Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 11 to 17 of 17
    Senior Member EsTeLLa's Avatar
    Quote Originally Posted by GamesDepot View Post
    Arkadaşlar Glacier/Lightning (Elemental Damage) Oranını arttırdığınız zaman efektif özellikli skillerin şans oranını arttırıyorsunuz.

Lightning Shot - Ice Shot - Leg Cutting - Scream - Shock Stun gibi gibi... Damage olarak arttırdığını söylemiyorum. Yani "daha fazla vurursunuz" öyle bir şeyden bahsetmiyorum.
    Bu özellikler sadece mage sınıfında etkin diğer sınıflarda herhangi bir artısı olmamakta. Siz Glacier etkisini arttırdığınız zaman Scream tutma şansı artmaz çünkü bu sınıflarda etkisi yok.

Senior Member
    İşte şimdi anladım yazdıklarınız için çok teşekkür ederim..

Senior Member
    Arkadaşlar Glacier/Lightning (Elemental Damage) Oranını arttırdığınız zaman efektif özellikli skillerin şans oranını arttırıyorsunuz.

Lightning Shot - Ice Shot - Leg Cutting - Scream - Shock Stun gibi gibi... Damage olarak arttırdığını söylemiyorum. Yani "daha fazla vurursunuz" öyle bir şeyden bahsetmiyorum.
    Sizin ne demek istediğinizi anlıyorum fakat bence onunla da alâkalı değil
    Siz diyorsunuz ki avedon ile raptorun scream tutturma oranı aynı değil . Avedon ile scream daha çok tutar ben bütün silahları kullandım arada hiç fark yok . Tamamen şans . Karşımda raptorlu adamlar bana o kadar çok scream tutturuyor ki avedon ile ben hiç ama hiç tutturamadığım defalarca oldu . Yani tamamen şans . Skill barda yeşil efekt falan bana çok anlamlı gelmiyor . Ama ısrarla iddianızda diretiyorsanız 100-200 defa scream i avedon ve raptorla deneyip video çekerseniz arada bariz fark var mı yok mu görürüz

Senior Member
    Quote Originally Posted by Kib_YseJpRNj View Post
    İşte şimdi anladım yazdıklarınız için çok teşekkür ederim..
    Rica ederim

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by EsTeLLa View Post
    Bu özellikler sadece mage sınıfında etkin diğer sınıflarda herhangi bir artısı olmamakta. Siz Glacier etkisini arttırdığınız zaman Scream tutma şansı artmaz çünkü bu sınıflarda etkisi yok.
    Kendi imkanlarımla test ettiğimde Scream becerisinin sürekli tuttuğunu görmüştüm. Kullandığım silahlar Ice bazlı silahlar idi. " +10 Nebiros ve +7 Javana Axe"

Aynı şekilde +3 Taurus Ring'e sahip bir okçu'da test ettiğimizde Ice Shot sıklıkla rakibe tutmaktaydı. Tabii karşı tarafın direncine, eşyalarına ve o anki şans oranına göre bunlar değişebiliyor. Farklı bir eşyada da tutma şansı var. Aslında daha çok şansa bağlıdır.

Senior Member EsTeLLa's Avatar
    Kendi imkanlarımla test ettiğimde Scream becerisinin sürekli tuttuğunu görmüştüm. Kullandığım silahlar Ice bazlı silahlar idi. " +10 Nebiros ve +7 Javana Axe"

Aynı şekilde +3 Taurus Ring'e sahip bir okçu'da test ettiğimizde Ice Shot sıklıkla rakibe tutmaktaydı. Tabii karşı tarafın direncine, eşyalarına ve o anki şans oranına göre bunlar değişebiliyor. Farklı bir eşyada da tutma şansı var. Aslında daha çok şansa bağlıdır.
    Bu tamamen şans eseri olan durumlar. Rakibe Scream vb. tarzı skillerin tutma oranı sadece rakibin resist oranı ile alakalı yani sizin kullandığın takıda ki glacier veya lighting bazlı damagelerle hiç bir alakası bulunmamaktadır.

Rakip resistance oranı ile alakalı tamamen

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by EsTeLLa View Post
    Bu tamamen şans eseri olan durumlar. Rakibe Scream vb. tarzı skillerin tutma oranı sadece rakibin resist oranı ile alakalı yani sizin kullandığın takıda ki glacier veya lighting bazlı damagelerle hiç bir alakası bulunmamaktadır.

Rakip resistance oranı ile alakalı tamamen
    Evet dediklerinize katılıyorum. Ben de aynı şeyleri söylüyorum. Rakibe göre değişiyor bu durumlar.

Dediğim gibi kendime sordum. Nasıl şans oranını arttırabilirim? diye, tecrübelerimi de herkes ile paylaştım. Yaptığım analizleri de video'da belirttim.