Results 1 to 4 of 4
    Senior Member WooOOOooW's Avatar
    Nickname
    TRBoring
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Diriliş
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    Karus

Altar Haksız Yere Hapis

Selamlar

Bugün haksız yere hapise gönderildim slotda elimle z1 yapraken bir anda kendimi hapisde buldum bu yaptıgınız hak yemektir.Ne gördünüzde hapis attınız bilgisayarımda herhangibi bir kötü yazılım bir programda yok ellede oynamakda mı suç oldu elimle oynuyorum neye göre yargıladınızda hapis attınız ben ellimle oynuyorum büyük günah aldınız ve hak yediniz ben burada hakkımı arıyorum haksız yere bir çok kişi hapis yedi biliyorum ve gördüm hakkı istiyorum elle oynuyorum bunun bi açıklaması olmalı BU HATANIZI DÜZELTİN NTTGAME ÇÜNKÜ BÜYÜK YANLIŞDASINIZ SAYGILAR..

Not:Şimdi burda sen kesin bişey kullanmışsın diyenler olcak emin olun sizinde başınıza gelebilir ben elle kasarken hapise gönderildim ben hakkımı arıyorum beyler allah şahidimdirki herhangibi bir program kullanmadım pc de yüklü bile değildir

Junior Member
    Quote Originally Posted by WooOOOooW View Post
    Selamlar

Bugün haksız yere hapise gönderildim slotda elimle z1 yapraken bir anda kendimi hapisde buldum bu yaptıgınız hak yemektir.Ne gördünüzde hapis attınız bilgisayarımda herhangibi bir kötü yazılım bir programda yok ellede oynamakda mı suç oldu elimle oynuyorum neye göre yargıladınızda hapis attınız ben ellimle oynuyorum büyük günah aldınız ve hak yediniz ben burada hakkımı arıyorum haksız yere bir çok kişi hapis yedi biliyorum ve gördüm hakkı istiyorum elle oynuyorum bunun bi açıklaması olmalı BU HATANIZI DÜZELTİN NTTGAME ÇÜNKÜ BÜYÜK YANLIŞDASINIZ SAYGILAR..

Not:Şimdi burda sen kesin bişey kullanmışsın diyenler olcak emin olun sizinde başınıza gelebilir ben elle kasarken hapise gönderildim ben hakkımı arıyorum beyler allah şahidimdirki herhangibi bir program kullanmadım pc de yüklü bile değildir
    Yaklaşık 1 sene önce elle maden yaparken ban yemiştim. Aklı evvel bir yetkili beni çekti , pc başında oldugum için lag vs olduğunu düşünüp devam ettim kazmaya ve banlandım. Kullandığım bilgisayarda herhangi bir yazılım hatta makro dahi yoktu.(Ki makro o zaman bu kadar ilgilenilen bir durum da değildi.) Yine burda bazı arkadaşlar yok kullanmasan olmaz vs gibisinden ithamlarda bulunmuşlardı. ( O zaman da yazmıştım şimdi de yazayım. Bu kadar itemli bir charla günlük 10 20m bırakacak madende k0xp açmak mantıklı mı ? Veya açıcak olsam itemli charla mı açarım ? ) . Neyse sonuca geleyim. Attığım ticketlar neticesinde charımın cezası hapse çevrildi , itemlerimi kurtardım ve oyunu bıraktım. Ama o zaman da söylemiştim şu an da söyleyeyim . Bu arkadaşlar keyfi veya yanlışlık neticesinde ban atabilirler. Sonuç itibariyle bunlar da insan. Ve işin en acı tarafı oyun sözleşmesi gereği haksız ceza alsanız dahi hakkını arayamıyorsunuz. Çünkü sebebini şirket politikası gereği paylaşamıyoruz ticketlarıyla cevaplanıyor. O yüzden bu oyuna yatırım yapmak dünyanın en saçma işlerinden biri. Geçen sene bunları yazdığımda millet koxpersındır da ondan böyle konuşuyorsun diyordu. Umarım şimdi daha mantıklı bir şekilde yaklaşacaklardır.
    Last edited by GamesDepot; 06-22-2019 at 09:25 AM.

Senior Member
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Sirius
    Race
    El-Morad
    kardeşim slotta geniesiz z1 yapan arkadaşlar kontrol sırasında tp edilir başka bi yere, her hangi bir tepki vermeden char yanıp sönerken yaratığa dönerse burada makro olduğu kesinleşir. dedigim işlem yapılmadan sorgusuz sualsiz hapise atılmıyor yani burada kimseyi kandırmaya çalışma

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Merhabalar,

Forum üzerinden hesap desteği verilmemektedir. Bu nedenle destek bileti göndererek müşteri hizmetlerinden yardım talep etmelisiniz.

KO Ban /Jail / Unblock kategorisini seçmeniz gerekmektedir.

Destek Bileti