Results 1 to 7 of 7
    Senior Member

Bana Yardımcı olacak Gm arıyorum İtemimi npcye sattım.

Merhaba, farm yaparke dikkat etmeden itemi npcye sattmışım maradondaki keishanda yok çok çöp sattıgımdan listenin altında kaldı gm arkadaşlar lütfen yardımınızı bekliyorum biliyorum benim hatam fakat npcdedende geri alma çok kısıtlı yapılmış rica ediyorum sizden.

Senior Member EsTeLLa's Avatar
    Quote Originally Posted by d3l3x View Post
    Merhaba, farm yaparke dikkat etmeden itemi npcye sattmışım maradondaki keishanda yok çok çöp sattıgımdan listenin altında kaldı gm arkadaşlar lütfen yardımınızı bekliyorum biliyorum benim hatam fakat npcdedende geri alma çok kısıtlı yapılmış rica ediyorum sizden.
    Eşyanızı sattıktan sonra 20'den fazla geri alınabilen eşya sattığınız zaman tekrar alım listesinde eşyanızı göremezsiniz. Bu konu'da destek sağlanmıyor genel olarak bilginiz olsun.

Senior Member
    peki o npcyi neden koydunuz oraya neden limit 20 de neden bikerede katı davranıcağınıza oyuncuların sorununa yardımcı olmuyosunuz. Hata yaptın bitti gitti nasıl bi davranıştır bu item o listede ama ben göremiyorum yapıcanız 2dk bakmak size sattıgım saatide söyleyebilirim.

Game Master CluTaah's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad
    Merhaba,

Oyun içi yaptığınız işlemler için tarafımızca herhangi bir düzenleme yapılmamakta. Yani hata yapmanıza karşı NPC bulunuyor ve bu NPC'nin belli bir kapasitesi bulunmakta, bunu aştıysanız eğer maalesef o eşyayı geri alma şansınız hiç bulunmamaktadır.

İyi günler.

Ph'nglui mglw'nafh Cthulhu R'lyeh wgah'nagl fhtagn

Senior Member
    Quote Originally Posted by CluTaah View Post
    Merhaba,

Oyun içi yaptığınız işlemler için tarafımızca herhangi bir düzenleme yapılmamakta. Yani hata yapmanıza karşı NPC bulunuyor ve bu NPC'nin belli bir kapasitesi bulunmakta, bunu aştıysanız eğer maalesef o eşyayı geri alma şansınız hiç bulunmamaktadır.

İyi günler.
    loglarınızda bu kişinin eşyayı npcye sattığı vardır elbet bu da demek oluyor ki kişi bu eşyaya gerçekten sahipmiş bunu bildiğiniz halde neden yardım etmiyorsunuz bunu anlamış değilim

birde 200 + olduğunda eşyanın silinmesi dediğinize göre eşya databaseden de siliniyormuş bunun olma ihtimalini anlayamıyorum gene de önceki loglarında kişinin kaç adet eşyaya sahip olduğuna dair bi log illaki vardır elinizde

gel görki hiç bi zaman bunlar elinizde olmasına rağmen yardımda bulunmuyorsunuz

uyardık yapmasaydınız oldu bitti kayboldu diyip geçiştiriyorsunuz

gm charların trade kapalı biliyorum ancak belli kodlarla kişiye hakkı olan eşyayı letterdan yollama imkanınız da mı yok

bu tip mağduriyetlar konusunda mgame ile görüşüp hakkı olan kişilerin mağduriyetlerinin giderilmesi gerekmekte
    Last edited by karimli; 06-26-2019 at 01:08 PM.

Senior Member
    @karimli teşekkür ederim yorumun için bende bunu anlatmaya çalışıyorumda geçiştiriliyorum. 200 + degil knk sınırda +20 200 olsa her türlü geri alıyorum saten

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Yaşadığınız sorunu anlıyorum fakat bunun sonu yok, 20 olsa neden 50 değil 50 olsa neden 100 değil 100 olsa neden 500 değil diyenler mutlaka çıkacaktır. Ancak sevgili Clutaah'ın da belirttiği gibi o npc'nin kapasitesi bellidir ve üstündeki silinen eşyaları göstermemektedir. Kullanıcının kendi hatasından dolayı silinmiş veya satılmış bir eşyayı manuel olarak verme hizmeti zaten bulunmamaktadır.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.