Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 10 of 23

Base neden kaldırıldı gelecek mi ?

Daha önce bu konu hakkında forumda bir bilgi var mı bilmiyorum ondan yazıyorum
    Base neden kapatıldı? onun dısında yeni swlerde bence getirilmeli gelecek mi öyle bir düşünce var mı ?
    Kapatılma sebebi kopserlar mı ? Eger kopserlarsa bence bir çözüm bulunabilir ben şahsen çok fazla skılle oynamayı seven biri degilim veya wrlerın yere vurmasını sevmıyorum ama dragon shell ile oynamayı +60 item giymeyi seviyorum ve base benı czden çok saran bir yer map olarakta bence geri getirilmesi gereken çok güzel bir map andreamda zaten herşey çok kısıtlı durumda farmerlar basmıs ezık savası kaldırıldı.
    Bence base bir düşünülmeli ))

Senior Member GengaR_AreS's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    Karus
    Ardream varken base gereksiz gibi bi şey demişlerdi canlı yayında. O yüzden yeni serverlerde yokmuş. Nttgame isteği kısacası bu. ileride de gelmeyecekmiş. Bundan sonra açılacak yeni serverlerde de olmayacakmış.

bilmiyorum andream hep stabil yapabileceklerin sınırlıdır db malice yedikten sonra asastan tek yemeyen karakter yok gibi bir şey base daha heycanlı yeni çıkan itemler oraya giremedigi için cz tadında ama eski nayt havasında gelıyor bana

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Base geldikten sonra pk alanlarında bir dengesizlik olduğunu düşünüyorum. Eskiden sadece cz vardı ve herkes cz için karakter kasardı ve haliyle pk her zaman kalabalık olurdu. Ardream geldikten sonra pk'cılar 2 gruba ayrıldı ve mevcut durumu fazla etkilemedi ancak base geldikten sonra 3 farklı pk alanı da olumsuz etkilendi diye düşünüyorum. Bana göre bu oyunda base olmamalı kaldı ki savaşı bile yok.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Senior Member IMcihanMI's Avatar
    Class
    KO -> Priest
    Race
    El-Morad
    Ardream kapatılıp Base açılmalı bence.

Senior Member cYkParsing's Avatar
    Andream ve base tümden kapatılmalı artık
    farmcıların yeri sadece başka hiç bir işe yaramıyor
    Oyuna yararından çok zararı var 2 mapin de.

Senior Member
    Quote Originally Posted by cYkParsing View Post
    Andream ve base tümden kapatılmalı artık
    farmcıların yeri sadece başka hiç bir işe yaramıyor
    Oyuna yararından çok zararı var 2 mapin de.
    Destan ardreamda Surekli Pk War Aksam 4 pk si 5 er pt atiliyor.. Dusundugunuz sadece farm.. Bir kere Sunu söyleyem yok Cz Aoc lardan Kasilan buss larin bf den Kasilan fragmentlerden Bahseden Yok Ama Ardream Kapatilsin demi Ne guzel Istanbul ))) Tum Farm artik cz de Ardream Kapatilsin ))

Senior Member doltard_1's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by ScORp_LiON View Post
    Base geldikten sonra pk alanlarında bir dengesizlik olduğunu düşünüyorum. Eskiden sadece cz vardı ve herkes cz için karakter kasardı ve haliyle pk her zaman kalabalık olurdu. Ardream geldikten sonra pk'cılar 2 gruba ayrıldı ve mevcut durumu fazla etkilemedi ancak base geldikten sonra 3 farklı pk alanı da olumsuz etkilendi diye düşünüyorum. Bana göre bu oyunda base olmamalı kaldı ki savaşı bile yok.
    Yeni swler dahil en popüler sw destandir.destanda ronarkland base haritası mevcut bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Demek ki düşündüğünüz gibi degil rbl haritasının varlığı swyi çok fazla etkilemiyor

Senior Member cYkParsing's Avatar
    Quote Originally Posted by Wahsh3t91 View Post
    Destan ardreamda Surekli Pk War Aksam 4 pk si 5 er pt atiliyor.. Dusundugunuz sadece farm.. Bir kere Sunu söyleyem yok Cz Aoc lardan Kasilan buss larin bf den Kasilan fragmentlerden Bahseden Yok Ama Ardream Kapatilsin demi Ne guzel Istanbul ))) Tum Farm artik cz de Ardream Kapatilsin ))
    ne kadar dolu olursa olsun zarar
    sadece 1 server destan da andream ve rlb açık kalsın o zaman boşa zarar vermeye gerek oyunada oyuncuyada.

tamamda bu oyunda herkesın zevk aldıgı pvp alanı farklıdır andream kapatılsın base kapatılsın neden ben cz kasmak ıcın günlerimi harcamak zorundayım ?
    59lvl pvp ve 83 pvp ayrı ama denge olması ıcın basenın gelmesınden yanayım yanı en azından mage teamların bıle daha cok iş yapacagı bır yer (wrler kafalarına vurmaz ) benım düşüncem bunlar yanlışımda olabilir tabi ki...