View Poll Results: Düsünceleriniz

Voters
144. You may not vote on this poll
  • (evet) Eski Yere vurma Gelsin

71 49.31%
  • (Hayır) Güncel Yere vurma Kalsın

73 50.69%
Page 6 of 7 FirstFirst ... 4567 LastLast
Results 51 to 60 of 64
    Senior Member
    Oyunun pk dinamiği ile çok fazla oynanıyor o yüzden oyun GG olma yolunda hızla ilerliyor . Her yapılan güncellemeden sonra oyuna başlayan olmuyor ama oyunu bırakan sayısı artıyor . Sırf bu çıkarımdan dolayı bile oyun nereye gidiyor anlayabilirsiniz .
    Önce undy SC kaldırdınız melelerin yarısı oyunu bıraktı ben de puss item almayı bırakıp pk yı bıraktım çarım da full + full dks 7 alternatif bombastic baal 8 kıyafetlerim holy 7 set rosetta 7 kol kafa çitin 9 bot . Takılar Dr 3 dual heros 3 küpeler mino 3 pe 2 yani bütün kombinasyon takı silah zırh var ama oynamıyorum çünkü warrior ws warrior bitirdiler . Lure güncellemesi geldi magelerin en az %25 i bıraktı . Şimdi echo skill güncellemesi geldi warriorlardan oyunu gene bırakanlar varmış . Ben gidip cz de yeni skilleri denemedim çünkü pk yı bıraktım o yüzden yorum yapamayacağım . Oyun acaba iyi olur mu undy SC geri gelir de mele vs mele ye geri döner miyiz diye bekler iken her yapılan güncelleme ile kan kaybı artık KANGRENE neden oluyor . Bilemiyorum bu gidişatın sonu nasıl olacak ama bana göre gidişat berbat ötesi . Acilen mantıklı çözümler lazım . Oyuncular ile daha çok irtibat halinde bu oyun daha iyi nasıl olur diye çabalanması lazım yoksa bu gidişle ne yazık ki severek oynadığımız oyunun sonu Silkroad gibi olacak . Zamanında internet cafeler de knight kadar oynanırdı şimdi ismini bile duymuyorum . Umarım knight online o hale gelmez .

Junior Member
    objektif olarak yorum yapıyorum yalnış anlamayın lütfen ama gerçekten bir oyun anca bu şekilde biterdi tebrik ediyorum sizi.Lütfen biraz bizi düşünüyorsanız başka firmaya devredin ben hayatımda böyle aptalca şeyleri sadece bu oyunda görüyorum

Junior Member
    Magelerin 1 pt gezme zamanı geldiyse und scyle red potuda getir ozaman geri ? 1 pt mage tüm czyi kesmesi için mi güncelleme yapıyorsun? son 1 senesi bu oyunun ömrü bu yazdığım kulağına küpe olsun

Senior Member
    Quote Originally Posted by Jesse555 View Post
    Magelerin 1 pt gezme zamanı geldiyse und scyle red potuda getir ozaman geri ? 1 pt mage tüm czyi kesmesi için mi güncelleme yapıyorsun? son 1 senesi bu oyunun ömrü bu yazdığım kulağına küpe olsun
    Bu gidişle seneye oynayan user sayısı %80 azalır . Çünkü magesi de okçusu da warrioru da asası da oyunu bırakıyor . BIRAKIYOR . Eskiden ara verilirdi . Artık çok fazla online oyun var . OYUNU BIRAKAN ARTIK GERİ DÖNMÜYOR ARTIK ONA GÖRE DAVRANIN

Game Master Team Leader Khenarth's Avatar
    Nickname
    Khenarth
    Class
    KO -> Rogue
    Quote Originally Posted by borisbaba View Post
    Bu gidişle seneye oynayan user sayısı %80 azalır . Çünkü magesi de okçusu da warrioru da asası da oyunu bırakıyor . BIRAKIYOR . Eskiden ara verilirdi . Artık çok fazla online oyun var . OYUNU BIRAKAN ARTIK GERİ DÖNMÜYOR ARTIK ONA GÖRE DAVRANIN
    Maalesef söylemleriniz ile sayısal değerler bir değil. Size göre oyuna gelen ve istemediğiniz her yenilikte insanlar oyunu bırakıyor.

