Results 1 to 3 of 3
    Junior Member MarquisDeGramont's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus

Karakter kasmasıyla ilgili...

Merhaba uzun bir aradan sonra tekrar oynadığım karakterim pot basarken ve minör yaparken aşırı kasıyor ve donuyordu yaratık bile kesilmiyordu.
    Khenarth , öncelikle skill barlarınızda eski etkinliklerden kalan eşyalar var mı yok mu kontrol edin demiş .Bende skill barlarında bulunan meat dumplinglerin hepsini kaldırdım donma geçti fakat kasma devam ediyor pot ve minör basınca.
    Bu durumun düzeltilmesini rica ediyorum.

Not : Pc : Lenovo ideapad330 pc kaynaklı değil çünkü başka bir üyelik ilede oynamaktayım onda böyle bir durum yok.

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Selam,

Aynı pc'de başka bir karakterde sorun yaşamıyorsanız Khenarth'ın dediği gibi eski etkinlik eşyalarından kaynaklı olabilir. Sildiğinizden tam emin misiniz? Yeniden kontrol edebilir misiniz? Ayrıca fps değerlerini kaça ayarlıyorsunuz?
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Junior Member MarquisDeGramont's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Evet sildim hepsini hatta skil stat sıfırladım tekrar dizdim yine kasıyor pot ve minör basınca. üstünde voucher of chaos ve certifica of victory var. Onlarda çok önceden kalma fakat hala chaos ve bdw etkinlikleri oluyor ve yan karakterlerdede nts bulunmakta. 4.boş olan yere yeni bir karakter açtım ondada böyle bir sorun yok . sorun karaktere uzun süre giriş yapılmadığı için olabilir mi?fps ayarı yapmıyorum.
    Last edited by immortalDagg3rs; 07-20-2019 at 11:29 PM.