Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 10 of 21
    Senior Member

Ban politikasında ki 2.Madde kalktı mı?

Merhabalar

Ban politikasında ki 2.madde olan "Küfür etmek, saldırganca davranmak veya tahrik edici konuşmalarda bulunmak" maddesi kalktı mı? Kaç defa Kişiye küfür// Aileye küfür her türlü küfür barınan kscleri atıyorum ama hiç bir işlem uygulanmıyor ne yani birisinin ceza alması için illa k-o-x-p veya makro mu kullanması lazım. İsmini vermiyim şimdi belki pişman olmuştur söylediklerinden "x" adlı oyuncu geldi hiç bir sebep yokken küfür ediyor ciddi anlamda hiç bir sebep yokken sırf canı istediği için anneye aileye küfür ediyor ben bu adamın sslerini alıp crye konu açtığımda orada çalışan moderatörler ilgilenilecek dendi ve sonuç ne biliyor musunuz konum kaldırıldı dedim herhalde karantinaya alındı cezai işlem uygulanmıştır bi gördüm adam hala maradon da geziniyor. Şuan crde 2 tane konum var yine küfür ile ilgili bakalım sonuç ne olacak merakla bekliyorum. Moderatörler yine hızlı şekilde ilgilenielcektir mesajı yazıyor ama Patheoz gibi ban atan gmlerin sanırım maaşı yatmamış gmlerin crye ilgisi 0 crde 1000 konu varsa yarısını inceliyorlar devamını at çöpe toplu karantina işlemi.

Bir saçmalıkta şundan bahsediyim saat 23:00 da sonuçlanan konular karantinaya kaldırılır deniyor 23:00 dan 15 dakika önce baktığımda konum sonuçlandırılmamış oluyor 23:30 oluyor hala sonuçlandırılmamış ve karantina yine yok gece 2-3 gibi tekrar baktığımda veya sabah uyandığımda konu yok yani bu konuların sonucunu biz sizin keyfi karantina atışınıza göre mi göreceğiz. Cr de çok ciddi eksiklikler var bunlar crnin yoğunluğundan değil manesin ilk açıldığı zaman user patlaması vardı ama cr çok hızlıydı sabah açtığım konu 8-9 saatte gm işlemi yapıyordu ve sonucu görüyorduk ama şimdi 3-4 günde bir işlem yapılıyor.

Bu bir eleştiri konusudur lütfen yetkili arkadaşlar okursa sevinirim Scorpion kardeşim konumu kaldırmazsan sevinirim. Her zaman iyi yönlerinizi konuşacak değiliz birazda eksikliklerinizi konuşalım.

Senior Member cYkParsing's Avatar
    Küfür de ban olayı kalktı muteleniyor artık.

Senior Member
    Quote Originally Posted by cYkParsing View Post
    Küfür de ban olayı kalktı muteleniyor artık.

O zaman güncellesinler hocam.

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Selam,

Oyun kurallarında henüz güncelleme yapılmadı ancak süreli ban yerine mute yani sessizlik cezası uygulanmaktadır. Küfür eden kullanıcı kurallarda geçen gün sayısı kadar mute cezası alır. Ayrıca, GM’in inisiyatifine göre tüm kurallar değiştirilebilir. Her bir kural için cezalar arttırılabilir ya da düşürülebilir.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Senior Member
    Quote Originally Posted by ScORp_LiON View Post
    Selam,

Oyun kurallarında henüz güncelleme yapılmadı ancak süreli ban yerine mute yani sessizlik cezası uygulanmaktadır. Küfür eden kullanıcı kurallarda geçen gün sayısı kadar mute cezası alır. Ayrıca, GM’in inisiyatifine göre tüm kurallar değiştirilebilir. Her bir kural için cezalar arttırılabilir ya da düşürülebilir.
    Adam 3 gün konuşmamış ne fark eder hocam. Bence gözden geçirilmeli bu ceza sistemi eskidenleri pat 3 gün ceza kendimde yedim oradan biliyorum.

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Selam,

cr'deki son 3 cevaplanan konum sabitlenmeyip gerekli incelemeler yapılacaktır denilip hiç bir işlem yapılmamıştır

crdeki konular neden gmlerinde görebileceği şekilde sabitlenmiyor

Senior Member cYkParsing's Avatar
    Quote Originally Posted by TheRagon45 View Post
    Adam 3 gün konuşmamış ne fark eder hocam. Bence gözden geçirilmeli bu ceza sistemi eskidenleri pat 3 gün ceza kendimde yedim oradan biliyorum.
    Sınırsızda atılıyor oyunda konuşmadan dolaşmak gıcık bi durum olmalı

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by ZhuGeLiang View Post
    cr'deki son 3 cevaplanan konum sabitlenmeyip gerekli incelemeler yapılacaktır denilip hiç bir işlem yapılmamıştır

crdeki konular neden gmlerinde görebileceği şekilde sabitlenmiyor
    Her seferinde aynı soruyu soruyorsun ve her seferinde cevap veriyorum, ya yazdığın konuyu takip etmiyorsun ya da verilen cevapları okumuyorsun.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Her seferinde aynı soruyu soruyorsun ve her seferinde cevap veriyorum, ya yazdığın konuyu takip etmiyorsun ya da verilen cevapları okumuyorsun.
    alıntı yapıldığında nedense bu forumda bildirim gelmiyor
    diğer forumlara kıyasla

durumu açıklamanız mümkünmü

Senior Member
    Quote Originally Posted by cYkParsing View Post
    Sınırsızda atılıyor oyunda konuşmadan dolaşmak gıcık bi durum olmalı
    Sınırsız çok zor ya adam 10 kere crye şikayet edilir anca öyle.