Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 12
    Member
    Nickname
    Byreflex
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus

Post Tpt ip match ban

Kolay gelsin. TPT IP MATCH ban yedik . Ama hepimiz bu bani yedik. Yani tpt den ban yiyen yok. Gm ekibinin dedigine gore illegal program kullanmis icimizdeki birisi . Konu ile ilgili itirazlari vs destek bolumunden yaptik. Benim buradan sormak istedigim PC YE format atmadan tekrar karakter acsak tekrar dan ban yer miyiz (illegal program kullanmazsaniz yemezsiniz vs demeyin. kullanmadik.)
    Soru kisa ve net : TPT IP MATCH ban yedik( itirazlarimiz devam ediyor) format atmadan yeni char acsak birdaha yer miyiz
    Bunu su yuzden soruyorum (sahsim adina) bu ipden girdigim diger karakterlerim duruyor eger ip ban bana atilmis olsa onlarda gitmesi lazim. Fakat benim o karakterlerim duruyor . Sahsim icin format atmam gerekiyor mu pc ye . Bilgisi olan mod ve gm arkaadaslar yazabilir mi

Junior Member
    O karakterlerde bir kaç gün içinde Ban yiyecek hazırlığını yap geriye dönük tarama yapıp Ban atıyorlar bir daha

Senior Member BestVitaLity's Avatar
    İstersen git kenyadan hiç alakasız biyerden gir, tarama yaptığın sürece o bann'ı yiyeceksin.

yok bizim millette bir anlama bozuklugu var. tekrar oku tekrar cevapla

Member
    Nickname
    Byreflex
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by Lord_Archer View Post
    İstersen git kenyadan hiç alakasız biyerden gir, tarama yaptığın sürece o bann'ı yiyeceksin.
    TARAMA yapmadim. O yzden de ticket da savunmami yaptim zaten benim sordugum soru o mu

Senior Member SkCLucky's Avatar
    Merhaba,

İllegal eylem gerçekleştiren ve o ip adresi üzerinden bulunan tüm hesaplar kapatılmıştır. Kendinizden o kadar eminseniz, hesap paylaşımı yapıyor ve illegal eylem gerçekleştiren bir oyuncuyla ip adresleri çakışıyordur. Siz illegal bir durumda bulunmadığınız sürece bu tarz cezalara maruz kalmazsınız.

Tpt ip match, ip adreslerine atılan bir uygulama olduğu için bilgisayarı sıfırlamanız bir şeyi değiştirmeyecektir.

Member
    Nickname
    Byreflex
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by SkCLucky View Post
    Merhaba,

İllegal eylem gerçekleştiren ve o ip adresi üzerinden bulunan tüm hesaplar kapatılmıştır. Kendinizden o kadar eminseniz, hesap paylaşımı yapıyor ve illegal eylem gerçekleştiren bir oyuncuyla ip adresleri çakışıyordur. Siz illegal bir durumda bulunmadığınız sürece bu tarz cezalara maruz kalmazsınız.

Tpt ip match, ip adreslerine atılan bir uygulama olduğu için bilgisayarı sıfırlamanız bir şeyi değiştirmeyecektir.
    evet işte moderatör bey tüm hesaplarım kapatılmadı sorun bende değil yani değil mi? hesabımı 1 kişiye vermiştim doğru. o kişiye(askerdeki arkadaş) verdiğim hesap tpt ipmatch ban yemiş diğer hesaplarım duruyor destek bölümüne bilet attım konuyla ilgili. inşallah oradan da iyi bir sonuç alırım. karakterimin değeri bir hayli yüksekti. çocuğu aradım bir şey kullanmadım diyor ama bakalım inşallah iyi bir sonuç çıkar

Junior Member
    Infractions
    0/1 (10)
    geçmiş olsun kardeşim

Senior Member
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by SkCLucky View Post
    Merhaba,

Evet bilgisayarı sıfırlaman bir şeyi değiştirmeyecektir. IPnin değişmesi için modemini aç kapa yapman yeterli olacaktır.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by ByReflexive View Post
    evet işte moderatör bey tüm hesaplarım kapatılmadı sorun bende değil yani değil mi? hesabımı 1 kişiye vermiştim doğru. o kişiye(askerdeki arkadaş) verdiğim hesap tpt ipmatch ban yemiş diğer hesaplarım duruyor destek bölümüne bilet attım konuyla ilgili. inşallah oradan da iyi bir sonuç alırım. karakterimin değeri bir hayli yüksekti. çocuğu aradım bir şey kullanmadım diyor ama bakalım inşallah iyi bir sonuç çıkar
    banın açılmaz ben sana söyleyim. askerdeki arkadaşın yalan söylüyor geçmiş olsun.