Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 10 of 24

Magelerin Dramı

Merhabalar sabrınızın limitlerini merak ediyorsanız testimizde bulunan uygulamaları deneyin ve sinir katsayınızı öğrenin.

Dipnot:Bu uygulamalar en mülayim insanlara bile saç baş yoldurtacak derecede zor uygulamalardır, eğer bir rahatsızlığınız var ise lütfen tek başınıza denemeye kalkmayın.Yanınızda muhakkak bir tanıdığınız ve acil durumlar için sakinleştirici ilaçlar bulundurun.

Adım 1: Başlangıç

Knight Online'de mage oynamaya karar verdiniz, ekibiniz ile yeni açılan sunuculardan birine başlayıp, kasmaya başladınız.Bir süre sonra El Morad&Lüfersonda bulunan görevleri tamamlayarak 60 level oldunuz.Artık bu bölgedeki yaratıklar size yeterli gelmiyor eslanta geçtiniz.Mage olarak paramun brahman dönemiyorsunuz haliyle sizde cw,fc,dark stone,ewil wizard gibi yaratıklara yöneliyorsunuz amma ve lakin lure limiti olduğu için slotlar sürekli geri kaçıyor mecburen daire çizmeniz gerekiyor ama bu hareketi de saatler boyu yapmaya çalışırken saat başı en az 2 kere ölüyorsunuz.

Eğer sürekli daire çizmek zorunda olmayı ve ölümle sürekli karşılaşmada kontrolünüzü kaybetmediyseniz tebrikler ikinci aşamaya ulaştınız.

Adım 2 : Monster Stone

Hem achivden hem de exp kasarken üzerinize bir sürü monster stone geldi.Bunları temizlemeniz gerek.Önce karakterinize ortalama bir exp kasan mage itemlerini çekiyorsunuz.Old takılar, +7 linen set, woe ya da isimsiz staff.
    Bdw den exp scyide alıp bir tane msye giriyorsunuz ve görüyorsunuz ki karşınızda sırf mageler kesemesin diye özellikle hazırlanmış bosslar var.Bir msyi temizlemeniz en az 13 14 dakika sürüyor ve bundan en az 20 25 tane var.
    Exp lazım el mecbur diyerek seri 56 ya ve can pota abana abana bütün msleri temizlemeyi başardıysanız tebrikler.Harbiden iddialı biriymişsiniz.

Adım 3 : Draki Tower

Hem %5 exp bonusunu almak, hem exp kasmak, hem günlük görevleri yapmak, hemde wb kasmak için draki towera girmek istiyosunuz.Alanlara temizlerim diyorsunuz ama drakiye girdiğiniz anda ilk odadaki 10 level yaratığından tutun son odaya kadar bütün yaratıklar elli metre uzaktan size agresif olup koşarken size seri seri atak yapacak ve bu ataklar sürekli elinizi düşürecek.Onun için max rangeden ice atıp hasar vurmanız gerekecek ve iceyi asla kaçırmamalısınız.Toplam 24 oda boyunca en az 20 kez skill animasyonunuz bozulacak.

Neyse canım kesebildiklerimi kestim kesemediklerimi tek tek 56yla indirdim ve drakiyi tamamladım diyorsanız kendinizi son aşamaya hazırlayın ama bizden söylemesi bir çokları bu aşamada kendini kaybedip soluğu Bakırköy'de aldı bizden uyarması.

Adım 4 : Cz Chat görevleri

Öle kalka expinizi kastınız, 56 ve hp pota abana abana monster stoneleri temizlediniz, zorda olsa draki kulesini tamamladınız ve artık son aşama kaldı oyunun en çok exp veren görev serisi cz chat.

