Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 11 to 19 of 19
    Junior Member
    bende aynı seylerı sordum cr de konumu sılen arakdasa cevap bıle vermedı pm den . ben konumun sonucun gormek ıstıyorum. en dogal hakkım benım. ben nerden bıleyım eski gm arkadaslarınızı kayırmayacagınızı. benım cr sonucunu gormeye hakkım var. sacma sapan ısler yapıyorsunuz ıyıce sacmaladınız arkadaslar.

Senior Member
    Nickname
    FrankDuX
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    Bu forum çok değişik.5 ay boyunca cr konuma bakılmadığını gördüm bazende 1saat bakıp hemen konu kaldırılıyor bişeyde yazmıyorlar bir uyarı yada bilgilendirme.

Senior Member
    Aktif olarak CR yi kullanan bir oyuncuydum fakat yeni serverlardan sonra ciddi anlamda ihmalkarlık yapıldı. Artık kullanmıyorum kafam rahat.

Senior Member AlonsoPedroLopez's Avatar
    Nickname
    alonso
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    petito
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Merhaba,

Öncelikle şu konuya açıklık getirelim, ilgili bölüme açılan raporların silinmesi gibi bir durum söz konusu değildir. CR Personellerinin daha rahat çalışabilmesi için raporlar cevaplandıktan belli bir süre sonra arşiv bölümüne taşınmaktadır.
    Açtığınız raporu kontrol ettiğimizde, bölüm yetkilileri tarafından tarafınıza bilgi verilmiş ve belli bir süre sonra arşiv bölümüne taşınmıştır.

Bu bölüm kişiye özel bir bölüm olduğu için forumun genel bölümlerinde bu bölüm için herhangi bir destek veya yardım alamazsınız. İlgili bölüm görevlilerine veya CR bölümüne yeni bir rapor açarak bilgi isteğinde bulunabilirsiniz.

Quote Originally Posted by Bjkarakurt94 View Post
    aynı işlem banada oldu sonucumı görmeden silinmiş artık raporlamıcam ne yapıtorlarsa yapsınlar.
    Yukarıda yazılanlar sizin içinde geçerlidir, raporunuza gerekli bilgilendirme yapılıp belli bir süre sonra arşiv bölümüne taşınmıştır.

Senior Member FFferik16's Avatar
    Asıl şikayet edilen mevzuya odaklanmıyorsunuz, arkadaşların cümlelerindeki açıklarına yanıt vermişsiniz.

Quote Originally Posted by AlonsoPedroLopez View Post
    Açtığınız raporu kontrol ettiğimizde, bölüm yetkilileri tarafından tarafınıza bilgi verilmiş ve belli bir süre sonra arşiv bölümüne taşınmıştır.
    Dediğiniz gibi rapora gelen yanıtlar "tarafımıza bilgilendirme" gibi olmuyor pek çünkü rapor her ne kadar biz takip etsek de görmeden arşive kaldırılabiliyor. E önceden bahsettiğim gibi arşivlemeler de katı disiplin içerisinde değil ki kesin olarak örneğin "raporum sonuçlanmışsa 22:30'da kesin olarak görürüm" diye bir şey yok. Gece, sabah, öğlen duruma göre arşivlenebiliyor.

Bildirim imkanı da yok, rapor sonucu özel mesaja da gelmiyor. Bir zahmet burada oyuncuyu bu kadar haksız görmeyin lütfen de buna bir çözüm üretelim. O zaman forumda böyle konular açılmaz, kimse de "raporum silinmiş" gibi iddialarda bulunmaz.

Nickname
    alonso
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    petito
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by FFferik16 View Post
    Asıl şikayet edilen mevzuya odaklanmıyorsunuz, arkadaşların cümlelerindeki açıklarına yanıt vermişsiniz.

Dediğiniz gibi rapora gelen yanıtlar "tarafımıza bilgilendirme" gibi olmuyor pek çünkü rapor her ne kadar biz takip etsek de görmeden arşive kaldırılabiliyor. E önceden bahsettiğim gibi arşivlemeler de katı disiplin içerisinde değil ki kesin olarak örneğin "raporum sonuçlanmışsa 22:30'da kesin olarak görürüm" diye bir şey yok. Gece, sabah, öğlen duruma göre arşivlenebiliyor.

