Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 20

Thread: Jr a.f.k banned

Junior Member

Angry Jr a.f.k banned

merhaba sayin forum üyeleri ve yetkili arkadaşlar bir konuya açiklik getirelim.

Bu sabah jr si 7:40 siraya giriş 7:50 jr başlangici coğu insan saat 8 civarinda iş yerinde olmak durumunda

herkes sağlam bir party gelsin bir an önce jr bitirelim ve işimize gidelim diye bakmaktadir. Fakat coğu durumu olmayan veya 2 char giren yamuk bowlu oyuncular yüzünden jr bir kanser durumuna dönüşüyor ve bu yamuk bowlu arkadaş video alinca benim charim 3 günlüğüne banlaniyor ben pre cekeceğim cash alacağim bu yamuk bowlu beni a.f.k diye cr atacak ben ban yiyeceğim sizce normal bi durmmu bu ?

Konuya söyle aciklik getireyim. Sabah jr sine girmişim deva gelmişiz tam kesiyoruz karşi irk gelmiş biz 3-0 öne geçmişiz ve ben doğal olarak önde olduğum jr yi vermek istemiyorum ve aşaği inmeyeceğimi belirtiyorum. Ve bu yamuk bowlu arkadaş video alip cr atiyor ve ben 3 gün ban yiyorum madem bu kadar jr kazanmak istiyorsunuz ozaman saglam karakterlerle oyuna girin yamuk bow ile girip erkeklik taslamayin siz sayin yetkililer madem ban atiyorsunuz koxperlerede ban atin ozaman hic para yatirmayalim bizde olsun bitsin. Bu resmen sacmalik.

madem işin var girme kardeş sen de çok haklı değilsin yani.

Junior Member
    Mevzu işim var falan değil arkadaşım burdaki konu herkes düzgün charla girerse saat tam 8 de jr bitiyor fakat yamuk bowlu arkadaşlar sayesinde bitmeyi bırak birde charımız ban yiyor konuyu kavrayabildinmi ?

Senior Member doltard_1's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by MYXAMET07 View Post

Bu sabah jr si 7:40 siraya giriş 7:50 jr başlangici coğu insan saat 8 civarinda iş yerinde olmak durumunda

herkes sağlam bir party gelsin bir an önce jr bitirelim ve işimize gidelim diye bakmaktadir. Fakat coğu durumu olmayan veya 2 char giren yamuk bowlu oyuncular yüzünden jr bir kanser durumuna dönüşüyor ve bu yamuk bowlu arkadaş video alinca benim charim 3 günlüğüne banlaniyor ben pre cekeceğim cash alacağim bu yamuk bowlu beni a.f.k diye cr atacak ben ban yiyeceğim sizce normal bi durmmu bu ?

Konuya söyle aciklik getireyim. Sabah jr sine girmişim deva gelmişiz tam kesiyoruz karşi irk gelmiş biz 3-0 öne geçmişiz ve ben doğal olarak önde olduğum jr yi vermek istemiyorum ve aşaği inmeyeceğimi belirtiyorum. Ve bu yamuk bowlu arkadaş video alip cr atiyor ve ben 3 gün ban yiyorum madem bu kadar jr kazanmak istiyorsunuz ozaman saglam karakterlerle oyuna girin yamuk bow ile girip erkeklik taslamayin siz sayin yetkililer madem ban atiyorsunuz koxperlerede ban atin ozaman hic para yatirmayalim bizde olsun bitsin. Bu resmen sacmalik.
    İyi olmuş. İnsanlara yok yamuk bow yok yandan eğri bow sanane kardeşim isteyen istediği silahla atak verir jr giriş sözleşmesi varda haberimizmi yok bunu neden yazdın dersen elimde 9 ee vardı arkadaşa ödünç verdim oda işte olunca haliyle jrye yamuk bowla girdim ptdekilerin ettiği küfürlerle senin gibi insanlar yüzünden maruz kaldım .

