Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 10 of 28

DRAKİ 6.5 DK DA NASIL BİTİREBİLİRİM? (VEGA-Sirius)

arkadaşlar dikkatimi cekiyor bende okcuyum 2500ap var o kadar hızlı kesiyorum yinede 11dk nın altına inmedi.

soru şu

bu arkadaşlarda +10 azagi mi var nasıl vega serverinde 6.5 dk da bitiriyorlar hileci mi bunlar?
    Last edited by SkCLucky; 06-30-2019 at 06:46 PM.

Senior Member BarbarosPasa07's Avatar
    Nickname
    ComeBacktoLife
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    Büyük ihtimal macro kullanıyorlar ne kadar yüksek seviye item leri olsada belirli bir süre alir bu kadar kısa sürede bitirmelerinde birşey var ama kimse çözemiyor galiba bunu tam olarak ne oldugunu.

Adam bp ile 5.5 dkda bitiriyor. Bi akıllı arkadaşta cıkıp demiyor ki o yolu sadece yürüse zaten o kadar sürer. Bir şeyler oldugu acık ve net umarım araştırırlar yoksa daha çok ekmek yerler bu drakiden o kişiler.

Senior Member amyloss's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Icerisini ezberlersen 3dk daha düşersin

Banned
    kutuları no trade yapın bitsin bu çile

Senior Member LastDitchStand's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    El-Morad
    Knight Online eklenmiş en gıcık, en uyuz, en kötü haritalardan biri; Draki

Günlük giriş için verilen 3 limit bile çok saçma. Gerçi SC li olsa kalan 2 yi sc ile kim girer bilmem.
    Çoğu kişi Draki için çeşitli SC ler ayarlıyor.
    Hera SC, Atak SC ler, Buf vs. Bir dalıyor Drakiye 1. oluyor. 2. kere yine giriyor yine kendini solluyor.

Yaratık konumundan tutki, Ekranı Pusula gibi kullanıp hiç sağa sola çevirmiyorlar ki; Bir üst kata geçince Ekran Ters bakmasın diye.
    Okçu 60 Ok uyla dahi 3. 4. kata kadar tek atıyor. 5li ok ların her biri de tek atıyor. Ortadan tutup 5li sallıyorlar. İlk katlar okçu için zaten çerez niteliğinde.. Buyük BOSS lara geldiklerinde ise W Combo yapmıyorlar. Maus Combo yaptıkları için kitlenme olayı olmuyor. Karakter sürekli hareket halinde olduğu için.

Sonuç olarak itemin ve ezberin konuştuğu bir harita. Ben daha Çarpım Taplosunu ezberleyemedim Drakiyi nasıl ezberliyeyim
    Söz konusu Vatansa, Artık Ayrıntılara girmeniz gerekiyor.

Senior Member
    Quote Originally Posted by LastDitchStand View Post

Günlük giriş için verilen 3 limit bile çok saçma. Gerçi SC li olsa kalan 2 yi sc ile kim girer bilmem.
    Çoğu kişi Draki için çeşitli SC ler ayarlıyor.
    Hera SC, Atak SC ler, Buf vs. Bir dalıyor Drakiye 1. oluyor. 2. kere yine giriyor yine kendini solluyor.

Yaratık konumundan tutki, Ekranı Pusula gibi kullanıp hiç sağa sola çevirmiyorlar ki; Bir üst kata geçince Ekran Ters bakmasın diye.
    Okçu 60 Ok uyla dahi 3. 4. kata kadar tek atıyor. 5li ok ların her biri de tek atıyor. Ortadan tutup 5li sallıyorlar. İlk katlar okçu için zaten çerez niteliğinde.. Buyük BOSS lara geldiklerinde ise W Combo yapmıyorlar. Maus Combo yaptıkları için kitlenme olayı olmuyor. Karakter sürekli hareket halinde olduğu için.

