Results 1 to 2 of 2

2 aydır yetkili kimseye ulaşamıyorum Charım hapiste soru sormak istiyorum.

Server Sirius
    nick rEAEAEE

2 ay a yakın zamandır charım hapiste. Nedenini çok merak ediyorum, 3 ay kadar aktif bi şekilde sirius serverinde oynadım 1defa bile ikaz
    almadım. Okulumdan dolayı ara verdim premium çekmedim 1 ay oyuna girmedim o arada charım hapis e düştü. Hapisten çıkardım yine çok
    nadir oyuna giriyodum ayda belki 2 veya 3defa girmişimdir, charım tekrar hapis e düştü.
    Lütfen bana bi açıklama yapabilicek birileri olsun artık . Discorttan ulaşamıyorum, forumdan yazıyorum cevap alamıyorum.
    Bu kadar ulaşılmaz olmak neden ?

Yetkililere discorttan nasıl ulaşabilirim Soner -- DAENERYSS#3902 discorttaki adım bunu gören lütfen cevap versin.

Şunuda sormak istiyorum, usko oynamadığım sürede bilgisayarımda macro program olması hapis e düşme nedeni midir?
    Pvp serverde oynamak hapis e düşme sebebi midir?
    Aklıma başka hiç bişey gelmiyor, aktif bi şekilde 3 ay oynayıp hapis e düşmedim, ara verdim başka oyunlar oynadım bu yüzden mi hapis e düştüm.

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Merhabalar,

Forum üzerinden hesap desteği verilmemektedir. Foruma konu açmanız hesabınızın incelenmesini sağlamayacaktır.

Bir itirazınız var ise, KO Ban / Jail / Unblock kategorisini seçerek destek bileti göndermeniz gerekmektedir. Hesabınız incelendikten sonra gerekli yanıtı müşteri temsilcisi verecektir.

Destek Bileti