Bu görev boyunca bir çok kez içeri çekileceksiniz ve odada ki 3 bossun drobunu almaya çalışmak zorunda kalacaksınız.Ama içerisi magelere özel olarak hazırlandı.
    Burada monster stonede size yardımcı olan buff npcsi yok, içerde görevle alakası olmayan bir çok yaratık sizi engellemek için bekliyor.
    Sizi görür görmez elli metreden agresif olup üzerinize koşarak atak yapacak moblar sürüsü.Tek amaçları elinizi kaldırmamak.
    Bu bölgeyi swsiz bufsuz 2k can 400 defansla atlatabilecek misiniz?
    600 weighte depoladığınız 100 can pota mı güveniyorsunuz merak etmeyin hepsini eritecek özel moblarımız sizi bekliyor.İçerde kesmeniz gereken 1 bossa 56 atarken kafanıza organize bir şekilde moblar yağacak.

Bu bölgeyi pustan sw sc ve hera sc almadan geçmeniz neredeyse imkansız, onları temin etseniz bile can çekişmeden odadan çıkamazsınız.
    Last edited by GamesDepot; 06-24-2019 at 07:54 AM.

Junior Member
    Nickname
    Jormungandl
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad

Daha cok sitem

2 parti magenin sırf yere vurunca patlıyan chaos ve dark itemlerinin patlayıp 2 3 parti mageyi tarumar etmesi nasıl bir his sence

cevaplanmıcagını,biz ilettik,yapımcı firma böyle uygun gördü,önceden öyleydi ama aslında böyle olması gerekiyormuş, yada 'korekoyu,uskoyla karşılaştıran bir yapımcı firma laf geciremiyen sizler' biliyorm 1 kac sorum var sadece

Soru1: Juraid Mountain & Forgetten Temple Etkinliğii' nin Gelen günceleme ile ne alakası vardı .. (luring güncelemesi) ?

Soru2: Aylarca aynı şekilde oynanan oyun. Sırf kore koyu baz alarak neden böyle acayip güncelemeler getiriliyor ?

Soru3: Vampiric: Fire Rakipten '3000 mana çekip,yetenek sahibine 1500 hp veren . ama suan sadece 300 hasar veriyor sadece .Karakterler arasında bir nevi denge sorununa çözüm bulabilicek tek sikildi. neden kaldırıldı ?

Sorun4 : 2 parti magenin sırf yere vurunca patlıyan chaos ve dark itemlerinin patlayıp 2 3 parti mageyi tarumar etmesi nasıl bir his sizce bunu yapımcı ve yayıncı firma ön göremiyormu öngörememe gibi bir şansları yok aslnda sonucta test ediliyor öyle geliyor sizinde sürekli söylediginiz gibi test aşaması test aşaması

Soru5: usko,koreko,japko,çinko, bunlarda (usko)kadar sorun bulunmazken 16 17 yıllık bir oyun neden her gelen günceleme yeni bir sorunu doğuruyor ve telafisi uzun ve oyuncuya zarar vericek türden oluyor

sorulacak okadar cok soru varki inanın ardı arkası kesilmez evet bir mage playeriyim bizler yenilik deil var olan sorunları düzeltmenizi istiyoruz hilesiz bugsuz lagsız bir oyun saglamanızı istiyoruz belkide en pahalı oyunlar sırasında 1 ciligi elinden bırakmıcak bir oyunu neden bu kadar bizim için zorlastırıp duruyorusunuz
    sakın olaki bizlere yapımcı firmayı bahane etmeyin sonuc olarak bizler sizleri tanıyoruz bu oyunu bizlere en iyi şekilde sunmanız bizim için gercekten yeterli. evet etkinlikleriniz canlı yayınlarınız samimiyetiniz politikanız iyi gidiyor fakat bunlar sizin prensipleriniz ve yapmanız gereken şeyler

bence bunları benim sormamdan ziyade bunları sizlerde biliyosunuz aranızda bir cok eski oyuncu var bu sorunları neyin nasıl olcagını bizden iyi biliyorsunuz ve bunları halledebilicek bir düzeyde olan firma neden oyuncuları böyle madur ediyor ne yapalım bizde varior alıp ful +10 ları dizip 1 tane dks alıp yolumuzumu bulalım asas alıp herkesin içindenmi gecelim

