Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 12

Charın mailini çaldılar

Merhaba arkadaslar telefona türkcell sarı kutudan msj geldi.Bir de iptal kodu geldi.İptal kodunu bilgisayarıma girdiğimde adam direk mail adresimi çaldı.Yeni şifre telefonuna ve ikinci mail adresine kaydettirdi.Mail kurtarma yaptıgım halde kurtaramadım 24 saat sonra msj atınız dedi.Char otpli ve telefonuma kayıtlı umut ediyorum girememiştir.Supporta ticket attım bekliyorum.Aynı dolandırılma teknigine düşen var mıdır aşamaları nedir mailimi tekrar nasıl alabilirim veya resmi sitedeki maili nasıl değiştirebilirim bilenler lütfen yorum yazabilir mi?
    teşekkür ederim

Senior Member Death_Stroke's Avatar
    Quote Originally Posted by lastbulyxd View Post
    Merhaba arkadaslar telefona türkcell sarı kutudan msj geldi.Bir de iptal kodu geldi.İptal kodunu bilgisayarıma girdiğimde adam direk mail adresimi çaldı.Yeni şifre telefonuna ve ikinci mail adresine kaydettirdi.Mail kurtarma yaptıgım halde kurtaramadım 24 saat sonra msj atınız dedi.Char otpli ve telefonuma kayıtlı umut ediyorum girememiştir.Supporta ticket attım bekliyorum.Aynı dolandırılma teknigine düşen var mıdır aşamaları nedir mailimi tekrar nasıl alabilirim veya resmi sitedeki maili nasıl değiştirebilirim bilenler lütfen yorum yazabilir mi?
    teşekkür ederim
    Merhaba,
    Portalda otp aktivasyonu varsa ve eski maile girebiliyorsanız değişimi yaparsınız.

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Merhabalar,

Sana yardımcı olacak tek yer müşteri hizmetleridir. E-posta sorunları kategorisine destek bileti göndermen gerekiyor. Umarım doğru yere biletini göndermişsindir.

Müşteri hizmetlerinin istediği bilgileri doğru bir şekilde iletirsen sana yardımcı olacaklardır.

Ayrıca karakter adı ve sunucunu belirtirsen, hesabına erişim sağlanıp, sağlanılmadığını tespit ettirebiliriz.

Eğer şüpheli durum var ise güvenlik amacıyla hesabını kapattırabilirz.

Quote Originally Posted by GamesDepot View Post
    Merhabalar,

Sana yardımcı olacak tek yer müşteri hizmetleridir. E-posta sorunları kategorisine destek bileti göndermen gerekiyor. Umarım doğru yere biletini göndermişsindir.

Müşteri hizmetlerinin istediği bilgileri doğru bir şekilde iletirsen sana yardımcı olacaklardır.

Ayrıca karakter adı ve sunucunu belirtirsen, hesabına erişim sağlanıp, sağlanılmadığını tespit ettirebiliriz.

Eğer şüpheli durum var ise güvenlik amacıyla hesabını kapattırabilirz.
    Cok teşekkür ederim Nickim LastmeatBLendeRRRRRR sirius server

charı da kapatabilirseniz yarın suc duyurusunda bulunacam mailimi calan için

ticket ı yanlıs yere attım sanırım.Ayrıca yeni hesap açtım ondan ticket atamıyorum cash istiyor.Bunun bir çözümü var mı

Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by lastbulyxd View Post
    ticket ı yanlıs yere attım sanırım.Ayrıca yeni hesap açtım ondan ticket atamıyorum cash istiyor.Bunun bir çözümü var mı
    Yanlış kategoriye bilet gönderdiyseniz, uygun yere taşınır. Ancak daha geç yanıt alabilirsiniz. Bu süreçte lütfen sabırla gelecek olan yanıtı bekleyin.

Yeni bir bilet göndermeyin veya var olan bilete cevap eklemeyin.

İyi forumlar.

Quote Originally Posted by GamesDepot View Post
    Yanlış kategoriye bilet gönderdiyseniz, uygun yere taşınır. Ancak daha geç yanıt alabilirsiniz. Bu süreçte lütfen sabırla gelecek olan yanıtı bekleyin.

Yeni bir bilet göndermeyin veya var olan bilete cevap eklemeyin.

İyi forumlar.
    cok teşekkür ederim ilginiz için ticket attım bekliyorum Allah razı olsun

Junior Member
    Lastbullyyxd hesabıyla size 1 haftadır mail atıyorum.
    Mailimi hacklediler diye.Bugün adam bana maili geri verdi otp li banlı adamın calmasının imkanı olmamasına rağmen charımı cırılcıplak soymus.Cok teşekkür ederim. Otp telefonum ics hattım ayrı calmaları imkansız ticket yardımıyla siz verdiniz itemlerimi helal olsun bişey diyemiyorum ve 32 yasında ağlıyorum su an zoruma gidiyor.Soyulamayacak banlı charım yönetime bakan arkadaslar sayesinde otp ics iptal edilerek soyuldu.2005 ten beri oynadıgım bu oyunu ilelebet bırakıyorum teşekkür ederim. hayırlısı olsun
    Last edited by GamesDepot; 07-04-2019 at 02:59 AM.

Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Otp'li bir hesap soyulmasının genelde asıl nedeni sisteme bulaşan virüs nedeniyle gerçekleşiyor. Sisteminize erişimi ele geçiriyorlar. Dilerlerse uzaktan bağlanarak her haraketinizi takip etmelerini sağlıyor. En beklenmedik anda da harekete geçiyorlar.

Hesap çalınması kategorisine soyulduğunuzu belirtip destek bileti göndererek bu eylemi gerçekleştiren kişileri oyun içinden ceza almasını sağlayabilirsiniz.

Size en yakın bilişim suçları şubesine gidip suç duyurusunda bulunmanızı, profesyonel yardım alarak bilgisayarınızın incelenmesini talep etmenizi öneriyorum.

Item restorasyonu da yapılmamaktadır.

Aşağıdaki video'yu izleyerek bu tarz konular hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Aşağıdaki konuyu da bilmenizde yarar var.

[DUYURU] Sahte Sosyal Medya Sayfaları ve SMS'ler Hakkında