Page 3 of 9 FirstFirst 12345 ... LastLast
Results 21 to 30 of 88
    Senior Member BestVitaLity's Avatar
    Quote Originally Posted by Khenarth View Post
    İttifakları oluşturan sizlersiniz, bizler değil. Şöyle ufak bir kaç kontrol yaptığım zaman ittifaklara karşı çıkan ve şikayetçi olan her bir oyuncu geçmiş dönemde bu ittifakların içerisine dahil olan ve karşılarında olan ekibe üstünlük kuramayan oyunculardan oluşmakta.

Daha önce söylediğimiz gibi hiç bir oyuncuya bir başka oyuncuya saldırmadığı için ceza veremeyiz. Sizler bu oyunculara karşı bir çok şey uygulayabilirsiniz fakat birlik olmak yerine ittifakların içerisine dahil olarak çıkar elde etmek bir çok oyuncunun kolayına gelmekte.

NPT yani National Point Transfer ise bambaşka bir konu. Açık bir şekilde ceza alacağınız belirtiliyor.

Konuları çarpıtmak yerine sunucularınızda var olan sorunlara çözüm aramanız çok daha sağlıklı bir eylem olacaktır.
    Öncelikle şunu belirtiyim ne şimdi ne önce hiçbir ittifakta bulunmadım, clandan 3-5 kişi gider farmımızı yaparsak yaparız, yapamazsak pk atarız. Ben dalmıyım sen de dalma, gel koru falan filan hiç öyle işlerim olmadı.

Sorum şu:
    Mesela bir adam sürekli üstüme geliyor atak yapıyor, adamı hiç tanımıyorum, hiçbir tanıdıklık muhabbet falan hiçbirşey yok. Adam geldikçe vuruyorum tek atıyorum. Sürekli bunu yapıyor. Ne yapmalıyım bu durumda ?

Olmaz çok kestim diyip uzaklaşıyım mı ordan ? Eğer uzaklaşmam gerekiyorsa human ırkı farm yapıyorken karus ırkı neden etrafında çember oluşturup onları koruyor ? Vurması gerekmiyor mu ? Benim vurmamam gerekiyorsa onların da vurması gerekiyor. Haksız mıyım ?

Senior Member
    Quote Originally Posted by Khenarth View Post
    İttifakları oluşturan sizlersiniz, bizler değil. Şöyle ufak bir kaç kontrol yaptığım zaman ittifaklara karşı çıkan ve şikayetçi olan her bir oyuncu geçmiş dönemde bu ittifakların içerisine dahil olan ve karşılarında olan ekibe üstünlük kuramayan oyunculardan oluşmakta.

Daha önce söylediğimiz gibi hiç bir oyuncuya bir başka oyuncuya saldırmadığı için ceza veremeyiz. Sizler bu oyunculara karşı bir çok şey uygulayabilirsiniz fakat birlik olmak yerine ittifakların içerisine dahil olarak çıkar elde etmek bir çok oyuncunun kolayına gelmekte.

NPT yani National Point Transfer ise bambaşka bir konu. Açık bir şekilde ceza alacağınız belirtiliyor.

Konuları çarpıtmak yerine sunucularınızda var olan sorunlara çözüm aramanız çok daha sağlıklı bir eylem olacaktır.
    Konu kilit pls . Yarın biri gelir ben kimsenin olmadığı slotta farm yapıyorum koxp ile neden Ban yiyorum diye de konu açar . Gereksiz ve boş bir konu

Senior Member murat1977's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    mesela adamı aocda kesiyorum adam kafadan bunu banlatacam deyıp video yu açıyor üstünü çıkarıyor 3-4 kere daha kestirip kendini aklınca npt var deyip atıyor cr 1 de achieve de adam kesme görevleri var 10 dk da 30 kill di sanırım bunu yapmakta npt mi olacak gorev bu ama yaparsan banmı yiyecez oda acayip 1 durum npt eskiden vardı göz yumuluyordu 1 milyon np 1 gb idi baya yapanlarda olmuştu şu an bakıyoruz 10-20 m np li çarlar yok değil

Senior Member
    Nickname
    FrankDuX
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    Oyuncuların görüşüne saygısı olmayan hiçkimse ayakta kalamaz.Hiçkimseye hıncımız yada 1 kinimiz yok herkes görüşünü yaziyor.
    İstanbul büyük şehir belediyesi 20 yıl boyunca 1 partideydi insanların sesine kulak vermeyince insanlar kanayan yaralarını tuz basti kangren bacaği kesip atti.
    Bence oyuncuların sesine kulak verin bişey yapcaksanız oyuncularında payı olsun.Günü geldiğinde bunu kimse bize demedi demeyin.

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Özgürlüğün tanımı
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Senior Member bar_62hPgqey's Avatar
    Nickname
    AdaletinPriesti
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad
    kalkın efendiler NPTYE CIKIYORUZ kahsdfkjahsdkajhdakj

Bu güne kadar gördüğüm en mantıklı konu. Bi oyun düşünün 2 ırkın savaşı ama savaşmıyolar birlik olup güçleniyolar benim bildiğim savaşınca güçlenmeleri gerek. O zaman karuslarla humanlar clan kurabilmeliler. En azından kim kiminle onu biliriz.

Senior Member DisobedienceX's Avatar
    Nickname
    Disobedience
    Class
    KO -> Kurian
    Clan
    Artifact
    Server
    KO -> Sirius
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by literaryroad View Post
    Bu güne kadar gördüğüm en mantıklı konu. Bi oyun düşünün 2 ırkın savaşı ama savaşmıyolar birlik olup güçleniyolar benim bildiğim savaşınca güçlenmeleri gerek. O zaman karuslarla humanlar clan kurabilmeliler. En azından kim kiminle onu biliriz.
    olay yeni bir boyut daha kazandı

Senior Member amyloss's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Farklı bir bakış açısı

Senior Member BestVitaLity's Avatar
    Quote Originally Posted by literaryroad View Post
    Birlik olacaz ve bizi dövüşmeye itenlerden intikam alacaz.