Senior Member IMcihanMI's Avatar
    Class
    KO -> Priest
    Race
    El-Morad
    Mevzu işim var falan değil arkadaşım burdaki konu herkes düzgün charla girerse saat tam 8 de jr bitiyor fakat yamuk bowlu arkadaşlar sayesinde bitmeyi bırak birde charımız ban yiyor konuyu kavrayabildinmi ?
    Konuyu okudun mu diye sorsana adama

Kutu sırası sırf onda diye yaptı dimi bunu. Kanı bozuk çok adam var böyle kafa yapıları çok garip. 20m'ye yakın parayı garantilemek varken aç gözlülük yapıp o kutudakinide almak için her şeyi yapıyorlar. Riskli ks yeriz deyip eğer atağa yardım etmezsen gidip bilerek karşı ırka ölüyorlar Anlaşılan sanada böyle biri denk gelmiş 3 0 öndeyken vıdı vıdı etmesinin başka bir açıklaması yok.

Senior Member FFferik16's Avatar
    Sadece aşağı inmediğiniz için ban yediğinize emin misiniz? CR'de 40 küsur JR AFK videosu işlem görmüş biri olarak sadece bu sebeple ceza alabilmenizi güç buluyorum. İşe gideceğim diye tamamen AFK kalmış olmayasınız?

Yanlış anlamayın açıklığa kavuşturmak için soruyorum bu detayları, yamuk bow konusunda da hak veriyorum.

-GENEL- Ancak 8'de işe gidecek birinin de JR girmesini ve JR'de bu saate göre strateji izlemesini, partiyi izletmek zorunda bırakmasını doğru bulmuyorum, yamuk bowla girenler kadar sorunlu bir davranış bu da. Partilerde hiç yamuk bowlu olmasa dahi sırf PK 40 dakika sürebilir, e ne olacak iş?
    Last edited by FFferik16; 06-21-2019 at 10:33 PM.

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Selam,

JR'de eşya seviyesi düşük kişiler giremez diye bir kural yok. Kim Troll set giymiş, kim old takı takmış bilemezsiniz, sadece kullandığı silaha bakarak bir oyuncuyu AFK kalmıyorsa ve elinden geleni yapıyorsa şikayet etme hakkınız yoktur. FFferik16 arkadaşımızın dediği gibi pk ya 40 dk sürerse ne yapacaksınız? Sizin ki biraz AFK'ya kılıf aramak gibi olmuş ama sabah vaktiniz yoksa girmeyiniz. Yeniden hakkınızda AFK raporu yapılırsa cezanızın katlanacağını unutmayınız.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Senior Member

Jr 07:50 de başlar 08:40 da son bulur bu süreç içerisinde İŞİ OLAN GİRMESİN.
    Oyun da herkes item satın almak zorunda değil.
    Takımca hareket etmek zorundasın takımın ne yapıyorsa sende dahil olmak zorundasın öyle kafana göre hareket eder afk kalırsan ceza alırsın.
    Parası olana da olmayana da ceza aynı pre çektin cash aldın diye ayrım yok.

Junior Member
    Sayın scorpion Lion Size sadece şunu demek istiyorum. Madem Herşey düzgün ozaman bu JR Yi Satanları Küfür Edenleri de banlayınız bana forumda akıl oyunları yapmayın orda her gün gm ler cıkıp hahha hihihi yayın yapacağınıza işlerini yapıp oyunu temizlesinler biz oyundan para kazanan insanlar değiliz. oyundan para kazananları temizleyiniz.

Junior Member
    Kardeş yanlış anlamada sende cok haklı sayılmazsın 30 dk pk da sürebilir ve haliyle senin işin olcağı için sende onları mağdur edebilirsin o yüzden bence vakti olmayanların girmesi yarısında gitmek zorunda kalması daha traş bir durum tabi karşındakini savunduğumu düşünme onunda yanlısları var satmakta neymiş sabote onu cekseniz oda ceza alabilirdi belki