Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 10 of 21

[SERVER; ALTAR] Kurian Çeteleri Hakkında (ÖNEMLİ)

Merhaba arkadaşlar,

Dün gece JR kazandık ve silvery gemleri buy a atmak için a3 serverine girip maradona geçtim. Buy fiyatı 7.400.000 - 7.600.000 olan silvery gemi tüm kurianlar 7.000.000 den kurmuşlar ve O bölgedeki 7.000.000 den yüksek tüm buy silvery gem pazarlarını rehin almışlar tam 3 saat boyunca tuttular.

Bizler ne yaptık ? ; Trade yoluyla silvery gemleri satmak zorunda kaldık.. CR ss alıp rapor ettim (ksc saatleri olmasına rağmen) ama çok bilmiş oyundan bir haber olan ve oyuna günde 1 kere bile girmeyen yetkili arkadaş yeterli kanıt bulunamadı dedi ve konu kilitledi.

SİZ ALTAR HALKINDAN RİCAM SİLVERY GEMLERİNİZİ ASLA BU ÇETELERE BUY' A ATMAYIN.. KURIAN ÇETELERİNE İYİ BİR DERS VERMENİN ZAMANI GELDİ, SEN DE BU DİRENİŞE KATIL.

YETKİLİ ARKADAŞLARDAN RİCAM; KONUYU LÜTFEN KİLİTLEMEYİN OYUNU OYNAMIYORSUNUZ MADEM BARİ SAYGI DUYUN VE BU KONU ALTINDA TARTIŞALIM.
    Last edited by XLarge_; 07-02-2019 at 07:30 PM.

Banned
    çok basit BUY pazar kalktığı an bu sorunların hepsi anında çözülecektir

Senior Member cYkParsing's Avatar
    Quote Originally Posted by FlyHigh24 View Post
    çok basit BUY pazar kalktığı an bu sorunların hepsi anında çözülecektir
    pire için niye yorgan yakıyorsun ?

maden koxperlerinin önüne geçmek için madeni kaldırdılar sence bu mantıklı bi hareketmi ?

malesef ki tecrübeli oyun yetkilileri almak yerine oyuncuları kadrolarına dahil ettikleri için oyun gün geçtikçe kan kaybediyor.

Senior Member
    Infractions
    0/1 (5)
    Buy 7 ye cekıldıyse sell de yaklaşım olarak aynı değerde düşme gösterir , bu durumda Pazar tutmalarına gerek yok haberi alan 7 ye buy açar . Yaptıkları etik değil lakin Pazar tuttuklarını sanmıyorum

Quote Originally Posted by burakonemm94 View Post
    Buy 7 ye cekıldıyse sell de yaklaşım olarak aynı değerde düşme gösterir , bu durumda Pazar tutmalarına gerek yok haberi alan 7 ye buy açar . Yaptıkları etik değil lakin Pazar tuttuklarını sanmıyorum
    ben fiyatların düşmesinden hiç şikayetçi değilim silvery gemden düşen takıların piyasası belli zaten en az 2,5gb ediyor en dandiği Bu takılara göre de silvery gem fiyatı da asla düşmez zaten...

Pazar tuttuklarını sanmıyorsun kardeşim niye iftira atayım ? SS ler diyorum dün gece aynı durumu yaşayan yüzlerce insanda var şahit olarak oyuna gir pm at "88" ' e söyleyecek gerekeni. Galiba sen de kuriansın

Senior Member FFferik16's Avatar
    Bu yüzden oyunda serbest piyasa yok işte. Yani hep söylenen "isteyen istediği fiyattan alır/satar" cümlesi pratikte geçerli değil. Bu kurian çeteleri varken hadi al sat bakayım yapabiliyor musun, hadi. He tabii kimin umurunda?

Senior Member QWE123CC's Avatar
    Nickname
    KhyRenia
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    Karus
    Eskiden buy pazarmi vardi ?
    Buy Pazar Kaldirilsin Ve , Kurian Karakterler Pazar Kurmasi Engellensin .

Senior Member
    Infractions
    0/1 (5)
    Quote Originally Posted by FFferik16 View Post
    Bu yüzden oyunda serbest piyasa yok işte. Yani hep söylenen "isteyen istediği fiyattan alır/satar" cümlesi pratikte geçerli değil. Bu kurian çeteleri varken hadi al sat bakayım yapabiliyor musun, hadi. He tabii kimin umurunda?
    Ya kardeşim sonra ben konusuncada forumdan banlıyorlar ....
    Nttnow 1 cihaz 1 hat dedin , yakında otp gibi kod istiyecek dedin 7 ay oldu gelmedi . İnsanları böyle oyuna başlattın ama , bizde dedik çeteler bitiyor şu güzelleşir falan , yok yok yok

Banned
    Quote Originally Posted by cYkParsing View Post
    pire için niye yorgan yakıyorsun ?

maden koxperlerinin önüne geçmek için madeni kaldırdılar sence bu mantıklı bi hareketmi ?

malesef ki tecrübeli oyun yetkilileri almak yerine oyuncuları kadrolarına dahil ettikleri için oyun gün geçtikçe kan kaybediyor.
    ALAKASI yok saçmalama pazarda itemi olmayan adamın ne işi var ? eskiden olduğu gibi sadece sell pazar olması sayesinmde kalabalık olmaz , sw ye katkısı olmayan pazarcılardan kurtuluruz son olarakda oyunu ticaret amacı ile gidip 5*10 pc alıp kurianlar ile buy pazar kuran veledlerden kurtuluruz

Senior Member cYkParsing's Avatar
    Quote Originally Posted by FlyHigh24 View Post
    ALAKASI yok saçmalama pazarda itemi olmayan adamın ne işi var ? eskiden olduğu gibi sadece sell pazar olması sayesinmde kalabalık olmaz , sw ye katkısı olmayan pazarcılardan kurtuluruz son olarakda oyunu ticaret amacı ile gidip 5*10 pc alıp kurianlar ile buy pazar kuran veledlerden kurtuluruz
    ona çözümde tek ip tek hesapdır aman kardeşim boşver boş yere yüregini tüketme oyun böyle yapıcı çözüm yok herşey yıkıcı çözüm salla gitsin.