Page 3 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 21 to 30 of 40
    Junior Member
    tamam 3 lü 5 li vursunda kardeşim heali kesmesin. dkc birde kitliyor. konu mankeni gibi duruyoruz.
    konuyu bırakmayın. nerf yesinler

Quote Originally Posted by zeg_e1jtlaNh View Post
    tamam 3 lü 5 li vursunda kardeşim heali kesmesin. dkc birde kitliyor. konu mankeni gibi duruyoruz.
    konuyu bırakmayın. nerf yesinler
    5li 3lu okdaki el dusurme gayet mantıklı dostum.Sen 5 li ok yedigin zaman 5 tane karakter sana r atıyo gibi dusunuceksin.Aynı nedenden dolayı okcunun rprsi 15dk da geliyor ve gabs takan priestın gabsı 50 kere patlıyor..

Quote Originally Posted by aliriza1 View Post
    oldugun yerde 10k almaya calısırsan tabi ölürsün okcuya. ayrıca bp denen karakter sadece farm amaclı oynanıyor. eğer bpler daha tank olursa aşırı güçlü olur. zaten hasarları aşırı çok. konu çok gereksiz olmus. şuan her job kendince dengede.
    Farm derken itemine göre değişir bence saçma bir düşünceye kapılmışsın. +8 Fabric +7 ii ile farm yapmaktan başka işe yaramaz ama 6-7k harcarsın çar ilah olur ozaman pk farmı yaparsın. Ee şimdi 50 liralık okcu 7 binliralık prieste 1 tane bile heal attırmazsa bu oyun oynanmaz kardeşim.

Senior Member
    Okçular şu an oyunun dinamiği konumunda.Mageler ırk halinde gezdikleri için warriorlarda artık hakkından gelemez oldular.Ama okçular güzel temizliyorlar.Arap atının tek tek pırtlaması gibi düşüyorlar

Dkc olayına gelecek olursak; % 4 patlama özelliğinin aktif olması biraz düşürülebilir.Çünkü ; bu itemin patlama özelliği skil bazlı değil, skilden karşıya hasar veren her bir ok için geçerli oluyor ve her 3-5 çalıştıklarında her bir ok için %4 patlama olasılığı olduğundan birine mutlaka isabet ediyor.Buda %4 lük oranın 8x4=%32'ye çıkmasını sağlıyor.

Herkes istiyor ki; ölmeyim, tek atayım, tank olayım, flash gordon olayım......

Warrior'lar sadece ''Defence'' oynarsa Tank işlevini görür. Ve Warrior demek sadece tank sınıf demek değildir. Warrior hem yüksek yaşam gücü hem yüksek defans ve attack gücü ile her MMORPG'de olduğu gibi öne çıkan bir sınıftır. Sen ilk önce bunu bir kavra dostum. O Berserker warrior sana Attack kırmalı 800 900 vurabiliyorsa 300 Def'den vazgeçip vuruyordur. Malice atıp dönüp bir yapıştırsan yamulacak adam farkında değilsin

Senior Member SchizopH's Avatar
    Nickname
    SchizopH
    Class
    KO -> Warrior
    Clan
    DeLiKurT
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (7)
    Quote Originally Posted by StockingsBubble View Post
    .

-Asaslar iron set takmama rağmen jamadarla bana kalkanlı iken 3k vurmuş, parazit/malice attığımda bile warriorlardan(berserker) daha az hasar yiyerek karşıma geçip sadece minör yaparak adeta ölümsüzlüğünü ilan edercesine benimle dalga geçer olmuş, sustum.

-Kurian demek bile istemiyorum...

Sevgili arkadaşlar ve yöneticiler zaten okçu uzaktan vuruyor, stun atabiliyor, hızlı kaçabiliyor, cure atabiliyor, bir anda yanıma ışınlanabiliyor, kendine 800 defans atıp yeri geldiğinde minörle pota oranla çok daha fazla can yenileyebiliyor. Oyunun en hızlı ve en çok hasar veren kombosunu yapıyor(3lü-5li), zırhları ile warriordan(berserker) daha az hasar alıyor. Tüm bunlara rağmen bir de her ok ama istisnasız her ok el düşürüyor bıktım. Yakın zamanda sosyal medyada meşhur olmuş amcanın dediği gibi "o zaman toplanak Allah diyek." Yani okçu gördüğümüzde bir tuşumuz olsun basalım kendimiz ölelim gerek yok o elini yormasın bence. Üstelik 1 tane bile makro kullanmayan okçu yok.

Böyle olmaz sayın arkadaşlar. Lütfen bu konuda siz de görüşlerinizi belirtin. Harika tasarlanmış bu oyun git gide dengesizleşiyor, artık buna bir çözüm bulalım, çünkü ben sevdiğim karakteri oynayamıyorsam oyunu da oynamama gerek kalmayacak yakında. Benim gibi sadık oyuncuları kaybetmek yerine oyunu dengeli bir hale getirmek daha doğru olmaz mı?

1. Asaslar eğer jamadar takamasaydı özellikle eski serverlerde +35 Moon takan bir Asasın atacağı hasarlar bile sinek viziltisi olarak kalıyordu.

2. DKC iteminin maliyetini hesaba kattiginda bir oyuncunun o silaha o kadar emek verip de İron Bow gibi bir item üretmesini bekleyemezsin. Ayrıca senin kullanabileceğin çok güzel itemler de var. Dks ve DKM taktiğin zaman eşit item seviyesinde seni kesebilecek ne bir warior ne bir okçu ne de bir asas olacaktır. Ayrıca Mean Leonar gibi bir item takabilme imkanın da var.

3. Okçu bu oyunda sadece yaratık kesme karakteri gibidir. Tek başına bir okcuya int priest olarak kesilmen biraz da senin suçun. Eğer int atak oynuyorsan üstüne bir de debuf priest isen ne o adamdan hasar yersin ne de o adama ölürsün.

Ayrıca 800 defansı açan bir okçu master 10 açamaz. Malice ya da tormente gelirse normal bir Rogue'ye göre çok daha fazla hasar alır.

Zıplama skilini açan bir okçu hem master10 açamaz hem de 80 skilini kullanamaz.

Bir okcunun hareket ederek ya da slide atarak vuran herhangi bir kişiyi kesme imkanı yok denecek kadar azdır.

El düşürme konusuna gelince, bir tık haklı olabilirsin.

Özetle; biraz kendinde problem araman gerekiyor gibi görünüyor.

Kurian konusuna gelince; tamamen haklısın.
    Last edited by SchizopH; 12-22-2019 at 03:37 PM.

Senior Member Finr0d's Avatar
    Nickname
    KyouMikaela
    Class
    Mage
    Clan
    Yesterday
    Server
    Europa
    Race
    El-Morad
    Böyle bir saçmalık yok 1 tane heal kaldıramıyorsun.. o zaman şöyle böyle dıyenlere hitaben adamantta her vuruşta patlasın bakalım ne oluyor

Senior Member
    Sadece priest değil magenin de eli %100 düşüyor. Artık oklara üfleyip mi atıyorlar nedir bilmiyorum ama okçuya karşı mage hiçbir şey yapamıyor.

Senior Member
    Quote Originally Posted by IScamander View Post
    Sadece priest değil magenin de eli %100 düşüyor. Artık oklara üfleyip mi atıyorlar nedir bilmiyorum ama okçuya karşı mage hiçbir şey yapamıyor.
    knk jr ft dışında oyunu oynamıyon zaten seni pek etkilemez bu durum

Tags for this Thread