Results 1 to 8 of 8
    Junior Member

Toplu banlarin devamini istiyoruz biktik artik ...

attıgınız toplu banların devamını istiyoruz macrocular neyse bi şekilde başa çıkıyoz da şu koxperlardan bıktık yeter artık bi çalışma yapacaksanız bi an önce yapın ...

Senior Member
    Valla eski oyuncuyum ve şu zamanlarda atılan banları beğeniyorum. Bu gözler neler gördü....... Yakında macrocular,koxperlarda banlanır sadece cr atın. Benim yanımda ki kaç tane adam gözümün önünde ban yedi Uruk Tron'da.

Junior Member
    yetersiz kardeşim 1 pt yamuk bowlu adam 1 koxper pri sayesinde itemli adamı yıkabiliyor bdw de kekilan görev yapılmıyo kozpdan drakiler 6 dkyı görüyo okcuda caosun Allah belasını vermiş zaten ape koxp macro kaynıyo biz genie harcıyoz adamlardan kutu alamıyoz emeklerimiz boşa gidiyo hala begeniyosanız bişey demicem

Senior Member
    Evet hala yetersiz olduğuna biraz katılıyorum

Cz de görev itemli okçu 1 saniyede neredeyse 1 aoc kesiyor. Elinde sadece +7 ib var. Bunu video alsam kanıt sayılmayacak tabiki. Yine aynı şekilde karşı ırkı kesme de var. Bunlar nasıl ortadan kalkacak bilemiyorum.

Junior Member
    biz genieye g.hammere bi dünya para verek onlar wolfüne ac sine kadar beleşe getrsn g.hammer yerine m.hammer kullansın oto tarama yapsın olan legal oyuncuya olsun kolsuzlara bi şey olmasın warmı böle bişey ???

Senior Member JomeyTheBattlePriest's Avatar
    Nickname
    Jomey
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Drakide adam geçen ay 6.04 gibi bi süreyle bitirmişti priest sıralamada. sirius serverinde. eğer gerçekten legal bi şekilde bitirdiyse helal olsun ama pek öyle olduğunu sanmıyorum.
    Tanrım Kötü Kullarını Sen Affetsen Ben Affetmem

Senior Member cYkParsing's Avatar
    Milyon liralar kazanan oyun şirketinin cumartesi, pazar online yetkilisi yok

cumartesi , pazar oyun yol geçen hanı gibi oluyor.