Bildirim imkanı da yok, rapor sonucu özel mesaja da gelmiyor. Bir zahmet burada oyuncuyu bu kadar haksız görmeyin lütfen de buna bir çözüm üretelim. O zaman forumda böyle konular açılmaz, kimse de "raporum silinmiş" gibi iddialarda bulunmaz.
    Arşivleme işlemi tek rapor olarak değil bütünü kapsayacak şekilde yapılıyor. Belirtilen saatlerin dışında sadece ilgili bölümün yoğunluğuna göre (sunucuların ilk açıldığı günlerde) taşıma işlemi gün içinde birden fazla yapılmaktaydı. Haksız olarak görmüyorum aksine bir açık kapı bırakıyorum, ilgili bölüme tekrar bir konu açarak raporunuz hakkında destek alabilirsiniz diyerek.

Arşivleme işlemi tek rapor olarak değil bütünü kapsayacak şekilde yapılıyor. Belirtilen saatlerin dışında sadece ilgili bölümün yoğunluğuna göre (sunucuların ilk açıldığı günlerde) taşıma işlemi gün içinde birden fazla yapılmaktaydı. Haksız olarak görmüyorum aksine bir açık kapı bırakıyorum, ilgili bölüme tekrar bir konu açarak raporunuz hakkında destek alabilirsiniz diyerek.
    Sadece yoğun dönemler değil ve yeni sunuculardan önce ve sonra da -yakın zamanda- belirlenen arşiv saati dışında arşivlemeler gerçekleşti. Bunu bizzat kendi raporlarıma denk geldiği için bilebiliyorum. Daha denk gelenlerle bildiklerim bunlar.

Bu yaklaşım için teşekkürler ancak daha önce de böyle bir mesajınızı gördüğüm için CR'ye konu açıp, ben göremeden saati dışında arşivlenen önceki raporumun sonucunu sormuştum ancak olumsuz yanıt almıştım, rapor hakkında bilgi verilmedi. Kontrol edebilirsiniz.

Nickname
    alonso
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    petito
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by FFferik16 View Post
    Sadece yoğun dönemler değil ve yeni sunuculardan önce ve sonra da -yakın zamanda- belirlenen arşiv saati dışında arşivlemeler gerçekleşti. Bunu bizzat kendi raporlarıma denk geldiği için bilebiliyorum. Daha denk gelenlerle bildiklerim bunlar.

Bu yaklaşım için teşekkürler ancak daha önce de böyle bir mesajınızı gördüğüm için CR'ye konu açıp, ben göremeden saati dışında arşivlenen önceki raporumun sonucunu sormuştum ancak olumsuz yanıt almıştım, rapor hakkında bilgi verilmedi. Kontrol edebilirsiniz.
    CR nin yoğun olduğu dönemlerde evet, belirttiğiniz istisnai durumlar o zamandan bu zamana kadar oluştu. İlgili bölümün daha hızlı işlemesii için bu durum yapılması gereken bir işlem.
    Geçtiğimiz dönemlerde bu işlemler için bilgi isteğinde bulunup olumsuz sonuç almışsınız. Bölümün yoğunluğu veya işleyişi göz ardı edilerek tarafınıza bundan sonrası için bir bilgilendirme verilecektir

CR nin yoğun olduğu dönemlerde evet, belirttiğiniz istisnai durumlar o zamandan bu zamana kadar oluştu. İlgili bölümün daha hızlı işlemesii için bu durum yapılması gereken bir işlem.
    Geçtiğimiz dönemlerde bu işlemler için bilgi isteğinde bulunup olumsuz sonuç almışsınız. Bölümün yoğunluğu veya işleyişi göz ardı edilerek tarafınıza bundan sonrası için bir bilgilendirme verilecektir
    Teşekkürler, bence de Oyuncular olarak biz de oyunumuzu ve oyundaki işimiz bitince ekstra zamanımızı göz ardı ederek taraflarına rapor sunuyoruz hem şirket, hem oyun, hem de kendimiz için bu yüzden elbette göz ardı edilmesi gerekiyor.

He tabii kendilerine ekstra iş çıkması istenmiyorsa bu ekstra işi çıkarmayacak çözümler üretilebilir. Bence de olması gereken budur. CR işleyişi de zarar görmesin, oyuncu da emeğinin karşılığını olumlu/olumsuz görebilsin.