Results 1 to 5 of 5

Thread: küfür

Junior Member

küfür

Server = Diez

Evli Barklı Adamım Ettiği Küfürler Ağıza Alınacak Şeyler degıl Yemin Ederim Sinirden Elim ayağım Titriyor Şöyle Gevşek Klavye Erkekleriyle muhattap Etmeyın Bizleri Allah Rızası İçin Adminn..

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Merhabalar,

Şikayet konularınızı Cheat Reports bölümüne yapmalısınız.

Uygun olmayan dil kullanımları gerçekleştiğinde tüm yazışmaların eklendiğine, görseli kırpmadan tam ekran olacak şekilde,

"-" tuşuna iki kere basarak oluşturulan KSC'de sağ altta sarı renkte tarih, saat bilgilerinin yer aldığına,

Sağ üstte sunucu isminin göründüğüne dikkat etmelisiniz. Print Screen ile ekran görüntüsü çekilmemelidir.

Eğer bunlara dikkat etmezsiniz raporlamanız değerlendirilmeye alınmayacaktır. Yazışmanın sadece ilgili kısmını alıp raporlama yapılmamalıdır. Tüm yazışmalar eklenmeli ki sohbetin nasıl geliştiği takip edilebilsin. Ortada bir kışkırtma da olabilir. CR bölümü yetkilisi ikilemde kaldığı durumlarda rapora işlem yapmayıp, daha net kanıtlarla yeniden rapor göndermenizi isteyebilir.

Bu nedenle lütfen raporlama kuralları neyse uyup ona göre CR'ye konuların açılması gerekmektedir.

Junior Member
    oyundan çıkıp tekrar girdim ben peki aynı konusmaları nereden bulacam şimdi sonuçta aynı şeyleri görceksiniz ha '' - '' tuşundan yapılmış ha '' Print Screen '' farkeden ne var yani.. tabi sizlik bişey yok küfür yiyen biz olduğumuz için sizi enterese etmez öyle değilmi siz sadece oyunu kurallarına göre oynarsınız tabi işinize geliyorsa oda.. admin değilmisiz siz kardesm girip inceleyin o halde size şikayet geldiğinde. bilseydim böyle yapacağınızı vallahide billahide bende ona söverdim nasıl olsa banlamıyorsunuz hiç olmazsa içim soğurdu hiç bişey umrunuzda değil sözde adminsiniz...

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Hiç bir oyuncunun raporlama zorunluluğu yoktur. Ancak raporlama yapılacaksa da oyun içi kurallara göre yapılmalıdır. Yukarıda da nedenlerini belirttim.

"-" tuşundan KSC'yi oluşturmalısınız, çünkü tarih ve saat açıklamalarını o şekilde sağlayabilirsiniz.

Tarih ve saat gözükmeyen ekran fotoğrafları değerlendirilmeye alınmaz. Nedeni ise eski bir konuşma olabileceği içindir ve belge niteliği taşımaktadır. İşi resmiyete döküyorsunuz.

Hiç bir şey umrunuzda değil demişsiniz. Umurumuzda olmasaydı yapmanız gerek şeyleri tek tek anlatmazdık, yardımcı olmazdık öyle değil mi? Yapacağınız şikayetin geçerli olmasını isteriz.

Oyunun kurallarını bilmiyor olabilirsiniz; ancak bu çok doğal bir durumdur. Biz de yapmanız gereken doğru şeyi anlatıyoruz, yol gösteriyoruz ki CR yetkilisi personel rapor konunuzu incelediğinde işleme alsın.

Junior Member
    kardesim sana göndermiş olduğum resimlerde ztn tarih var incelersen resmi görürsün ztn sağ alttaki o sarı yazıların oldğu yerde yazıyor