Page 1 of 5 123 ... LastLast
Results 1 to 10 of 43
    Senior Member
    Infractions
    0/1 (3)

Mytrill +7 set şişirilmiş bir baloın mudur?

Az önce bir başlık açmıştım, mytrill almak istediğimi ancak fiyatlarda 20m bile indirim yapmadıklarını yazmıştım. Günlerdir rüyalarıma giriyor, bir mytrillimin olduğu . internette araştırma yaptım ve şok içinde kaldım nezdimde seti 1gb bile etmeyecek item olduğunu gördüm. Eğer yanlışsa adamların verdiği bilgiler yazın çünkü gerçekten üzüldüm.

Bedava troll shell ile

https://i.hizliresim.com/zj1yP4.png

+7 miytrill ile

https://i.hizliresim.com/y6vj7N.png

Dalga mı bu şaka falan mı? Her parçası için +15 Dex olayı diye bir şey yokmuş. Totalde 15 dex veriyormuş bir adet. Ben zaten eski swde krowaz almıştım mageme verdiği Hp değeri hesapladığımın çok çok altında kalmıştı anlamamıştım olayı. Verdiği tüm resistler her sey dex hp 1 adetmiş. Aradaki farkın bukadar az olması ve inanılmaz büyük Gbler istenmesi (yeni server) abartı geldi

diyebilirsiniz 76Atak poiint küçümsenmez vs ama bence küçümsenir 76 Ap artsın diye bu GB ler verilmez. Bari birazcık arasında fark olsaydı

inşallah böyle değildir tüm hayallerim yıkıldı inşallah yanılıyorlardır

allahım çıldırcam troll shelle miytrill arasında nasıl 4 defans fark olabilir

Kullanan birisi bir açıklama yapsın lütfen

Senior Member
    Infractions
    0/1 (3)
    Yardımcı olabilecek var mı? Miytrill kullananlar yazabilir mi başlığa ?

Senior Member cYkParsing's Avatar

Senior Member
    Infractions
    0/1 (3)
    Quote Originally Posted by cYkParsing View Post
    Her parçcası 15 dex değil totalde 15 dex veriyormus yani

5*12Dex =60dex + 1 adet 15dex bonus = 75 dex veriyormuş buda 76 ap farkına sebepmiş hepitopu.

ben zannediyordum ki 60dex+parçabaşı 15dex yani 60+75 dex sanıyordum öyle değilmiş

Kesinlikle, tavsiyem şuan sadece takı dizin. Silah'a bile yatırım yapmayın; krowazların gelmesini bekleyin ciddi şekilde ucuzlayacaktır.

Senior Member QWE123CC's Avatar
    Nickname
    KhyRenia
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    Karus
    Troll set candir =)

Senior Member Sariaslan's Avatar
    Nickname
    Sariaslan
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    TheLordofTheRings
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    El-Morad
    75 dex pointin 76 ap'den cok daha fazla atak vermesi gerekir?

Ey mavi göklerin beyaz ve kızıl süsü,
    Kız kardeşimin gelinliği, şehidimin son örtüsü,
    Işık ışık, dalga dalga bayrağım!
    Senin destanını okudum, senin destanını yazacağım.

Sana benim gözümle bakmayanın
    Mezarını kazacağım.
    Seni selâmlamadan uçan kuşun
    Yuvasını bozacağım.

Senior Member JoyoAppilance's Avatar
    Class
    KO -> Priest
    Şu tarz piyasa hakkında spekülasyon yapan hesaplar ceza alsa ne hoş olur. +1 rol yerine +3 rol taktığında ne alıyorsun ? 500 AP 400 defans 2K HP falan mı ?

Troll setle arasında 10 + 15 dex bulunuyor toplamda 25dex fazla alıyorsun setten. Yüksek atakta artırdığı atak miktarı da doğru orantılı artıyor.

Üzerine 600 civarı HP, MP gibi özelliklerin beraberinde resist de alıyorsun. Daha ne verecekti bir set ?

Senior Member
    Infractions
    0/1 (3)
    Quote Originally Posted by JoyoAppilance View Post
    Şu tarz piyasa hakkında spekülasyon yapan hesaplar ceza alsa ne hoş olur. +1 rol yerine +3 rol taktığında ne alıyorsun ? 500 AP 400 defans 2K HP falan mı ?

Troll setle arasında 10 + 15 dex bulunuyor toplamda 25dex fazla alıyorsun setten. Yüksek atakta artırdığı atak miktarı da doğru orantılı artıyor.

Üzerine 600 civarı HP, MP gibi özelliklerin beraberinde resist de alıyorsun. Daha ne verecekti bir set ?
    ifitira atmak ile forum hesabın ceza alsa keşke. spekülasyon yapmıyorum.

+7 miytrill set alacaktık hemde 2 set halinde. İnsanlar bilgisizlikten dolayı miytrill alıyor. Bizim gibi aynı. İsteyen 1 ap için 1000 gb versin umrumda değil.

Şu zamana kadar sanıyordum ki Mytrill +7 olduğu için her parçası 12 Dex veriyor. Seti tamamlarsan parça başı 15 dex veriyor sanıyordum. Öyle değilmiş. Seti tamamlarsan sadece 1 tane 15 dex veriyormuş. insanlar sanıyor ki kafalıga tıklayınca verdiği Hp mp dex ayaklıga tıklayınca verdiği dex ayrı ayrı. Oysa hepi topu yukarda yazdığım kadarmış. Bunun bilgilendirmesini yaptım. spekülasyon falan değil. Bu item dizmek isteyen oyuncuların en büyük hakkı.

Adam Troll setli miytrilli yok diye yerden yere vuruluyor gidip miytrill alsa 4 defansı ve 76 apsi artıyormus sadece olay bu. Değmez. Bu böyle mi değil mi ben bile emin olamadım ilk o yüzden açtım sırf başlığı.

Zamanında destan serverinda krowaz almıştım. tek tek parça parça verdiği hpleri hesapladım 1500 1200 her neyse onu vermesi lazımken 400-500 Hp artmıştı sadece sebebi buymuş. İtemi set halinde giyince her parça için ayrı ayrı özellik vermesi değil 1 tane özellik vermeseymiş bunun bilgilendirmesini yapmak neyin spekülasyonu allah aşkına

Senior Member
    ben konu açmıştım ilerde eslant günlük görevleri geldiğinde çöp olacak bi set için dünya para vermektense 8 chitin alıp
    mümkün olduğunca takıya abanmaları konusunda pek gören okuyan güncelleyen olmadı konumu

set özellikleri bakımından mhitryl dragon pek de kötü değil bence 25 str biraz hp biraz mana def farkı yok sanırım 7 shelle oranla
    Last edited by karimli; 06-21-2019 at 12:04 PM.