Undying scroll kaldırıldığında oyunun bittiğini söylediniz, bunun üzerine mageler ile ilgili aynı şekilde yorum yaptınız, luring patch'i geldi oyun bitti dediniz.

Bu sefer tekrar berserker skilleri ile ilgili yorumunuzda warrior'a geri döndünüz ve warriorlara oyunu bıraktırdınız.

Luring eylemleri ile ilgili gelen patchte bir problem yok, sorunsuz bir şekilde mage karakterler farm yapmaya ve etkinliklere katılmaya devam ediyor. Aksilikler olabilir fakat bunlar alışılmış düzene zamanla ayak uydurulduğu an giderilecek problemler. İlk günlerde nasıl her juraid mountain, draki ve forgotten temple problemliydi, şu an ki şikayet sayısına bakılırsa böyle bir problem ortada yok denecek kadar az artık.

Berserker skillerinde Mgame bir değişiklik yaptı ve USKO sunucularına da uyguladı. Şu an yeni bir sistem geldiği için warrior oyuncuların alışmaları zor olabilir ve buna ek olarak uzun yıllardır sahip oldukları üstünlükleri ellerinde olmadığı için daha dikkatli PvP yapmaları gerekebilir.

Fakat bu demek değil ki warrior bitti. Warrior yine 8v8 olarak düşünüldüğünde her partiden üstün olacak. Fakat hoplayıp zıplayıp yere vurarak adam kesme devri kapanmasa da onlar için azalmış olacak.

Knight Online'da PvP yapmak ya da PvE-Farm yapmak her yaratığı her sınıfın kolaylıkla kesebilmesi ya da her partinin ronark land haritasında üstün olması değil.

Özellikle Ronark Land haritasında karşınıza zorluk çıkaran her karakter size göre kaldırılması gerekiyor. En basit örneğiyle Kurian. Kurianlar kaldırılsın, kurianlar çok üstün, kurian kitliyor, kurian zehir skilleriyle kill alıyor. E uzun bir süredir Kurian hiç bir şey yapamıyordu? Stamina değerleri hiç bir şeye yetmiyordu?

Sınıflar arası şikayetler asla bitmez arkadaşlar. Çok büyük bir dengesizlik olmadığı sürece skillere ve karakterlere müdahale edilmesi gibi bir durum olmaz, olamaz.

Test edip, gözlemlemeden yorum yapmak yerine yukarıda bir kaç arkadaşımızın söylediği gibi bir kaç saatlik PK sonrasında deneyimlerinizi buraya yazmak hem bizler hem de diğer oyuncular için çok daha iyi bir kaynak olacaktır.

Keyifli oyunlar

Senior Member
    Quote Originally Posted by Khenarth View Post
    Maalesef söylemleriniz ile sayısal değerler bir değil. Size göre oyuna gelen ve istemediğiniz her yenilikte insanlar oyunu bırakıyor.

Undying scroll kaldırıldığında oyunun bittiğini söylediniz, bunun üzerine mageler ile ilgili aynı şekilde yorum yaptınız, luring patch'i geldi oyun bitti dediniz.

Bu sefer tekrar berserker skilleri ile ilgili yorumunuzda warrior'a geri döndünüz ve warriorlara oyunu bıraktırdınız.

Luring eylemleri ile ilgili gelen patchte bir problem yok, sorunsuz bir şekilde mage karakterler farm yapmaya ve etkinliklere katılmaya devam ediyor. Aksilikler olabilir fakat bunlar alışılmış düzene zamanla ayak uydurulduğu an giderilecek problemler. İlk günlerde nasıl her juraid mountain, draki ve forgotten temple problemliydi, şu an ki şikayet sayısına bakılırsa böyle bir problem ortada yok denecek kadar az artık.

