Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 11

Evet arkadaşlar gün gecmiyorki oyunda yeni bi sorun cıkmasın

2 gün önce apost kesmek istedim 50 tane chat görevi expe gittim üstüne tekrar devam edeyim dedim mobun sürekli geri kaçmasından kanser oldum deyim yerindeyse hani sözde her seferinde lure mesafesi artırıldı diyorlar ya bence yaptıkları hiçbir şey yok neyse günün konusu kurianın kitleme skili hakkında bilindiği üzere kit skili stabildi mesafeye girdiği an direkt etkiliydi şimdi ise çaktırmadan skili tesafüye cevirmişler kardeşim ozaman wariorun ayak basma skilinide tesadüfi ediceksiniz yada asasın critic skilini tesadüfi ediceksiniz madem oyunda eşitlik istiyorsunuz bunu yapmanız lazım mageyi bitirdiniz sıra kurianamı geldii oyundaki sorunları çözmeyen zihniyet dahada beter oyunu bitirmek için ellerinden geleni yapıyorlar

Senior Member
    Server
    KO -> Diez
    Race
    Karus
    Infractions
    0/3 (45)
    sene olmuş 2019 hala mage pri kurian oynamaya çalışan kader mahkumları var.
    warrior ve asas açacaksınız. gerisi hikaye değersiz çöp karakterler. hatta karakter bile diyemeyiz.

Senior Member AlonsoPedroLopez's Avatar
    Nickname
    alonso
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    petito
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Bende bir mage oyuncusuyum, dün Ares sunucusunda chat görevini bende yaptım. Bahsettiğiniz gibi ne slot kaçarak respawn oldu ne de exp'e yattım. 50 Apostle ve 50 Deruvish moblarını tek başıma npc den aldığım buf ac ile kestim. iteminiz yok ise ekibini toplayıp kolay bir şekilde kesebilirsin.
    2 mage ile eslantta bütün slotları lure olarak alabilirsiniz, tek mage imkansız değil, sadece tecrübe gerektiren bir iş.

onun için şuan slotlar boşş okçular ve wariorlar kasıyor diğer dönen magelerde epxi çoktan gözden çıkardı yata kalka dönüyorlar bu kadarda yancılık yapılmazzz lure dedikleri eslanttaki yaratıklar agresligi kaldırılsa bu iş byu kadar büyümezdi ama asıl amaç başka olduğu için lure adı altında özellikle yeni serverlerde 1 kac clan farm yapsın diye bu muhabbet cıktı itemli adamlar itemsiz bu oyuna para vermek istemeyenleri kessinler diye yapıldı

Quote Originally Posted by strikepro View Post
    warrior ve asas açacaksınız. gerisi hikaye değersiz çöp karakterler. hatta karakter bile diyemeyiz
    adamdaki kafaya bak asas yada warior oyuncakmışız hadi ya sen akılllı şeysin gereksiz konuyu sulandırmaya çalışan amelenin tekisin
    Last edited by GamesDepot; 07-01-2019 at 01:18 PM.

Senior Member AlonsoPedroLopez's Avatar
    Nickname
    alonso
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    petito
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by eLeMeNTeLPicH View Post
    onun için şuan slotlar boşş okçular ve wariorlar kasıyor diğer dönen magelerde epxi çoktan gözden çıkardı yata kalka dönüyorlar bu kadarda yancılık yapılmazzz lure dedikleri eslanttaki yaratıklar agresligi kaldırılsa bu iş byu kadar büyümezdi ama asıl amaç başka olduğu için lure adı altında özellikle yeni serverlerde 1 kac clan farm yapsın diye bu muhabbet cıktı itemli adamlar itemsiz bu oyuna para vermek istemeyenleri kessinler diye yapıldı
    Bu güncelleme sadece bir sunucu için değil bütün sunucular için getirilmiştir. Aksine, exp kasan oyuncuların daha rahat bir şekilde seviye atlamaları için yani luring olayını bitirmek için geliştirilmiştir.
    Lütfen bu şekilde yalan yanlış bilgilendirmeler yapmayınız. Ek olarak, mage hakkında kendinizi biraz daha geliştirmeniz sizin için daha iyi olacaktır.

yanlış bilginlendirmemi ben altarda oynuyordum sırf bu yüzden oyunu bıraktım borissadortmundun tp magesi sabıkalı 4pantera gözümün önünde czdeki Daily stone golemin questini kaçırdı 3 gün boyunca sırf ego kaçırıp bvbye farm yaptırmıyolar diye birazcık istihbarat topla aynı şeyi vegadada yaptılar ittifakları önlemek için ego kaçırdılar forumda ağlayandan geçilmedi ek olarak çokta güsel demeyelim biraz iddialı oldu gibi derdimizi anlatacak kadar mage oynarım 2m npli 83/2 magem hala duruyo itemleri bozulmuş şekilde
    Last edited by eLeMeNTeLPicH; 07-01-2019 at 01:35 PM.

Senior Member
    Nickname
    FrankDuX
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by strikepro View Post
    warrior ve asas açacaksınız. gerisi hikaye değersiz çöp karakterler. hatta karakter bile diyemeyiz.
    Hacı dayı asası niye kariştiryorsun.Bizim 1 tane spikemiz var warior seri spike atiyor yere vurma ne desen var.Hıncınızı wariorlardan alın asaslari kariştirmayin lütfen

Senior Member
    Quote Originally Posted by eLeMeNTeLPicH View Post
    2 gün önce apost kesmek istedim 50 tane chat görevi expe gittim üstüne tekrar devam edeyim dedim mobun sürekli geri kaçmasından kanser oldum deyim yerindeyse hani sözde her seferinde lure mesafesi artırıldı diyorlar ya bence yaptıkları hiçbir şey yok neyse günün konusu kurianın kitleme skili hakkında bilindiği üzere kit skili stabildi mesafeye girdiği an direkt etkiliydi şimdi ise çaktırmadan skili tesafüye cevirmişler kardeşim ozaman wariorun ayak basma skilinide tesadüfi ediceksiniz yada asasın critic skilini tesadüfi ediceksiniz madem oyunda eşitlik istiyorsunuz bunu yapmanız lazım mageyi bitirdiniz sıra kurianamı geldii oyundaki sorunları çözmeyen zihniyet dahada beter oyunu bitirmek için ellerinden geleni yapıyorlar
    MAge oynamayı öğren

Senior Member
    Quote Originally Posted by AlonsoPedroLopez View Post
    Bu güncelleme sadece bir sunucu için değil bütün sunucular için getirilmiştir. Aksine, exp kasan oyuncuların daha rahat bir şekilde seviye atlamaları için yani luring olayını bitirmek için geliştirilmiştir.
    Lütfen bu şekilde yalan yanlış bilgilendirmeler yapmayınız. Ek olarak, mage hakkında kendinizi biraz daha geliştirmeniz sizin için daha iyi olacaktır.
    Exp kasarken lure ile yatılmasının nedeni mobun çekilebilmesi değil mobun agresif olmasıdır. Neden-sonuç ilişkisi kurmak bu kadar zor değil. Yoksa bazı claslara bazı itemlere tek atan yaratıkların çekilmesinde ne mahsur var? JR' de yaratık geri gidiyor bunun exp ile ne alakası var? Ft, drakide geri gidiyor moblar bunun exp kasmakla ilgili ne alakası var? exp ile alakalı olan tek bir kısım var agresif yaratıklar.