Results 1 to 6 of 6
    Senior Member
    Infractions
    0/1 (3)

küfür etmenin cezası tam olarak nedir

Bugüne kadar hep sustum hep sustum yeri geldi a." bile demedim. Adam gelmiş bdw de çıplak+ isimsiz stafla beni yerden yere çarptırıyor bdwde. staf vurusu vuruyor ateş çıkıyor yarım saniye icinde etrafıma buzlar iniyor birden 45 skilli alan hepsi nerdeyse aynı anda. Altarı alıyor koşa koşa goturuyor yolda gene bu bahsettiğim seri skilleri vuruyor altar ondayken. oyun sonunda da "ağla kudur " diyor k0spsun diyorum "zırla" diyor özür dilerim ama böyle kişinin 7 sülalesine küfür etmek hakkım diye düsünüyorum. küfür etmenin cezası sessizlik mi ban mı?

edit: yazdıklarımı tekrar okudum biraz fazla sinirlendim farkındayım ama bunlar hep o an desarj olamamızdan kaynaklanıyor lütfen argo,küfürün yaptırımı hafiflesin

ban politakasına bakabilirsin.

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Merhabalar,

Oyun içi küfürlü konuştuğunuzun tespiti yapıldıysa, artık ban yerine sessizlik cezası veriliyor. Oyun içi tüm iletişim engelleniyor. Cezalar her seferinde katlanıyor. 3 gün, 7 gün, 15 gün, 30 gün ve süresiz sessizlik cezası uygulanıyor.

Bu tarz durumlarda kalmamak için oyunun davranış kurallarına uymanızı öneriyorum.

Senior Member
    Nickname
    KiTLERiM
    Class
    KO -> Kurian
    Server
    KO -> Diez
    Race
    Karus
    tam olarak günahtır. kalanını bilmem.

Junior Member
    hiç bir şey yapılmıyor kardesim adam ana avrat sövüyor ksc alıp gönderiyorumm all chaat mesajlarını hiç bir ugluma yapılmıyor o yuzden bosver

konuyu görünce yazıyım dedim ben oyunda 30 gün mute yiyecek nasıl bir küfür etmiş olabilirim merak ediyorum....

solarium300