Page 2 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 11 to 20 of 31
    Senior Member
    Unutmayın arkadaşlar düşünmek çok önemlidir önce bunu kendinize bir sorun ben neden oyuna aylık 500-2000 tl arası pus yatırıyorum neden nttgameye her ay karşıklık almadan ev kirası parasını veriyorum bunu bir kendinize sorun sizede mantıksız gelecek ve yatırmayacaksınız.

Senior Member IKuMaRBaZIHardCORE's Avatar
    Nickname
    BJK
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    BJK
    Server
    KO -> Agartha
    Race
    Karus
    Artık şu biz talep ediyoruz onlar yapmıyor kelimesinden başka bir kelimeye yönelin hiç inandırıcılığı kalmadı %80 türk oyuncudan oluşan bir oyun ve halen dolar kurundan satış yapılıyor.

Senior Member
    Sanal Oyun parasını Bize Gevur Parası ile Almaya zorlayan Sistemi istemiyoruz !

Senior Member
    Class
    KO -> Warrior
    Clan
    Paradise
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    Karus
    NTTGame MGame'in iştirakidir arkadaşlar ikisi de aynı şirket..ilk yorumda yazdım sildiler..Bunu bilerek yorum yapın..Oyalıyorlar sorduk cevap bekliyoruz diye..Halbuki aynaya soruyor bunlar !

Senior Member
    Quote Originally Posted by cessase11 View Post
    komik peki bilgisayar tarafından uydurulan kodların ne gibi bir maliyeti var Mgame'e? kodları madenden çıkarırken işçi parası mı veriyorlar? Kodları Kore'den Türkiye'ye gönderirken gemi ya da uçak parası mı veriyorlar? 4 dolar da 4 dolar diye tutturuyorlar? açıklar mısın lütfen?2 dolar yapsa kardan zarar denir en fazla? 4 dolar pahalı evet ülkemizde ve bunda Mgame in suçu yok ama Mgame de çok aç gözlü, oyuna yatırım mı yapıyorlar sanki, yıllardır aynı terane bir arpa boyu yol alınmadı, aksine geriliyor..bırakalı çok oldu ben kafam rahat ama böyle yorumları görünce sinirleniyorum..

tekrarlamak gerekirse oyunu ve oyuncuyu sallamayan MGame'e rağmen bu oyunu oynayanlardır tek suçlu !
    npoint code larını satabilmek için öncelikle code generate edilebilmesi için lisans alımı söz konusudur sonra satışa geçilir

mgame lisansa para veriyor vergisini veriyor bunlar maliyete girer

nasıl petrol doğalgazı aldığımız ülkelerin para birimini kullanmıyorsak alışverişlerde uluslararası para birimi dolar olarak alıyoruz

bende isterim kendi paramızı kullanalım ancak kabul göreceğini düşünmüyorum
    Last edited by karimli; 06-26-2019 at 12:28 PM.

Senior Member QWE123CC's Avatar
    Nickname
    KhyRenia
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    Karus
    83 / 10 gelirse
    Pus indirimin Gelme Sansi Yuksek olabilir.
    Belkide söprayz yapabilirler.

Pazarci biri olarak sateen birakiyo millet. Piyasa diplerds gb diplerde herkes item satiyor. Gecmis olsun ko"ya

Senior Member
    Quote Originally Posted by yan_sBQgf9LS View Post
    Pazarci biri olarak sateen birakiyo millet. Piyasa diplerds gb diplerde herkes item satiyor. Gecmis olsun ko"ya
    her item satamayan serverları kötülüyor yapmayın kardeşim oyuna zarar veriyosunuz bundan zevk alıyosanız devam edin

bu söylemler forumda yasak diye biliyorum değilse de yasaklanmalı

Senior Member
    Class
    KO -> Warrior
    Clan
    Paradise
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by karimli View Post
    npoint code larını satabilmek için öncelikle code generate edilebilmesi için lisans alımı söz konusudur sonra satışa geçilir

mgame lisansa para veriyor vergisini veriyor bunlar maliyete girer

nasıl petrol doğalgazı aldığımız ülkelerin para birimini kullanmıyorsak alışverişlerde uluslararası para birimi dolar olarak alıyoruz

bende isterim kendi paramızı kullanalım ancak kabul göreceğini düşünmüyorum
    onlar genel şirket giderlerine/maliyetlerine girer..Özel olarak kod maliyetine girmez. Bu yüzden 4 dolar diretmesinin bir mantığı yoktur, tek mantığı "neden daha çok kazanmak varken aza razı olayım" bakış açısıdır..ki bu bakış açısının tek nedeni de körü körüne bu sistemi koruyan sizlersiniz..

Ayrıca belirtmek gerekirse pus ücretlerinden önce oyuna yatırım yapmayışları daha büyük sorundur, örneğin client mantığından kurtulamaması, cpu sorunları, oyun bug sorunları vs..bunlar giderilse pus fiyatları en sonda gelen sorunlardan esasında..ama oyun çok sorunlu kaldığı sürece bu pus fiyatlarını istemeleri kadar saçma bir şey de yok..bu kadar soruna rağmen oynanıyor olması da ilginç gerçekten..bunu sadece bağımlılık ile açıklayabiliriz başka tanımı olamaz..

Junior Member
    pus indirimi gelmediği sürece sadece etkinliklere girip cıkacağım