Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 10 of 28
    Banned
    Infractions
    0/1 (15)

Oyuna renk katmanız lazım acilen

Oyun son 4 5 yılın en kötü günlerini yaşıyor zorla cz ye sıkıştırılmış farm slotları bile pk yı canlandırmıyor. İnsanlar zevk için değil sadece oynamak için oynuyor. Maden, çöp slotları, apeden çıkan scler, bunları geri gelmesi lazım oyun eskisi gibi kolay olmalı ve solo oyuncularda birşeyler yapabilmeli. Oyun popüler iken bunu yapmak gerekiyor oyuncu kaybedince tekrar server açmak zorunda kalırsınız.

Banned
    Nickname
    IDeViLMayCry
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Infractions
    0/1 (5)
    Maden, çöp slotları, apeden çıkan scler, bunları geri gelmesi lazım

Senior Member
    O dediklerini yapınca da Delosta mafyalar, şehirlerde de fildir fildir oyun oynama amacı gütmeyen sadece sitelere GB satan farmcılardan başka bir şey görünmüyor. Oyunun o şekilde mi canlı olduğunu ya da canlı olacağını düşünüyorsun. İtem elde etmeyi kolaylaştırmaları lazım. İnsanlar kendi itemlerini kendi yapabilmeli. İşi reel paraya döküldü iyice. Oyuna reel para basmadan şansın da yoksa mümkünatı yok kendi itemini kendin yapamıyorsun. Ya da iki PC falan olcak biriyle pazarcılık yapacan öbürü ile oynayacan.

Misal, UTC kutusu satışı yasaklandığından beri 2,5 senedir kırdığım bütün kutulardan 1 pontus ring ve 1 ruahue harici çöp geldi. Daha önce satıp kendi üstümüze başımıza bir şeyler alır idik. Hadi kırdık biz o kutuyu UTC itemi gelsin diye kırıyoruz niye pontus ring ,ararat ring pontus belt falan biriktirip basacağız dimi. Komple çer çöp gelsin diye değil. 10 aydır hiç bir tane bunlardan gelmez mi gelmiyor işte. Son 2,5 yıldır da 1 defa pontus ring en son da geçen yazın 1 tane ruahue çıkarabildim . Ama son 10 aydır tamamen çer çöp. Sonuç da şu oluyor adamın teki moradonda sell dual pontus ring +3 diyor kaça diyorsun dediği para ile 512 SSD'li GB core i7 oyuncu laptopu alınır. Tabi bunları yüzük olarak alıyorsun. Daha üst baş silah küpe belt neck totalda 50 000 TL yi buluyor .Hadi bunları al da oyna.Yoksa başka türlü canlanacağı yok.

Zaten insanların kendi itemini kendi yapabileceği konum olsa ne sitelere GB satışı olabilir ne de birileri Moradonda sell dual pontus ring +3 deyip Iphone X fiyatı çekebilir. Oyun şu an sadece yüksek meblağda reel para ile item alabilene hitap ediyor. O da genelde warrior oluyor Malum at toru vur yere gibi efsanevi bir teknik var iken. Mage-Porutu-Okçuların da diğer charlara göre bariz zayıf ve sorunlu olduğu düşünülürse kısacası oyun Moonlu asasin, yere vurmalı warrior ve +10 gab adamantı olan DB priestlere hitap ediyor. Oyun tamamıyla bitiyor bu 3 class için eski KO gibi değil. Tahmini 1,5-2 sene içinde bir şeyler yapılmaz ise sadece assasin ,warrior ve priest göreceğiz oyunda. Ha bir de Gaming mouse-Klavye-Pedalı unuttum. Geçen warriorun teki bana tek bir el hamlesi yaptı. 1500+800+1350 vurdu. tek el hamlesi ile bu bir de hareket halindeyim. Hareket halindeki birine siz klavyedeki z r 1234 tuşlarını kullanıp tek hamlede 3 lü damage vereceksiniz. Bunları demeyi de unutmuşum. Mageler niye bırakıyor oyunu sanıyorsunuz. Sorun sadece at toru vur yere değil bir de bu var.
    Last edited by Miss_Super; 06-21-2019 at 08:56 PM.