Sonuç olarak itemin ve ezberin konuştuğu bir harita. Ben daha Çarpım Taplosunu ezberleyemedim Drakiyi nasıl ezberliyeyim
    hepsini okudum ancak kitlenmeme olayını anlayamadım

hareket halindeyken atlar kitliyor bosslar kitliyor

ben bosları ice lr 70 dönerek kesiyodum kaçarak şimdi lure den sonra nasıldır hiç bilmiyorum o çileleri çekmedim

4 char 3 günde 35 wb farm için giriyodum ilk lure güncellemesi geldiğinde premiumum yoktu farmı toptan bırakmıştım çile çekmedim çekenlere üzüldüm halen

konular açılıyor Okçular En Köşeden Daire Çizebiliyor Mu Son Bosta En Azından

Bişiler Ezberlemekten Nefret Ederim Bu Kadar Ezber Sevseydim Sözelci Olurdum

Sayısalcı Oldum İşsizim

Senior Member LastDitchStand's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by karimli View Post
    hepsini okudum ancak kitlenmeme olayını anlayamadım

hareket halindeyken atlar kitliyor bosslar kitliyor

ben bosları ice lr 70 dönerek kesiyodum kaçarak şimdi lure den sonra nasıldır hiç bilmiyorum o çileleri çekmedim

4 char 3 günde 35 wb farm için giriyodum ilk lure güncellemesi geldiğinde premiumum yoktu farmı toptan bırakmıştım çile çekmedim çekenlere üzüldüm halen

konular açılıyor Okçular En Köşeden Daire Çizebiliyor Mu Son Bosta En Azından

Bişiler Ezberlemekten Nefret Ederim Bu Kadar Ezber Sevseydim Sözelci Olurdum

Sayısalcı Oldum İşsizim

Misal Atların Z çapı büyük; 5 li OK da uzadıkça açılan birşey olduğu için O çizerek dalıyorlar. Yaratıklar/MOB lar Karakteri/JOB u ilk gördüğü noktaya ilerliyor. İşte bu sırada Karakteri kullanan kişi 2. noktaya geçmiş oluyor. O sebeple kitlenmiyor. Alan atarken Rakibin olacağı yere Novayı sallamak gibi... veya gerçek hayatta Hedefin varacağı noktaya atış yapmak gibi. Etrafında dönersen kitleyemezler. 3. AOC a benzeyen BOSS da ise Uzak durmayacak ve kolunu kaldırdığı anda mevcut konumu terk edeceksin. En az 3 adım kaçarsan alan dışına çıkarsın alanı dışa vurmuş olur. Yazarak anlatılmıyor içerdeki yaratıkların tepkilerini gözlemlemek gerek..

Mageyle Draki zaten ölüm. Tek Tek kessen MP Recovery yapmaz.+ 1,5 ile 2,5 saniyede Skill atan bir klas... +Alan Skilleri Az vurur. İllki alan ile keseceksin.Alan ile kessen Sürekli el düşüyor. 30 rangeden fazlasına vuruyor yaratıklar. Hemde Yumrukla, yaratıklar Okçu olsada Mantıklı gelse o da yok Troller bile 30 rangeye Yumruk atıyor. Doomlar ICE li iken bile Light Feedli gibi koşuyor.
    Mageyle Drakide TS olmazsa olmaz. Bunun yanında +3 Takı ve +9 Fulitol istiyor ve BOSS lara kadar MP Setle gitmek gerek. Mageyle EXP için giriyordum: Artık girmiyorum. Ay Başında katlar sıfırlandığı için o ilk katları açmak ölüm oluyor. Drakinin Ağa Babası 255 INT Priest Old takılarla bile 11dk da son BOSS a kadar gidiyor. Hemde WB kasarken süre tutmazken.
    Söz konusu Vatansa, Artık Ayrıntılara girmeniz gerekiyor.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by LastDitchStand View Post

Ben daha Çarpım Taplosunu ezberleyemedim Drakiyi nasıl ezberliyeyim
    şu 2 cümle açıklıyor zaten her şeyi. çarpım tablosu ezberleyememiş birisinin saçma demesini kimse umursamaz galiba.

Member AmazingStylee's Avatar
    Nickname
    AmazingStyle KO - > Altar
    Class
    KO -> Warrior
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by qru_MWL9XYyQ View Post
    şu 2 cümle açıklıyor zaten her şeyi. çarpım tablosu ezberleyememiş birisinin saçma demesini kimse umursamaz galiba.
    emek harcayıp emeğini tlye çeviren başka emek harcayıp oyunda bir yerlere gelmeye çalışanlara çamur atmak başka hileciler zaten banlanıyor adam sc çekiyor pk gibi pus basıyor 1 sn daha erken bitereyim diye sen buffı 200 k ya al sonra git adama çamur at sistem açık adamın nicki var şühen varsa üzerine düşeni yap cr yi kullan reportla yoksa milletin emeğine çamur atmış oluyorsun .