Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 12

Thread: Nttgame

Nttgame

Sirius serverında oynuyorum. S1-S2-S3 bütün siriusta folk ve moradon hilecilerden geçilmiyor . Aynı rotada gidip gelen 10larca hatta 100lerce karakter var ya bunu nasıl görmez bir yönetim oyunla alakanız mı yok ? Nttgame'den hiçkimse girip gezmiyor mu bu nedir ya ? Oyuncular video çekecekte siz artık kaç gün sonra olursa banlayacaksınız bu mu ? 100lerce diyorum hangi birinin videosunu çekecek bu oyuncular oyun mu oynayacak sizin yapmanız gerekenleri mi yapacak ? Aynı rotada gidip gelen alayı okçu karus veya human sürekli bir sirkülasyon var sürekli geliyor farklı hileciler slotlara
    Last edited by SkCLucky; 06-29-2019 at 02:58 PM.

Nttnow uygulamasında açık bulmuşlar belli ki kardeşim 100lerce karakter diyorum ya alayı hileci her nasıl para kasıyorlarsa bu kadar telefon numarası mı bulunur oyunun heryerinde açık oldugu gibi nttnow 'u da aşmayı başardılar demekki girinde bir bakın şu oyuna
    Last edited by SkCLucky; 06-29-2019 at 02:43 PM.

Senior Member KeteHore's Avatar
    Nickname
    Bakteri
    Class
    KO -> Kurian
    Race
    El-Morad
    id oluşturma işlemini zorlaştırmadıkları sürece önünü alamazlar nttnow uygulamasından otp gibi girişte bir kod oluşması ve yazılarak giriş yapılması gerekiyor sadece bir uygulamadan indirererek telefona süreç yönetilemez

Quote Originally Posted by KeteHore View Post
    id oluşturma işlemini zorlaştırmadıkları sürece önünü alamazlar nttnow uygulamasından otp gibi girişte bir kod oluşması ve yazılarak giriş yapılması gerekiyor sadece bir uygulamadan indirererek telefona süreç yönetilemez
    nttnow her telefon ve her hattan 1 üyelik açmasına izin veriyor ve açığı olmayan bir uygulama ise bunu izah edemezler. 100lerce hileci var oyunda anlatabiliyormuyum s1-s2-s3 girip folk da bi slotlara bakın gidip dire wolf slotunda veya warewolf slotunda oturun gelip gidenleri izleyin görürsünüz
    Last edited by SkCLucky; 06-29-2019 at 02:44 PM.

Member AmazingStylee's Avatar
    Nickname
    AmazingStyle KO - > Altar
    Class
    KO -> Warrior
    Race
    Karus
    Bu taramaların aralarının çok açılmaması gerekli diye düşünüyorum

Junior Member
    Birileri hile yapcak ve koskoca şirket nttgame izleyecek? Mümkün değil.
    Belli ki gördüğün oyuncular oyunu çok iyi oynuyorlar ve başka bir seviyedeler. Biz bunu tecrübe edemediğimizden hile zannediyoruz. Konu kilit lütfen

Senior Member
    Nickname
    XerophyT
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    QuaLity
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by emu_ut2GeaXl View Post
    Sirius serverında oynuyorum. S1-S2-S3 bütün siriusta folk ve moradon k0xperdan geçilmiyor . Aynı rotada gidip gelen 10larca hatta 100lerce karakter var ya bunu nasıl görmez bir yönetim oyunla alakanız mı yok ? Nttgame'den hiçkimse girip gezmiyor mu bu nedir ya ? Oyuncular video çekecekte siz artık kaç gün sonra olursa banlayacaksınız bu mu ? 100lerce diyorum hangi birinin videosunu çekecek bu oyuncular oyun mu oynayacak sizin yapmanız gerekenleri mi yapacak ? Ya yeter yeter günlerdir S1-S2-S3 heryer k0xper dolu kardeşim . Aynı rotada gidip gelen alayı okçu karus veya human sürekli bir sirkülasyon var sürekli geliyor farklı k0xperlar slotlara yazıklar olsun legal oynayıp genie alan macrodan illegaliteden uzak duranlara enayi gözüyle mi bakıyorsunuz
    boşuna uğraşma ben hem konu açtım konuyu kaldırdılar hem her gun 20 x report ettım bişi yapmadılar.

Senior Member
    Oyun kan kaybediyor, yetkililer ölü takliti modundan çıkıp GERÇEK OYUNCULARA sahip çıkar umarım. Yoksa yakındır onlarda bırakacak(diğer bırakanlar gibi)

Senior Member
    Nickname
    XerophyT
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    QuaLity
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by O1Ezik View Post
    Oyun kan kaybediyor, yetkililer ölü takliti modundan çıkıp GERÇEK OYUNCULARA sahip çıkar umarım. Yoksa yakındır onlarda bırakacak(diğer bırakanlar gibi)
    oyunu bırakmamız umurlarında değil sanırım, hileciler daha cok para harcıyor. başka bır acıklaması olamaz ?
    Last edited by SkCLucky; 06-29-2019 at 02:45 PM.

Senior Member doltard_1's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    Şerif sistemi gelmeli.