Senior Member sui_N7tMPVcQ's Avatar
    Nickname
    nevergarden
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    El-Morad
    Maden, çöp slotları, apeden çıkan scler, bunları geri gelmesi lazım. Ayrıca aynı mitril npcsini gibi kendimize item yapabileceğimiz bişeylerin gelmesi gerekiyor. Şuanda sadece zenginlere çalışıyor oyun parayı ver düdüğünü çal hesabı. ama bu oyunu oyun olduğu için oynayanlara yer yok ve bu yüzden czde bomboş 2-3 zengin atros kesersiniz canınız sıkıldıkça. (HardcoreMidgard a ithafen)

Senior Member
    Pk alanlarına çıkmayanlar farm yapmasın yıllardır bunu söylerim bunu söyleceğim.

Senior Member
    Bu oyunu canlandıracak tek şey var o da pk atarak farm yapmak.Yani saatlerce çöp slotunda bir şeyler kasmak, apede 4-5 char genie bırakmak,
    ittifak yapıp bf taşı kasmak yerine pk atarak bir şeyler elde edilmeli.Adam işten eve geldiğinde akşam 2 saat pk atarken bir şeyler kazanabilmeli.
    Mesela yeni serverlarda 2 tane silvery gem için jr'ye binlerce kişi giriyor.Akşam belli saatler arasında yapılabilecek karşı ırk kesme görevi ekle ödül olarak trade edilmeyen gem veya fragment ver,pot ver bir şeyler ver.10-15m kasmak için millet saatlerce gereksiz slotlarda z-skil robot gibi takılıyor.

Senior Member
    Nickname
    REZZ55
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by beetlee View Post
    Bu oyunu canlandıracak tek şey var o da pk atarak farm yapmak.Yani saatlerce çöp slotunda bir şeyler kasmak, apede 4-5 char genie bırakmak,
    ittifak yapıp bf taşı kasmak yerine pk atarak bir şeyler elde edilmeli.Adam işten eve geldiğinde akşam 2 saat pk atarken bir şeyler kazanabilmeli.
    Mesela yeni serverlarda 2 tane silvery gem için jr'ye binlerce kişi giriyor.Akşam belli saatler arasında yapılabilecek karşı ırk kesme görevi ekle ödül olarak trade edilmeyen gem veya fragment ver,pot ver bir şeyler ver.10-15m kasmak için millet saatlerce gereksiz slotlarda z-skil robot gibi takılıyor.
    Ben sizi anlayamiyorum.
    Tum yorumlariniz cz de pk atmak ve pk da item kasmak ve farm cop slotlarinin kaldirilmasi.
    Elinden gelse car ilk lvlden CZ ye girsin pk atsin diyeceksin.
    Tamamda kardesim.
    Adamda item yok neden ciksin CZ ye. Cikipta ne olacak.
    Free np mi olsun ?
    Veya asastan hizli kosan warriorla mi yarissin ?
    Veya aynı anda 8 skil vuran adamla mi mucadele etsin ?
    Veya Farm icin anlasan irklar arasinda farm mi yapsin ?
    Son lureden sonra ayni bossu 5 defa mi kessin ?
    daha bilemedigim seylerle mi mucadele etsin ?

Veya itemsiz old carlarla inanilmaz rekorlar kirilan drakiye neden girsin ?

Simdi aciklarmisin ?
    Ben CZ ye neden cikayim ?
    Neden drakiye gireyim ?

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    10 sene boyunca hornet spotunda farm yapanlar vardı ve hepsinin amacı sorduğunuzda eşya yapmaktı, ne eşya yaptılar ne de level kastılar Bu oyunu gerçekten geçim kapısı olarak görenler var ve bunu uzun zamandır meslek edinmiş yüzlerce belki binlerce kişi var. Amacınız oyunsa oyunlar zor olur ve bazı şeyler zor elde edilir, elde etmek için çok oynamanız gerekecek, amacınız farmerlığınızı gerçek paraya döndürüp bir meslek yaratmaksa öyle eskisi gibi her spota 2-3 karakter yerleştirip kolay yoldan gb kasmaksa artık öyle bir yol olmayacaktır.