Berserker skillerinde Mgame bir değişiklik yaptı ve USKO sunucularına da uyguladı. Şu an yeni bir sistem geldiği için warrior oyuncuların alışmaları zor olabilir ve buna ek olarak uzun yıllardır sahip oldukları üstünlükleri ellerinde olmadığı için daha dikkatli PvP yapmaları gerekebilir.

Fakat bu demek değil ki warrior bitti. Warrior yine 8v8 olarak düşünüldüğünde her partiden üstün olacak. Fakat hoplayıp zıplayıp yere vurarak adam kesme devri kapanmasa da onlar için azalmış olacak.

Knight Online'da PvP yapmak ya da PvE-Farm yapmak her yaratığı her sınıfın kolaylıkla kesebilmesi ya da her partinin ronark land haritasında üstün olması değil.

Özellikle Ronark Land haritasında karşınıza zorluk çıkaran her karakter size göre kaldırılması gerekiyor. En basit örneğiyle Kurian. Kurianlar kaldırılsın, kurianlar çok üstün, kurian kitliyor, kurian zehir skilleriyle kill alıyor. E uzun bir süredir Kurian hiç bir şey yapamıyordu? Stamina değerleri hiç bir şeye yetmiyordu?

Sınıflar arası şikayetler asla bitmez arkadaşlar. Çok büyük bir dengesizlik olmadığı sürece skillere ve karakterlere müdahale edilmesi gibi bir durum olmaz, olamaz.

Test edip, gözlemlemeden yorum yapmak yerine yukarıda bir kaç arkadaşımızın söylediği gibi bir kaç saatlik PK sonrasında deneyimlerinizi buraya yazmak hem bizler hem de diğer oyuncular için çok daha iyi bir kaynak olacaktır.

Keyifli oyunlar
    Hocam ben zaten yukarıda yazdım pk ya ara verdim undy SC bitti 15-20 dk 8vs8 attığım ws ler artık 1-3 dk arası sürüyor . Gidip cz de denemediğimi deneyen arkadaşların şikayetçi olduğunu hatta bir arkadaş Ares de clanca bıraktık bu gibi söylemlerin çok olduğunu söyledim . Ben magelerin farm yaptığını açıkçası görmüyorum eslant ve diğer yerler bomboş aynı oyundan mı bahsediyoruz şüphelendim. Beni takip etmişsiniz bravo size . Burada magelerden daha çok magelerin bufflanması gerektiğini söyleyen biriyim . Çok uzun süredir magelere buff lazım diyorum
    1. Staff skilleri damagesi %10-20 artmalı .
    2. Vampiric skilleri eskisi gibi olmalı.
    3. İnt sadece mana veriyor ya int def ve resistance de versin ya da krowaz ve diğer zırhlar için istenen int azalsın çünkü ya int verip def kasacaklar ya da HP verip def kısacaklar . Aşırı saçma .
    Şimdi ben karşı sınıflara laf mı söylüyorum .
    Haaaaa 60 nova skill alanı çok geniş ve çok uzağa vurduğunu düşünüyorum ki bu da oynadığım diğer oyunlara oranla kıstas yapmam ile alakalı .
    Magelere bu bufflar yapılsa solo mage sayısı da artar tek parti de gezerler
    Bunun sonucunda undy SC de gelmeli diyorum çünkü undy SC olmadan ben warrior bir şekilde HP yı 14 k yapıyorum holy set pe sos 3 neck 2 ile ama priestimin HP si düşük kalıyor torment yere vurmada pert oluyor ya da mageler db atıp tekleyip nova kaldırınca pt kalmıyor . Durum bu . Ezik olduğunu düşündüğünüz adama buff atın bütün sınıfların ayarları ile oynamayın .
    Lure işinde de cr ye açılan konular belli hangi moblar slota çekiliyorsa onlara ayar çekeceğinize gidip worm ayarıyla bile oynadınız . Sorun kimse ise onunla uğraşın herşeyi değiştirmeyin . Ben olympia cz diyorum eskiden akşamları 12 de full olur idi dün 24 kişi vardı karus bu mu sayısal olarak değişmeme
    Lütfen artık oyuncuları dinleyin biz oyunun ya da sizin zararınızı istemiyoruz aynı gemideyiz . Bu gemi batarsa hepimiz batarız . Emekleriniz için teşekkürler . İyi çalışmalar .
    Last edited by borisbaba; 07-01-2019 at 08:21 PM.

