Results 1 to 6 of 6
    Senior Member
    Nickname
    Trouble
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    xTheBestx
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus

Angry Eslant bosslarini cz taşiyin

Eslant bosslarını kimlerin kestiğini bütün oyuncular biliyor. Neden bu bossları inatla eslantta tutmaya devam ediyorsunuz. Bu kişileri zengin etmek yerine, czye taşıdığınız oyunu daha da şenlendirin madem. Bossları czye koyun. Evet arkadaşlar düşüncelerinizi merak ediyorum. Bu işi yapan elemanlar konunun altına gelip '' aaaaa olur mu öyle şey kaldırmayın '' vs. yazacaktır tabi ki. Onun dışında diğer oyuncuların yorumları nedir bu konuda bekliyorum. Belki istek çok olursa bossları kaldırırlar.

Banned
    yok artık daha neler gerçi eslant Quest görevini pk canlansın diye CZ ye taşıyanlar Boslarıda taşır ise ORAYI YIKARLAR

Senior Member doltard_1's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    Eslanti kapatalım delosuda kapatalım emc luferde kapanabilir maradon ve Cz yeter maradonda herkes exp kassin boslar Cz yerine sadece savaşlarda olsun maradondaki kuklalar vurduğumuz damage kadar bize vurabilsin

Member 4mustiakyz's Avatar
    Nickname
    4TheStorM
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    geçende bunu discord 'ta ben dile getirdim harika şahane olur kimse ağlamasın özellikle o taramacı tayfası 2 clan banlatırrdım aralarına sızıp
    yani cznin heryerine random atması oyuna farklı bir aksiyon sunacaktır. diye tahmin ediyorum

Junior Member
    Quote Originally Posted by 4mustiakyz View Post
    yani cznin heryerine random atması oyuna farklı bir aksiyon sunacaktır. diye tahmin ediyorum
    bu mantıklı ancak şöyle bir şey var, yine pire için yorgan yakılmış olur..
    taramacıları yok etmek yerine eslantı da canlandırmak lazım.
    ne kadar farklı tarzda oyuncu o kadar server canlılığı demek.
    sadece cz ye sıkışmış oyuncu grubuyla bir yere varılmaz..

Senior Member
    Nickname
    Trouble
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    xTheBestx
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    Yorumlar için teşekkürler. Genel olarak söylemek istediğim sistemin değişmesi gerektiği. Olayı cz taşımamın sebebi ise NTTGAME olarak çoğunlukla çözüm getirmek yerine sorunu ortadan komple kaldırdıkları için cz alınsın bosslar dedim. Alternatifler tabiki olabilir. Oyuncuların istekleri de önemli. Dalga geçerek yorum yapan birisi yapıcı olamaz, o arkadaş şuanda halinden memnun olan kişilerden.