Ben oyuncuyum, ben ne yapacağım diyenler olabilir. Oyundaki tek para kasacağınız yer çöp spotları olarak tabir ettiğiniz yerler değildir. Upgrade, pazarda al-sat ticaret aklıma gelen en çok parayı yaparak eşya edinebileceğiniz seçeneklerden sadece 2 tanesidir. Upgrade konusunda şanssız olabilirsiniz ya da bir kaç kez zararda etmiş olabilirsiniz ancak şans yüzünüze gülüyorsa bir eşyayı 3-4 kat daha fazla değerlendirip satabilirsiniz. Ben riske girmem diyorsanız da pazara hakim olup ucuza bulduklarınızı 20-30-50m karla satabilirsiniz. Basit örneklerden birisi Trina al sat yapanları takip ediniz. Pazarda bunun gibi binlerce örnek var. Bunlarla beraber oyundaki etkinliklere katılarak ödüller kazanabilir, bunlar satabilir ya da kırarak şansınızı deneyebilirsiniz.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Senior Member
    Nickname
    REZZ55
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by ScORp_LiON View Post
    10 sene boyunca hornet spotunda farm yapanlar vardı ve hepsinin amacı sorduğunuzda eşya yapmaktı, ne eşya yaptılar ne de level kastılar Bu oyunu gerçekten geçim kapısı olarak görenler var ve bunu uzun zamandır meslek edinmiş yüzlerce belki binlerce kişi var. Amacınız oyunsa oyunlar zor olur ve bazı şeyler zor elde edilir, elde etmek için çok oynamanız gerekecek, amacınız farmerlığınızı gerçek paraya döndürüp bir meslek yaratmaksa öyle eskisi gibi her spota 2-3 karakter yerleştirip kolay yoldan gb kasmaksa artık öyle bir yol olmayacaktır.

Ben oyuncuyum, ben ne yapacağım diyenler olabilir. Oyundaki tek para kasacağınız yer çöp spotları olarak tabir ettiğiniz yerler değildir. Upgrade, pazarda al-sat ticaret aklıma gelen en çok parayı yaparak eşya edinebileceğiniz seçeneklerden sadece 2 tanesidir. Upgrade konusunda şanssız olabilirsiniz ya da bir kaç kez zararda etmiş olabilirsiniz ancak şans yüzünüze gülüyorsa bir eşyayı 3-4 kat daha fazla değerlendirip satabilirsiniz. Ben riske girmem diyorsanız da pazara hakim olup ucuza bulduklarınızı 20-30-50m karla satabilirsiniz. Basit örneklerden birisi Trina al sat yapanları takip ediniz. Pazarda bunun gibi binlerce örnek var. Bunlarla beraber oyundaki etkinliklere katılarak ödüller kazanabilir, bunlar satabilir ya da kırarak şansınızı deneyebilirsiniz.
    Evet.
    Buradan arz edeyim.
    Farm yaparak item yapmaya calisan.
    Pot parasi kasmaya calisan playerler haksizliga ugruyor.
    Magdur oluyor.
    Cunku farm yapacak yer yok. Cop slotu kalmadi.
    Adamda 21 raptor / 9 sataff var mp recle exp kasiyor. (bundan daha ezik bir sey dusunemiyorum)

Bana kalirsa dicemde bana kalmaz yani.
    Farm yapan playeri rahat birakin Lutfen.
    Oyunu arindirmak istiyorsaniz TL ile item satanlarin pesine dusun.
    İnanin abartisiz soyluyorum.
    TL ie item alip satan bir adam var aresde.
    Yani nasil diyeim bilmiyorum. Adamin dedigini yazmanktan cekiniyorum.
    Adam acik acik souttan yaziyor. I am god aress diye yaziyor souttan.
    Gidip bunlarla ugrasin.

Senior Member doltard_1's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    Sadece pot mana fiyatları düşse güzel olurdu onun haricinde herşey iyi sayılır