Page 4 of 8 FirstFirst ... 23456 ... LastLast
Results 31 to 40 of 75
    Senior Member GengaR_AreS's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    Karus
    Reb 10'a kasılır ama kasmaya değer bir şey olursa kasılır. Sadece 2 stat point gelecekse kasmanın pek bi anlamı olmuyor. Ama ne bileyim, stat yanında skill point veya yeni skill gelecekse, reb 10 için özel event/etkinlik veya görev olacaksa kasılır. Bu şekliyle dediğim gibi reb5 bile pek bi anlam ifade etmiyor. Yıllardır oynarım 1 kere reb 5'e kasayım demedim. Reb3'ü bile otura otura kastım.

Senior Member
    Ya reb 10 u geç . Adamlarda mor premium var . Pazarda exp satılıyor . Pusdan aldığın iteme exp basıp pazarda satıyorsun . Oradaki moblar ile bizim moblar aynı exp mi veriyor tam bilgim yok . Orada exp kasmak daha kolay . Eslant exp slotu kaynıyor .
    83 reb 10 dan önce warrior harici 83 skili olan job yok . Önce warrior harici diğer joblara 83 skili eklenmeli her job için 83 skili olmalı . Master 23 değil . Kasan gene kassın ama daha öncelikli konuları atlamayın.
    Ayrıca oyun geriye gidiyor user kaybediyor .
    Magelere buff şart eskiden solo oynayabilen mage şu an solo nun s sini atamıyor . Vampiric skillerini geri verin adamlara . Staff ve kıyafetlerin istediği int miktarını düşürün ki adamlar krowaz set giydiğinde HP ye versin hp si yükselsin . HP si yükseldiği için undy SC de geri gelsin . Mele vs mele atılmıyor undy SC siz. Ya artık şu oyuna gerekli hamleleri yapın . Reb 10 bilmem ne kaç kişinin umrumda . Herkesi etkileyecek şeyler yapın. YETER ARTIK YETER.
    Magelere lure olayı için de yardımcı olun . Yok yayında raven kestik yok bilmem ne olayını geçin . Arada bir slot toplu duruyor çoğu zaman çok ayrık durdukları için lurelenmiyor.
    ARTIK ŞU OYUNCULARA KULAK ASIN ...

Senior Member JoyoAppilance's Avatar
    Class
    KO -> Priest
    Şayet getirilecekse Genie ve Genie hammer fiyatlarında bir düzenlemeye gidilse çok hoş olur.

Masraflar korkutuyor

Senior Member
    indirim bekleyenler avucunu yalar

Senior Member ne_memuru_alkol_beyy's Avatar
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    heyecanla bekliyoruz

Senior Member ISeIenaI's Avatar
    Nickname
    ISeIenaI
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    Karus
    Yapımcının 2 skill eklememek için uydurduğu saçma sapan sistem.Oyuna yenilik diye exp kasmayı getiriyorlarsa söyleyecek sözüm yok.Yeni bir harita ekleyin, yeni mob ekleyin, ama nerede...Zaten yaptıkları zombi etkinliğinde yenilik kabiliyetlerini görmüştük ama insan yine beklentiye giriyor.Para kazanmak dışında başka gayeleri olduğunu da düşünmüyorum.Tekrar yazıyorum oyuna bu reb10 ne canlılık katar ne de bir heyecan.

Senior Member NeedB's Avatar
    Quote Originally Posted by ISeIenaI View Post
    Yapımcının 2 skill eklememek için uydurduğu saçma sapan sistem.Oyuna yenilik diye exp kasmayı getiriyorlarsa söyleyecek sözüm yok.Yeni bir harita ekleyin, yeni mob ekleyin, ama nerede...Zaten yaptıkları zombi etkinliğinde yenilik kabiliyetlerini görmüştük ama insan yine beklentiye giriyor.Para kazanmak dışında başka gayeleri olduğunu da düşünmüyorum.Tekrar yazıyorum oyuna bu reb10 ne canlılık katar ne de bir heyecan.
    Kurian attack 80 ve 83 skili yok, master 23 skili yok, devil 83 skili yok. Daha bunları eklemişken 85 90 beklemek hayal olur.

Senior Member
    Nickname
    FrankDuX
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    Mgameden yeni harita yeni skill beklemeyin bu hayalcilik olur.Bu oyunu sadece türkler oynadığı için başka bir firma bu oyunu bunların ellinden almaz.
    mgame oyunun degeseini bozmuyum bu çark böyle devam etsin diyor ama hatta yapiyor gelcek olan reb10 dahada dengeyi bozcak magelere 1 darbe daha inecektir.Bunun yerine yeni skill getirme becerileri olsaydı kimse zarar görmezdi.
    Bu oyun bunların elindeyken yılbaşlarında 250 hp artırıcı şeylerle gelirler bize

Senior Member
    Nickname
    KiTLERiM
    Class
    KO -> Kurian
    Server
    KO -> Diez
    Race
    Karus
    Cok zor ya. Gorevler sıfırlanacak eyvallah rebirth bası 6milyar exp den 30milyar exp gorevden gelir. Peki kalan 64 milyar exp?
    Gunde maximum full parti ile ve slot bozulmaksızın 1milyar exp kasılırken gercekten cok masekkatli bir is. Pus pahalı dolar yuksek insanlar calismak zorunda. Sanırım khenart'a katılıyorum bende %100 charı reb 6 yapıp bırakırım heralde.

Ama ilerde yeni etkinlikler farklı gorevler yuksek exp veren slotlar ve pus fiyatlarında indirim olursa reb10'a gidilir...
    Last edited by Scoot58; 06-20-2019 at 06:16 PM.

Senior Member GengaR_AreS's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    Karus
    Khenarth canlı yayında "reb 10 gelsin istemiyorum ama haftaya gelecek sanırım, zaten steamko patchinde okudunuz" dedi. Demek ki sadece görev değil reb 10 da gelecek. Hayırlısı bakalım kasan olur da umarım cz'dekiler full expe dönmezler.