Results 1 to 6 of 6
    Junior Member

Chyper Ring ve Banned

Pazardan 80 lvl karakter satın aldım, item dizmek için 3gb para çektim ve pazar yapmaya başladım yavaş yavaş charkter dizeyim diye, upgrade yaptım gece charı pazara bıraktım sabah kalktım dc olmuş girdiğimde ban yediğim ortaya çıktı ve aldığım karakterle bırakın slotu veya cz bilmem ne pazardan çıkmadım çıplak çhar nasıl ban yiyebilir. Adamın neyle kastığını ne program kullandığını nerden bilebilirim. ticket gönderdim kopyala yapıştır mesajlar alıyorum. Karakter satmanın legal olduğu bi serverda satana ceza yok alan cezalı. ne yapmam gerek biri yardımcı olabilirmi?

Senior Member EsTeLLa's Avatar
    Bilet atarak bilgi alabilirsiniz. CSS ile aldığınız karakterlerin geçmişinde işlemiş oldukları suçlardan dolayı ceza almaları kaçınılmaz. Bu yüzden karakter alım satımı yapılması istenilmiyor yasak oluyor bu tür mağduriyetler yaşamamanız için. Bu durumda yapabileceğiniz pek bir şey mümkün değil. Forum üzerinden hesap desteği sağlanmamaktadır.

Senior Member
    Öncelikle Cok Gecmis Olsun Hoca Egerki Durum SiZin söylediginiz Gibi ise.. Cypher ring in Amaci Accountunuzda Bos Slot kalmadiginda Cyhper ring Basip Bankanizda muhafaza etmemiz Ve Acilan yerde Yeni karakter Olusturmak icindir.. evet defalarca Pazarda Göruyoruz Bu Cypher ringleri Aslinda Trade edilmemesi gereken bir esya Ama Ne hikmetse tradesi Acik .. Isin diger kismi ise Her yerde Bas Bas Bagirildi Karakter Alim satimi Yapmayin Diye Keske Biraz Dikkatli Olsaydiniz.. Accountunuzun Acilacagini Zannetmiyorum Cok gecmis Olsun , Ama Cypher ring lerin Tradesinin Acik Olmasi Tamamen mgame ve Yayincisi Nttgame in Hatasidir Kanimca Cunku hem karakter alim satimi yapmayin diyorlar hemde bu esyanin tradesi Acik.. Seninde Sucun Var Nttgame ve mgame inde sucu war.. insallah Tatliya Baglanir mesele iyi forumlar

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by Velican1551 View Post
    Pazardan 80 lvl karakter satın aldım, item dizmek için 3gb para çektim ve pazar yapmaya başladım yavaş yavaş charkter dizeyim diye, upgrade yaptım gece charı pazara bıraktım sabah kalktım dc olmuş girdiğimde ban yediğim ortaya çıktı ve aldığım karakterle bırakın slotu veya cz bilmem ne pazardan çıkmadım çıplak çhar nasıl ban yiyebilir. Adamın neyle kastığını ne program kullandığını nerden bilebilirim. ticket gönderdim kopyala yapıştır mesajlar alıyorum. Karakter satmanın legal olduğu bi serverda satana ceza yok alan cezalı. ne yapmam gerek biri yardımcı olabilirmi?
    Merhabalar,

Yüzüğe mühürlenen karakterlerin geçmişte işlediği bir suç var ise karaktere ceza uygulanabilir. Tavsiye edilen bir durum değildir.

Genelde oyuncuların bu tarz bir durumu tercih etmelerinin nedenlerinden biri zamandan tasarruf etmek veya exp kasmak için zaman ayıramamalarından kaynaklıdır. Bu tarz bir eylem yapacaksanız bile tanıdığınız, güvendiğiniz birinden satın almanız daha iyi olabilir.

Sizin bu durumda yapmanız gereken şey, KO Ban / Jail / Unblock kategosini seçerek destek bileti göndermenizdir. Müşteri hizmetlerine durumu anlatın ve yardım talep edin. Hesabınız incelendikten sonra gerekli yanıtı size belirteceklerdir.

Destek Bileti

Member AmazingStylee's Avatar
    Nickname
    AmazingStyle KO - > Altar
    Class
    KO -> Warrior
    Race
    Karus
    bu arkadaş kendisimi birşey yapmış yoksa söylediği gibi satın almadan önce ki hatası yüzünden mi karakteri banlanmış bunu aydınlatır mısınız lütfen

Game Master CluTaah's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad
    Merhaba,

Aldığınız cezanın yüzükle herhangi bir bağlantısı bulunmamaktadır. Tarafınızca kullanılmış olan 3. parti yazılım sebebiyle hesabınız süresiz olarak kapatılmıştır. Bilgisayarınızı temizledikten sonra, temiz bir şekilde oyuna tekrar başlayabilirsiniz.

İyi günler.

Ph'nglui mglw'nafh Cthulhu R'lyeh wgah'nagl fhtagn

Tags for this Thread