Page 9 of 9 FirstFirst ... 789
Results 81 to 88 of 88
    senin gibi düşünen k0xperler zamanında içinden geçdi cz nin 1 günde 10m 20m np kasıolardı
    eski sw lerde hala vardır belki npt clanlar charlar hatta o kadar sıradanlaştıki o zamanlar köklü clanlar bile npt yapmaya basladı
    giza ironpunc nefes comingsoon applezero vesayre bunlar sadece logostakilerdi diğerlerini saymıorm bile

Madem ittifaklar bizi ilgilendirmez birlik olup kesin diyosunuz. Ben npt yaparkende onlarda birlik olup gelip beni kessin. Sonucta ittifakların karı oyunda güclenmek npt nin karı da oyunda güçlenmek.

ben 2006 dan beri oynuyorum her seferinde bir sebeb bu oyunun sonu olur dio ama bir türlü sonu gelmiyor gelmez bu kadar parayı kimse bırakmaz veya bırakmak istemez bu artık oyun değil sadece borsa olmuş itemler bu borsanın içinde droplar bu borsanın içinde arkadaşın dediği gibi paran varsa para katlarsın yada olduğu kadar katlarsın

Senior Member
    amacı birilerini öldürmek olan haritada birisini sürekli öldürürsen suç olur ceza alırsın ama yine aynı amacı birbirini öldürmek olan haritada heidi misali el ele kol kola gezip piknik yaparsan suç olmaz ceza almazsın çok saçma

kaldırın sağa sola yazdığınız human ile karusun amansız savaşı vs lafları bi tarafa bi human warrıor bı karus warrıor koyun karşı tarafada 2 envy 1 greed koyun en azından elestiri almazsınız

ama lütfen warrıor olsun yanı baska bir şey olmasın aksi taktirde yine alan söylemiş olursunuz

usko net pişmanlıktır abi başlayacak olan varsa başlamasın örnek SİRİUS 1 pt human boss kesior 4 pt karus ellemiyor hepsi ittifak bizde 1 ptyiz sadece 4pt bizi kovalıyorlar

Junior Member
    Sonuçta ırklar arası Onlinesbi TutuApp aadhar card anlaşmalar userların inisiyatifine bırakılmış durumda ( yetkililerin söylemi ) .
    Last edited by zandynkaiba; 07-06-2019 at 09:40 PM.

Quote Originally Posted by ScORp_LiON View Post
    Özgürlüğün tanımı
    sölermisiniz Liberty için açtığım konuları kim siliyor acaba ve neden siliyor Kim var moredatörler içinde Libertyden merak içerisindeyim. Yanlış ne var açtığım konularda

Senior Member
    Adam haklı beyler