Page 8 of 8 FirstFirst ... 678
Results 71 to 75 of 75
    Junior Member
    Quote Originally Posted by Death_Stroke View Post
    Stko'ya bugün eklendi önümüzdeki hafta usko için eklenecektir.

Görev sıfırlama ile ilgili bir çalışma bulunmuyor.Genelde yıl sonuna doğru yapılan bir etkinlik görev sıfırlama Zaten rebirth bastığınızda görevler sıfırlanıyor.
    kardşe benim göervler zaten duruyor görevler sıfırlanırsa bana bir yararı olmyuor ben reb basim sonra görevlerimi verim sonra sıfırlıyorlarsa sıfırlasınlar onu diyorum.

Senior Member NeedB's Avatar
    Quote Originally Posted by mrtayc View Post
    kardşe benim göervler zaten duruyor görevler sıfırlanırsa bana bir yararı olmyuor ben reb basim sonra görevlerimi verim sonra sıfırlıyorlarsa sıfırlasınlar onu diyorum.
    görevleri sıfırlayan yok az relax

Senior Member
    Nickname
    KiTLERiM
    Class
    KO -> Kurian
    Server
    KO -> Diez
    Race
    Karus
    Şimdi reb5 %100'üm haftaya reb6 yapıp bırakıcam sanırım. Sanırım bir çok oyuncu da bu şekilde düşünüyor.

94 milyar expten bahsediyoruz bunu kasmak için şu anki slotlar da yetersiz ayrıca cash fiyatları aşırı pahalı. Buna bir düzenleme gerekiyor.
    Kaldı ki; exp premium da flash bile basılamıyor bu bile bir handikap... Maliyet hesabı yaparsak en az 3 ay zaman ve ciddi manada masraf edilmesi gerekiyor reb10 için.

rebirth başına 6milyar exp görevden geldiğini varsayarsak 64 milyar exp kasılması gerekiyor.

1 full günde Titanda 1milyar exp kasılabiliyor maximum. 64 gün için yaklaşık 80 paket genie gerekiyor. genie ve hammer beraber hesaplarsak

3 x exp premium = 8400 cash
    80*250 npoint (genie + hammer) = 20k cash
    bir buçuk günde 5klık mana yediğini varsayarsak 50x 5klık mana =10k cash

Bunun red potuydu %100 scrolü vs. en az 2k cash de öyle gider. Totalde; 40-45k civarı cash gerekiyor.

2k cash 145lira yetkili bayide 22 adet 2klık cash= 3190 lira yapıyor.

Bu süre zarfında kullanılan elektrik masrafı da cabası...

Değer mi?
    Last edited by Scoot58; 07-04-2019 at 11:34 PM.

Senior Member GengaR_AreS's Avatar
    Nickname
    GengaR
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    DamnWeAreSoGooD
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Reb 10 gelecekse 83+ için eslanta veya czye yeni exp görevleri gelmeli veya cz'deki mevcut yaratıkların exp oranları artırılmalı. 83+ için BDW de aktif edilse güzel olurdu. Koy genieye 24 saat kas, reb 10 ol sistemi olmamalı artık. Exp kasma işi cz'ye kaysa hem cz canlanır hem exp kasmaktan sıkılmaz millet.

Senior Member amyloss's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Diez
    Görevi kimse yapmıyor acilen 10m exp eklenmeli

Page 8 of 8 FirstFirst ... 678