Results 1 to 10 of 10
    Senior Member

Vega Serverı hk.

Vega da aktif olarak pazar yapıp hesabımı dizen bir insanım. Hayatımda gördüğüm en kötü haftalarını yaşıyor server Vega 3 e girip baktığınızda pazar sayısı eski sunucularda ki pazarlar gibi olmuş. Destanda daha fazla pazar var ve piyasası vegaya göre çok daha aktif(Arkadaşlarım var onlardan bilgi aldım) pazara yolu item satmak için düşen oldu mu bilmiyorum ama knight online da en hızlı item al-satı +8 rogue fpdir bu item elimde 1 haftadır mevcut ve pazarın en ucuzu olmasına rağmen bi tane parça bile satılmıyor. Bir serverın ölüşü pazarından başlar +8 fp 25 m den satılmıyor . Diğer jobların fiyatlarını siz düşünün mesela warrior fp 10 15 m bus fiyatı 2.5 m basmaya bile değmez. Ben daha hesabımı dizecek kadar gb biriktiremedim merak ettiğim şey ise niye insanlar bıraktı serverı gb fiyatı o kadar düşükte değil.

Pazarını merak eden arkadaşlar Vega 3 e tek tıkla girebilir bir kaç hafta daha böyle devam ederse pazardaki insan sayısı olimpia pazar sayısına eşit olur. Krowaz gelmeden önce Veganın bir serverla birleşmesi şart yoksa Akara öldüğü gibi vegada ölecek.

Senior Member
    İttifakdan dolayı bıraktı millet. Kendi ırkında 2-3 clan birleşirsin eyvallah fakat vegadaki durum çok başkaydı, farklı 2 ırkdan ittifak yapıp sadece kendileri kasmak istediler, kasamıyan kişiler oyunu bıraktı sonuç bu

Senior Member
    Quote Originally Posted by O1Ezik View Post
    İttifakdan dolayı bıraktı millet. Kendi ırkında 2-3 clan birleşirsin eyvallah fakat vegadaki durum çok başkaydı, farklı 2 ırkdan ittifak yapıp sadece kendileri kasmak istediler, kasamıyan kişiler oyunu bıraktı sonuç bu
    İttifak bitti deniyor hala devam ediyor mu?

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by TheRagon45 View Post
    Vega da aktif olarak pazar yapıp hesabımı dizen bir insanım. Hayatımda gördüğüm en kötü haftalarını yaşıyor server Vega 3 e girip baktığınızda pazar sayısı eski sunucularda ki pazarlar gibi olmuş. Destanda daha fazla pazar var ve piyasası vegaya göre çok daha aktif(Arkadaşlarım var onlardan bilgi aldım) pazara yolu item satmak için düşen oldu mu bilmiyorum ama knight online da en hızlı item al-satı +8 rogue fpdir bu item elimde 1 haftadır mevcut ve pazarın en ucuzu olmasına rağmen bi tane parça bile satılmıyor. Bir serverın ölüşü pazarından başlar +8 fp 25 m den satılmıyor . Diğer jobların fiyatlarını siz düşünün mesela warrior fp 10 15 m bus fiyatı 2.5 m basmaya bile değmez. Ben daha hesabımı dizecek kadar gb biriktiremedim merak ettiğim şey ise niye insanlar bıraktı serverı gb fiyatı o kadar düşükte değil.

Pazarını merak eden arkadaşlar Vega 3 e tek tıkla girebilir bir kaç hafta daha böyle devam ederse pazardaki insan sayısı olimpia pazar sayısına eşit olur. Krowaz gelmeden önce Veganın bir serverla birleşmesi şart yoksa Akara öldüğü gibi vegada ölecek.
    en ucuz degilsin 19m den set vardı kardesim

Senior Member
    Quote Originally Posted by tsunamiavm61 View Post
    en ucuz degilsin 19m den set vardı kardesim
    Ağlanacak halimize gülüyoruz .

Senior Member
    Balon serverlar da oynamayın altar ve Vega başlamayın dedim ilk günden beri az biraz takip edin biraz araştırın.

Senior Member JoyoAppilance's Avatar
    Class
    KO -> Priest
    RL ittifakları serverları öldürüyor ne yazık ki. Siriusa geçmeye başladıklarından beri yavaş yavaş burası da user kaybetmeye başladı. Zaten yaz ve pus pahalılığı ciddi bir kitle kaybettirdi birde ittifakların geldiğini duyan kitle de bozma telaşına girdi.

Nasıl bir düzenlemeye gidilir bilemiyorum lakin clanların birbirine dalmadığı, kanalları ikiye böldüğü, farmını yapıp oyundan çıktığı, kendi halinde takılan 2-3-5 kişilik ekiplere oyunu zehir ettiği bu sistem bir şekilde düzeltilmeli. Şu an hepsi Krowaz - BF hayali kurup avuçlarını kaşıyor.

Banned
    Quote Originally Posted by O1Ezik View Post
    şuan İttifak olmayan sw yok boşuna laf kalabalığı yapma para olmuş oyun mantığı kalabalık olan daha fazla kasar

Senior Member
    Vegada oynayan biri olarak şunu söyleyim özellikle son 2 haftadır sunucu kötü, 2. sv cz de toplam 20 kişi tüm slotlar boş, pazar fiyatları giderek düşüyor yinede kimse birşey almıyor.

Senior Member
    Quote Originally Posted by Arlina View Post
    Vegada oynayan biri olarak şunu söyleyim özellikle son 2 haftadır sunucu kötü, 2. sv cz de toplam 20 kişi tüm slotlar boş, pazar fiyatları giderek düşüyor yinede kimse birşey almıyor.
    İkinci serverda ki czleri ne zaman kapatmayı düşünüyorlar acaba zaten serverlarda pk azaldı sanki adım atacak yer yokmuş gibi 2 serverda da cz açık.