Results 1 to 9 of 9

Thread: Draki Hakkında

Draki Hakkında

Sayın Nttgame ekibi Otomatik 57e kasan arkadaşları piyasadan ne zaman sileceksiniz ? Öncelikle şu draki girişi bi +70 yapın adamlar 40 levelde draki giriyor 55 olarak çıkıyor,Ekibinizde 9 kişi yokmu sirius altar vega 3 swyede sadece moradondaki görev npcsinin orda bekleseler saate 100 karakter banlıcaksınız ? Dün sadece siriusda 70 karakter saydım report ediyoruz anında ban yemiyor, adam 4 karakteride bitiriyor anca banlıyorsunz?

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Draki başınızı yesin emi bizde kasıyoruz orda ezik char sizin işinize yaramayan herşey istediğiniz gibi mi olacak. Bizim milletin genel sorunu bu üstüne vazife olmayan herşeye karışır. Size ne koxperlardan açın sizde yapın onlarla ilgilenen bi GM ekibi var zaten siz işinize bakın.

Senior Member
    kardeş benim exp prem var diyelim maradondan çıkıp draki girip bi ton lwl almak istiyorum neden sadece illegalleri baz alarak legalleri kısıtlamaya itiyorsunuz

merak ettim 40 lwlda girip 55 de çıkan kişinin sana ne zararı var sen gir drakine kes yaratıkları yoluna bak

kxpersa orası ayrı mevzu genede 40 lwl girip 55 çıkan kxperların sana zararını anlayamadım
    Last edited by karimli; 06-26-2019 at 07:10 AM.

@karimli nemi zararı var şaka gibisiniz gerçekten adam 57 level olup 2x yeşil kutu 5er adet ağaç sc drakiden düşen wbler 57 olana kadar görevlerden aldığı 2.5m coins ve her karakterden gelen 8 adet monster stone ile 1 karakterden 20m civarı para sokuyor bunu hergün 100 karakter ile yapıyorlar oyuna giren gbyi sen hesap et artık 100x4 yan karakterler 400 karakter sirius 400 altar 400 vega 1200 karakter oyuna giren gb hergün 240gb sonra neden gbler dibe battı beleşe gelen 2günlük premiumlarla adamların zararı bile yok yazık ne diyim uyumaya devam edin
    Last edited by Alt_epfEQSmC; 06-26-2019 at 07:28 AM.

Member FudayLx's Avatar
    Nickname
    FudayL
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    El-Morad
    Genel anlamda oyunda exp solo olarak ciddi oranda kolaylaştı.
    Kullanıcılar hep şikayet ederdi bundan... Gbde kolaylaştı üstteki örnekteki gibi...
    Bence aynen kalsın ama bunu kötüye kullananlar tesbit edilip cezalandırılsın.

Şuan bir kişi çok rahat 1 - 2 haftada 72 Level olabiliyor. Seyrek giren birisi olarak.
    Yoksa 2 saatte 70 Level videolarını izliyoruz. Ve bu levele gelince ortalama 50m en kötü sermayeniz oluyor.

Senior Member
    Quote Originally Posted by Alt_epfEQSmC View Post
    @karimli nemi zararı var şaka gibisiniz gerçekten adam 57 level olup 2x yeşil kutu 5er adet ağaç sc drakiden düşen wbler 57 olana kadar görevlerden aldığı 2.5m coins ve her karakterden gelen 8 adet monster stone ile 1 karakterden 20m civarı para sokuyor bunu hergün 100 karakter ile yapıyorlar oyuna giren gbyi sen hesap et artık 100x4 yan karakterler 400 karakter sirius 400 altar 400 vega 1200 karakter oyuna giren gb hergün 240gb sonra neden gbler dibe battı beleşe gelen 2günlük premiumlarla adamların zararı bile yok yazık ne diyim uyumaya devam edin
    1 günde 20 gb anladım hacım ancak 70 e çıkartılmasını istemiyorum her suistimal olan şey için bu tip önlemler alınması kimsenin hoşuna gitmiyor illegalle savaşmak bu değildir

Senior Member JoyoAppilance's Avatar
    Class
    KO -> Priest
    Quote Originally Posted by Alt_epfEQSmC View Post
    Merakımdan soruyorum bu kadar detaya nasıl vakıf oluyorsunuz ? Kaçta bittiğini nerelerden ne kadar kazandıkları vs ? Ayrıca niye sadece bu konu için yeni bir hesap açtınız ?

Draki için level sınırı falan gerekmiyor insanlar karakterlerini kasıyor orada siz daha yüksek fiyattan GB satıp sigara parası çıkaracaksınız diye bu oyun yeterince şeyi kısıtladı.

Quote Originally Posted by JoyoAppilance View Post
    Merakımdan soruyorum bu kadar detaya nasıl vakıf oluyorsunuz ? Kaçta bittiğini nerelerden ne kadar kazandıkları vs ? Ayrıca niye sadece bu konu için yeni bir hesap açtınız ?

Draki için level sınırı falan gerekmiyor insanlar karakterlerini kasıyor orada siz daha yüksek fiyattan GB satıp sigara parası çıkaracaksınız diye bu oyun yeterince şeyi kısıtladı.
    Son 1 aydır bu adamları izleyip report ediyorum 6 yıldırda bu oyunu oynuyorum her levelde hangi görev mevcut ne exp ne coins veriyor bilgi sahibiyim çünkü.Diğer forum hesabım hakaretten kapatıldı gerçi ordada sitem ediyordum hakarete ettiğimi sandılar herneyse...Draki +70 olmadığı sürece bu adamlar hiç bir şekilde durdurulmaz şuan gir yeni sunuculara maradon görev npcsinde bekle 1 saatte kaç karakter otomatik görev alıp veriyor görüceksin 1 saniyede 2-3 görevi birden verio belli oluyor.
    @karimli 20gb kasmıyorlar 240gb giriş yapılıyor 3 swye 1günde toplam.

Ayrıca gb sürekli yüksek olucakki benim her ay 700tl bayıldığım pus masrafımı bi zahmet geri çıkartayım kiraya 700tl ödemiyorum ben !

Senior Member
    Eğer bu doğruysa steamdeki clientless uskoya sıçramış demektir. Yeni serverlara acilen otp zorunluluğu getirilmeli. Nttnow çok işlevsiz. Lütfen sunucular steam gibi ölmeden önlemini alın.