Results 1 to 5 of 5

Lightbulb Yapılan Etkinliklerle iligili bir fikrim var !

Sayın nttgame ekibi ve gm ekibi
    Direk konuya girmek istiyorum uzatmadan

A serverınde krowaz dagıtma etkinligi yapıyorsunuz , A serverinde charını 35 level yapıp trade açan sahıslar geliyor A serverinde oynuyan adamın hakkını alıyor ... A serverindeki adam etkinliklerden bişey alamadıgınamı yansın o etkinligi kazanan adamın tradeden itemi aldıktan sonra cıkıp gitmesınemi yansın ... Empati kurarak düşünün bu yazdıklarımı ...

Çözüm :

LEVEL SINIRI GETİRİN +80 LEVEL SINIRI GETİRİN .

VEYA PM OLAYINI İPTAL EDİN
    SEK AÇTIRIN ETKİNLİGE KATILMAK İSTEYEN +80 OYUNCULARA

RANDOM OLARAK 5 in katlarından yada 2 nin katlarından katılan oyunculardan seçilecektir diye ...

( DERSENİZKİ KİM UGRASCAK 35 LEVEL ADAMDA GELİR SEK AÇAR ...SEK AÇTIGINIZDA MARADON AYARLAMASINIDA LEVEL AYARLAMASINIDA YAPABİLİYORSUNUZ .)

Birde bu şekilde deneyin nacizane fikrim ... HEM DAHA ADALETLİ OLUR HEMDE O SERVERDA OYNUYAN ADAM KAZANIR ...

Senior Member
    Katılıyorum. Serverin asıl oyuncuları değilde her serverde 35e çar kasanlar kazanıyor, Bir önlem getirilmeli artık.

Moderator NativeBrutal's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    El-Morad
    Söz konusu knight ise inan bana her serverda 80 lvl char yapabilecek insanlar olacaktır. Geçtiğimiz yıllarda EXP BOSS etkinliğinde her serverda kendilerine 80 lvl char yapanlar vardı. Onlar yüzünden exp boss etkinliği göremez olduk. Servera yüklendikleri için kaldırmıyordu herkes oyundan düşüyordu. 80 lvl'den hariç o karakteri aktif oynayıp oynamadığına bakılsa daha adaletli olur. Giriş tarihlerine vs.

Senior Member
    Nickname
    KiTLERiM
    Class
    KO -> Kurian
    Server
    KO -> Diez
    Race
    Karus
    valla bugün yayında adam kafasında cücükle holy armoru aldı gitti ben onu bilirim. Heralde bir sonraki server için relog attı

Senior Member
    Level sınırlandırması adil olmaz ardream base oynayan oyuncularda var.
    Olması gereken asıl şey National point sınırlandırmasıdır 50 k np sınırı olsun bakın o zaman istediği gibi 50 k np kasabiliyomu her sunucuda

Tags for this Thread