lütfen tek istedigimiz yenilik deil sadece ama sadece var olan sorunları düzeltip karakterler arasındaki dengeyi saglayın yada hiç bişi yapmayın dier türlü herkes halinden memnun mageninde sikilini getirin variorda yere vrsun ama mageleri daha fazla kısacak olursanız emin olun sizlerde çöküşe gideceksiniz

bu kadarı yeterli bence umarım ben bu kadar ugrastım bu yazı için içimi döktüm bunun bişiyi deiştirmicegini klasik cevap vereceginizi biliyorm
    ama belki Mogolor cok poro kosoyor bosloro onlor kosoyor hor yordo mogo ustün diyen insanların utanması olur ....
    Last edited by Angrbodaa; 06-24-2019 at 09:07 AM. Reason: ads

Senior Member
    Nickname
    REZZ55
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Selam kardo.
    Wariorlarda 83 skili varmış.
    Hiç mage oynamadığımdan soruyorum. Magelerede de 83 skili varmı ?
    Veya wariorlardan başka kimde 83 skili var ?

Junior Member
    Nickname
    Jormungandl
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by Tuzlukcu55 View Post
    Selam kardo.
    var guard summon cıkarıyor kücük felenkor ama bi halta yaramıyan bir sikil

Lure . ms, draki tower bir yana o cz chat görevi nedir öyle? İnsanın midesi bulanıyor sinir stres oluyor mage ile girdiğinde. Yönetici arkadaşlardan mage ile cz chat görevini bitirmeyi deneyen varmı?

Senior Member
    Nickname
    REZZ55
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by Angrbodaa View Post
    var guard summon cıkarıyor kücük felenkor ama bi halta yaramıyan bir sikil
    Prieste baktım 83 skili yok göremedim.
    Okçuda da yok galiba. Zaten okçunun durumu berbat ötesi. Magelerden bile rezil bişey. Atmayan vurmayan ancak mana yiyen bi 80 skili var
    Asasda oynamadım bilemicem.
    Kurian da bilmiorum. Zaten ayaklı tank zehirli mage gibi karışık kuruşuk bişey onlar. anlamadım gitti. 83e gerek yok onlarda.

Ya şimdi benim anlamadığım şey şu:
    Bu oyunda wariorların ayrıcalığı nedir ki sadece onlar 83 skili eklemişler ?
    Çok ezikmi ki onlara eklemişler sadece 83 skilini ?

Senior Member IKuMaRBaZIHardCORE's Avatar
    Nickname
    BJK
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    BJK
    Server
    KO -> Agartha
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by ChampionOfTrakya View Post
    Lure . ms, draki tower bir yana o cz chat görevi nedir öyle? İnsanın midesi bulanıyor sinir stres oluyor mage ile girdiğinde. Yönetici arkadaşlardan mage ile cz chat görevini bitirmeyi deneyen varmı?
    Cz chat görevini mage tamamlayan bir yönetici olacağını sanmiyorum kontrol amaçlı 1 veya 2 dewil yapmışlardır en fazla.

Quote Originally Posted by Tuzlukcu55 View Post
    Selam kardo.
    Warior harici diğer joblarda 83 skilli yok, m23 skilli ile karıştırmayın arkadaslar ejderya m23 skilli m23 bütün joblarda var zaten.

Senior Member
    Nickname
    REZZ55
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by mr3zn View Post
    Warior harici diğer joblarda 83 skilli yok, m23 skilli ile karıştırmayın arkadaslar ejderya m23 skilli m23 bütün joblarda var zaten.
    Evet arkadaşlar.
    Bir yandan verilen skille
    Damardan direk 83e verlen skil aynı olamaz bence.
    83 çat çat çat .....

Senior Member
    Nickname
    REZZ55
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Demek Wairorların bu yüzden sesi çıkmıyor forumda.

Gerçi geçenlerde ezik bi wari gelip bişeler dedi gitti.
    Başka gelen giden warior olmadı.
    Vardı da ben mi görmedim acaba ?