Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 11 to 20 of 24
    Senior Member Legor's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    El-Morad
    Discord da ki yetkilendirme yeniden yapılmalı. Moderatörler eleştirili kabullenemeyip Discoard'dan banlayabiliyorlar. GM banlamıyor Moderatör banlıyor
    Senior Software Engineer

Senior Member AlonsoPedroLopez's Avatar
    Nickname
    alonso
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    petito
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by Legor View Post
    Discord da ki yetkilendirme yeniden yapılmalı. Moderatörler eleştirili kabullenemeyip Discoard'dan banlayabiliyorlar. GM banlamıyor Moderatör banlıyor
    Moderatorler olarak Discord üzerinde verdiğimiz cezaların hepsinden GM ekibinin bilgisi vardır.

Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by AlonsoPedroLopez View Post
    Moderatorler olarak Discord üzerinde verdiğimiz cezaların hepsinden GM ekibinin bilgisi vardır.
    Ben inanmıyorum. Hangi kullanıcı neden ceza aldı diye oturup GM ekibinin incelediğini düşünmüyorum.
    Siz ne derseniz deyin benim NTTGame ve ekibine güvenim kalmadı.
    Senior Software Engineer

Game Master Team Leader Khenarth's Avatar
    Nickname
    Khenarth
    Class
    KO -> Rogue
    Quote Originally Posted by Legor View Post
    Ben inanmıyorum. Hangi kullanıcı neden ceza aldı diye oturup GM ekibinin incelediğini düşünmüyorum.
    Siz ne derseniz deyin benim NTTGame ve ekibine güvenim kalmadı.
    Merhaba,

Geçmiş konuşmalardan size bir görsel paylaşmam sanırım inanma konusunda fikrinizi değiştirecektir. Her moderatör verdiği cezayı neden verdiğine dair moderatör ekibinin bulunduğu odada paylaşmaktadır. Böylelikle hem bizler hem moderatörler hangi discord hesabının neden ceza aldığını takip edebilmekteyiz.

Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by Khenarth View Post
    Merhaba,

Geçmiş konuşmalardan size bir görsel paylaşmam sanırım inanma konusunda fikrinizi değiştirecektir. Her moderatör verdiği cezayı neden verdiğine dair moderatör ekibinin bulunduğu odada paylaşmaktadır. Böylelikle hem bizler hem moderatörler hangi discord hesabının neden ceza aldığını takip edebilmekteyiz.

Daha önce güveniyordum haklısınız ama artık güvenim kalmadı. NTTGame ekibi , Destek ekibi bana kanıt sunamadı !... Hatta her ceza alanın bir suçu olduğunu düşünüyordum hep kanalda makara yapardım başıma gelince anladım !... Hiç kullanmadığım bir hesabımın zindan hapsine gönderildiğini görene kadar ! ... 20 lvl Discord kullanıcı "Turk" e kanıt sunamadıkları için. Çünkü "Turk" asla hile kullanmaz dedim. Bunu bir gece @Deacon a da söylememe rağmen beni kanaldan uzaklaştırmadan hakkımı aradığını gördüğü için @Eryudes e yönlendirmesine rağmen ve ben bunları kanalda söylememe rağmen @Moderatör arkadaş beni kibarca hak arama yeri değil burası deyip Discord'dan banlayana kadar , artık bu resimlerin bir önemi kalmadı benim için. Bu resimler NTTGame ekibine güveneceğim anlamına gelmiyor kısacası. Oyuncuların güvenini kıracak davranışlarda bulunmayın. Bir oyuncu hakkını arıyorsa , çok basit bir şey ise bu hak arama yeri adliyeler olmamalı. Çünkü çok basit bir soruyu bir yazılımcı olarak IT ekiplerinin cevap verebileceğine inanıyorum. Sadece zindan hapsinin hangi tarihte ve hangi haritada olduğunu bilmek hakkım diye düşündüm ama yanılmışım Neyse..

Saygılarımla
    Last edited by Legor; 07-01-2019 at 02:02 PM.
    Senior Software Engineer

Senior Member NocturnalCreature's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    Peki sayın Khenarth, konuyu uzatmak amaçlı yazmıyorum ama paylaştığınız resimden yola çıkarak sormak istiyorum, madem böyle bir platformunuz var, neden "perm alınmış senin tekrar aktifleştirmek için şunu bunu yapman gerek" yerine, "cezalısın yeni hesap aç gel" deniliyor? Kontrol etme şansınız var mı diyorum, üstelik gayet uygun bir üslupla söylüyorum, cevap dahi verilmiyor. Belki orada ısrarıma devam etseydim ya da özelden sıkboğaz etseydim bu sefer gerçekten ceza alabilirdim. İnsanları diken üstünde bırakmak, "kesin bir şey yapmışsındır" havası vermek ve başkalarının önünde rencide etmek hoş bir durum mu?
    Last edited by NocturnalCreature; 07-01-2019 at 02:49 PM.
    Yaşasın bir post daha kastım!!!

Yaş otuz beş! yolun yarısı eder. Dante gibi ortasındayız ömrün. Delikanlı çağımızdaki cevher, Yalvarmak, yakarmak nafile bugün, gözünün yaşına bakmadan gider.

Senior Member Vrij's Avatar
    Quote Originally Posted by 67MaNYaQaDaM67 View Post
    ALLAH tan boş yapanı banlamıyolar yoksa ben 1.gün giderdim
    )) Aynen zülfiyare dokunanlar çoktaaan ban yani, i.e bendeniz )

Hiç dert değil, kendi kayıpları, ya da kazançları boş yapan istiyorlar demek ki )

Senior Member Vrij's Avatar
    Bu arada banları açamıyorlarmış ondan yeni hesap aç gel diyorlar, ellerinden gelen budur misali

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Bize gelen her bildirim en hassas şekilde incelenmektedir. Hiçbir moderatör ne forumda, ne discord ne de yayın platformunda kafasına göre kimseyi banlamıyor. Sizler iş yerlerinizde hangi iletişim kanallarını kullanıyorsanız bizler de hepsinden faydalanıyoruz ve en hızlı şekilde iletişim kurabiliyoruz. Her ceza verilen üyenin kaydını tutuyoruz ve bunları görsellerle destekliyoruz. Eğer kuralları ihlal ettiğinizi teyit ettiysek discord hesabınızın yeniden açılmayacağını belirtiyoruz.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Senior Member
    Nickname
    FrankDuX
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    Benimde discorttan reportluğumm kaldırlmış.3ay girrmedim discortta çünkü
    Niye kaldırdınız demedim onlarda kendi aralarında bişeylerin hesabını yapiyorlar.