Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 11 to 20 of 26
    Senior Member
    Nickname
    REZZ55
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    1cihan8 arkadaşın hesapları doğru.
    Geriye bunları yapacak yapabilecek yapmayı kafaya koymuş tutkulu ekip bulmak kalıyor.
    O ekibi bulmak gerçekten zor.

Senior Member amyloss's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Exp kasmak zor falan değil en basitinden günlük görevler ile 45m exp alıyorsun üstüne Draki var sadece bunları yaparak kasarsın

Senior Member IMcihanMI's Avatar
    Class
    KO -> Priest
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by wil_H4WtgaBl View Post
    öncelikle üşenmeden yazdıgın için bunları hesapladığın için allah sana akıl fikir versin bu kadar kafa yormayın oyun la bu
    diğer konuda hayatımda reb char kasmadım hiç gene kasmam ameleliğe gerek yok
    Abicim siz ruh hastası mısınız frmtr'deki konuda da salak salak yorumlar yazan var böyle Allah akıl fikir versinmiş, Zombi olmuşmussun konuyu okumadan mı yorum atıyorsunuz siz? İsteyen kasar isteyen kasmaz banane. Tartışalım diye açtım konuyu değer mi değmez mi uğraşılır mı millet ne düşünüyor bir bakalım diye. Sw gelmeyince ana bacı söven tipler oyun bu oyun diyor ya şaka gibi Ben hayatımda ciddi ciddi bir kere kastım heveslendim rebirt amblemim olsun diye reb 1 yaptım bıraktım. Steamko'da oynuyorum ben her ay exp treni eventı oluyordu o eventa katıla katıla reb 1'den reb 5 yaptım.
    Last edited by 1cihan8; 06-30-2019 at 05:52 PM.

@Tuzlukcu55 cevap için teşekkürler hocam

Senior Member
    Nickname
    REZZ55
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by Relaxo View Post
    @Tuzlukcu55 cevap için teşekkürler hocam
    Rica ederim kardeşim.
    Yardımcı olabildiysem ne mutlu bana.

Senior Member
    koreko da olan yeni özel premium şart

Senior Member IKuMaRBaZIHardCORE's Avatar
    Nickname
    BJK
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    BJK
    Server
    KO -> Agartha
    Race
    Karus
    Ben mageyim şahsen kasmayı düşünmüyorum reb 5 zaten çar extra masraf dolar zaten uçmuş belki reb10 geldiğinde extra görevler açılır.

Senior Member IMcihanMI's Avatar
    Class
    KO -> Priest
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by IKuMaRBaZIHardCORE View Post
    Ben mageyim şahsen kasmayı düşünmüyorum reb 5 zaten çar extra masraf dolar zaten uçmuş belki reb10 geldiğinde extra görevler açılır.
    Mage kasmak kolay aslında. Charı LR çevirip macro ile kasıyor millet titanda Mana masrafıda yok pek. İşi biraz çakallığa vurursak en ucuza mal edilecek job mage herhalde.

Senior Member NocturnalCreature's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    Reb 10 güncellemesini, rutin görev sıfırlama etkinliğinden önce getirirlerse o zaman herkes o hevesle kasabilir. Yukarıda bir arkadaş demiş, reb 5 için ne kadar zaman sürüyor diye. Hocam arkadaşım 83 den reb 5 e yaklaşık 3 ayda kastı. Ama öyle Titan paramun şu bu vs. değil. Yavaş yavaş görevlerle, drakilerle, exp artışlarını takip ederek, ben sg vs. dönerken yanıma oturdu sürekli. Exp kazanacağı her türlü fırsatı kullandı yani. Gerektiğinde günlük görevleri de yaptık tek tek üşenmeden. Görev sıfırlamasından önce reb 4 oldu görevleri bitirdi gerisi tamamlandı zaten.

Bana kalırsa acele edilecek bir durum değil reb kasmak. Öyle premiumlar alıp bir oturuşta yapmak mantıklı değil. Hele ki cash fiyatları bu haldeyken. Partilere bağlı kalıp, aylarca eziyet çekmektense, kendi çabanla da yavaş yavaş kasılabilir.
    Yaşasın bir post daha kastım!!!

Yaş otuz beş! yolun yarısı eder. Dante gibi ortasındayız ömrün. Delikanlı çağımızdaki cevher, Yalvarmak, yakarmak nafile bugün, gözünün yaşına bakmadan gider.

Banned
    Nickname
    Ebelfezl
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Emek
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    reb10 gelsinde kasarız legal bir şekilde