Senior Member
    Nickname
    REZZ55
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Ben şahsen burada oy kullanmadım. kallanmıcam.
    Ben sadece macro olayının bitmesini istiyorum.
    Bitmiyecekse herkese serbest olmasını istiyorum.
    Zaten kullanan kullanıyor ve birşey de olmuyor ki.
    Yönetimi anlamıyorum.
    500 kişinin bindiği ve hayatını emanet ettiği uçaklar bile oto pilotla gidiyor.
    Milyonlarca insanın hayatını emanet ettiği uçaklar bile oto olmuş
    Biz burada dinazor çağında olduğu gibi elle mücadele ediyoruz.
    Ediyoruz dediğime bakmayın. EDEMİYORUZZZ.
    Adam aynı anda 8 skili yapışıtırıp üstünden geçip gidiyor.
    Ardına bile bakmıyor.

Senior Member LastDitchStand's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by Jesse555 View Post
    1 Parti Mage nasıl tüm CZ yi kesiyor...?
    Hepsinin toplam vurduğu alan; 15k Damage bile etmiyor. O denli düşmüş Mage Damageleri... Mukabilinde Warrior Yere Vuruyor ve tek başına 8 kişiyi öldürüyor. 100 kişi olsa 100ünü de öldürecek. Bunun örnekleri YouTube Twicth gibi yerlerde mevcut. Hatta bu CZ ci Magelerin büyük çoğunluğu 160 INT değiller. 255 MP vermek için Chitin/Linen türü şeyler giyiyorlar. Onlar atak artırmak için her yolu deniyor. Atak düşünce olan bizim gibi Solo Takılana ve 160 INT Magelere oluyor.

Gecenlerde bir ara Diez de, Savaşta EMC Moniment çevresinde ölüp bekledim. PK yı rahat seyretmek için.
    Tam 8 parti, 2 si Mage, 2 si Warrior kalanı karma idi. 40 dan fazla Karus geldi EMC ye.
    Sadece 2 parti Human görünür görünmez. 40 dan fazla Karusun yarısı Town attı. 2 Kişinin öldüğünü gördüğümle EMC bomboş kaldı. 1 Warrior 39 yemiş Alev Alev kaçıyordu Okçular halletti onun işini.... Humanlarla dalga bile geçtim. 40 Kşiyi kaçırdığınızamı sevineyim. Sadece 2 Kill alındığına mı üzüleyim diye..
    Mücadele hırsı Beyinde biterse sorun değil de; Yürekte/Kalpte biterse büyük sorun.
    Söz konusu Vatansa, Artık Ayrıntılara girmeniz gerekiyor.

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Vega
    Bilmiyorum NTT en çok parayı Warrior sınıfından kazanıyorsunuz gereksiz güncelleme olmuş mageler cidden çok üstün oldu he bide Allah rızası için gariban okçunun skillerini stabil yapın artık. Kurianın stun süresini kısaltın kırma skill inden slowu kaldırın bu çok önemli oyun sağlığı için karşılık veremiyoruz Bi fırsatımız olmalı ct play için

Senior Member GengaR_AreS's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    Karus
    Undy sc konusunda 50 defa yazmıştım. Sorun undy sc olmasında değil, sorun warriorlerin koşarak des olup skill vurabilmesinde ve red pot gibi dengesiz bi eşyada demiştim. Hala aynı fikirdeyim. Warriorler skillerine güncelleme gelecekti madem niye undy scyi kaldırdınız? Bu haliyle uzaktan vuruyor yine pek değişen bir şey yok. Sadece des olup yere vuramıyorlar. Toplu duran ve kaçan hedefleri koşarak çok rahat kesebiliyorlar.

Bu skillere tekli skill gibi değil, batlte cry efekti gibi efekt getirilmeli. Seri şekilde peşpeşe alan skilleri vuramamalı warriorler. Ondan sonra undy sc gelsin daha da eşit olur oyun.