Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 11 to 15 of 15
    Senior Member Death_Stroke's Avatar
    Genelde bu tarz düzenlemeler kore tarafına önce geliyor sonra usko'ya geliyor 1 yıldan beri balance testleri yapılmıyor. En son magenin 80 skili için mesafe kısaltma yapılmıştı korede sonra uskoya geldi ve geçen haftada uskoda warrior echo skilleri düzenlendi. Kore tarafında yapımcının düşündüğü düzenlemeler için kore live sunucunda 1 ay balance testleri yapılıyor oyuncuların tepkilerine göre devam edilmesine veya eski hale gelmesi sağlanıyor. Daha önce testi yapılan cz de bowl bölgesinde town atma özelliği kaldırılmıştı 1 ay test edildi ve iptal edildi.

Member MyMooooooN's Avatar
    Nickname
    MyMoooooN
    Class
    KO -> Warrior
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by karimli View Post
    hiç bişi anlamadım konu sahibine ne lazım yada sen hangi jobu oynuyosun hemen bufflasınlar
    iste aradigim yorum ++++++ ac yaz bitsin olay

Senior Member
    Buf nerf konusu açam, job kavgası çıkaram, millet birbirini yesin oturup kenardan izleyem.

Senior Member
    Quote Originally Posted by Cefffff View Post
    Buf nerf konusu açam, job kavgası çıkaram, millet birbirini yesin oturup kenardan izleyem.
    yöneticilerle sohbet veya fikir alışverişi yapılması için açtım oyuncular fikirlerini sunabilir tabi ki, başka bir gaye amaçlı açmadım konuyu.

Kurian\porutu acil nerf lazım. Vsde bütün joblar eşit olmalı, item ve playerliği iyi olan kazanmalı. Herkez eşit olsunki istediği jobu oynasın, hepimiz bu kuyruklu tipsiz yaratıklamı oynayalım illaki.. (geldiği ilk günden beri knight online'a yakışmıyor)