Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 11 to 17 of 17
    Senior Member
    O kadar test yapılıyor, aktif oynayan mod var onu da geçtim 10 kez konu açılmıştır. Cidden haberiniz yok muydu bu durumdan

Senior Member TheTick's Avatar
    Nickname
    MAGEOFDARKKINGDOOM
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Gözden kaçabilir.

Önemli olan kısa sürede düzeltilmesi.

Sonuçta bir drop var ve işe yaraması iyi olur.
    JustInTime

Senior Member
    Quote Originally Posted by TheTick View Post
    Gözden kaçabilir.

Önemli olan kısa sürede düzeltilmesi.

Sonuçta bir drop var ve işe yaraması iyi olur.
    Eleştirmek için söylemedim gerçekten şaşırdığım için yazdım. Tabi ki insanlık hali gözden kaçmış olabilir ama narkide middle class kırdırma kalktığından beri birden fazla konu açıldı ya da konuda bahsi geçti diye hatırlıyorum.

Senior Member OWPW's Avatar
    Nickname
    RONARK61
    Clan
    R61
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    ordaki chitinler rastgele bonus ile düşüyor çünkü moradonda kırdırıyorsun. tüm sınıflar için rastgele düşer bu bir sorun değil.

Senior Member
    Quote Originally Posted by OWPW View Post
    ordaki chitinler rastgele bonus ile düşüyor çünkü moradonda kırdırıyorsun. tüm sınıflar için rastgele düşer bu bir sorun değil.
    oyunu en son ne zaman oynadın acaba? low,middle item kırdırma kaldırıldı 5 ay oluyor sadece hight class itemleri kırabiliyorsun. Muhalefet olacam diye oynamadığınız oyun hakkında bile konuşuyosunuz.

Junior Member
    Az önce taze taze yine aldığım müthiş bir zırh

https://i.hizliresim.com/86b9k7.jpg

Senior Member
    Bu konuyu aylardır açmayı düşünüyordum ama herhangi bir mod ya da gm'nin ilgileneceğinden umudum olmadığı için hiç yeltenmedim. Yorumları okurken "çok bilgili" bir mod arkadaşın yazdığını görünce konuya dahil olmadan duramadım.

Drakide, chitin drobu olarak ilginçtir sadece warrior sınıfı için atıyor; ama bazıları dex, int, mp, hp bonuslu oluyor. Arada bir str bonus attığı oluyor. Bütün chitinlerin warrior sınıfı olduğunu ve farklı bonus çeşitlerinde attığına göre, burda şöyle bir hata söz konusu: diğer sınıflar içinde chitin atması gerekiyor ki o yüzden bütün bonus çeşitlerinden basılı atıyor; ancak sadece warrior sınıfını atması bir hatadır. Yani söz konusu hata, sadece warrior sınıfı chitin atması. Aslında o, dex basılı warrior chitin, rogue chitin olması gerekiyor. Hakeza, hp, int basılı priest chitin, mp basılı mage chitin olması gerektiği gibi. Ve bu hata draki kulesinin, olympia'ya geldiğinden beri var.