Results 1 to 8 of 8
    Junior Member

Angry Xigncode3 HATASI

3 gün önce oyuna giriyodum çok mutlu bir şekilde oyunu oynuyodum fakat oyunu kapatıp açtığımda oyunda ki hiç bir karakter gözükmüordu sadece kendi karakterimin ismi ve clan ismim gözüküyodu arenaya gitim ve orda vs atan magelerin arrığı nova vs. ler gözüküyordu ve oyunu kapatıp açtım çözüm yolunu bulamamıştım ve oyunu silip tekrar yükledim olmadı bu sfer oyunu tekrer indirmeye karar verdim ve bu sefer indirdiğimde launcher de start butonuna bastığımda bu hatayı veriyordu

A promblem accurred in the XignCode3 program (Error code = e0190203) Terminating program!!!

bu hatayı alıyorum ve Knight Online nin böyle sorunları çıkmasından çok şikayetçiyim her 2 ayna bir yeni patch geldiğinde bir sorun çıkıyor knight onlineyi oynayamıorum!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Senior Member EsTeLLa's Avatar
    Hatalara Yakalanmamak İçin;

1- Oyun klasörü içinden herhangi bir dosyayı silmeyin veya değiştirmeyin.
    2- Oyuna başlamadan önce bilgisayarınızı güncel bir anti-virüs programı ile taratın.
    3- C:kullanıcılarilgisayar adıappdatalocal emp klasöründeki bütün dosyaları silin.

XIGNCODE3 hatasından kaynaklanan sorunlar için şu işlemleri uygulayın;

A- 0xE019100B (yasadışı program tespit edildi)

1-Bilgisayarınızdaki bütün hack, hile dosyalarını kaldırın.
    2-Bilgisayarınızı yeniden başlatın ve yeniden deneyin.
    2-Bilgisayarınızı güncel bir anti-virüs programı ile taratın.
    4-C:kullanıcı bilgisayar adı appdatalocal emp klasöründeki bütün dosyaları silin.
    5-Eğer ki gerekli işlemler yaptığınız taktirde herhangi bir sonuca ulaşamassanız xingcode.log dosyasıyla birlikte [email protected] adresine mail atabilirsiniz.

B- 0xE0191009 ( XIGNCODE3 güncellemesi başarısız)

1-İnternet bağlantınızı ve DNS ayarlarınız kontrol edin.
    2-Anti-virüs ve Windows güvenlik duvarını kapatıp tekrar deneyin.
    3-Eğer ki gerekli işlemler yaptığınız taktirde herhangi bir sonuca ulaşamassanız xingcode.log dosyasıyla birlikte [email protected] adresine mail atabilirsiniz.Ayrıca Güvenlik Duvarı ve anti virus programınızla ilgilide bilgi gerekmektedir.

C- 0xE019120A (xxd.xem dosyası tespit edildi, anti-virüs programı tarafından kaldırıldı)
    1-Anti-virüs programınızın güncel olup olmadığını kontrol edin.
    2-Eğer ki gerekli işlemi yaptığınızda herhangi bir sonuca ulaşamassanız xingcode.log dosyasıyla birlikte [email protected] adresine mail atabilirsiniz.Ayrıca Güvenlik Duvarı ve anti virus programınızla ilgilide bilgi gerekmektedir.

Küçük tavsiyeler ;

-Oyunu siliniz, en güncel clienti indirip en baştan kurulum yapınız.
    -Antivirüs programınız var ise ayarlarından xigncode'u güvenli hale getiriniz.
    -Antivirüs programı ile full tarama yapınız.
    -Ccleaner adlı program ile internet önbellek ve geçmişinizi temizleyiniz
    -Driver güncelliğini kontrol ediniz.
    -Hiç bir şekilde illegal program kullanmayınız

Junior Member
    Knight Online dosyalarının içine girince Xingcode 3 diye bir program yok onun yerine hack shield var

Senior Member EsTeLLa's Avatar
    Quote Originally Posted by Chuank View Post
    Knight Online dosyalarının içine girince Xingcode 3 diye bir program yok onun yerine hack shield var
    Clienti bilgisayarınızdan tamamen kaldırın ve resmi siteden güncel clienti indirip kurunuz sorun çözülecektir.

Junior Member lousy1903's Avatar
    Nickname
    LouisyProvocative
    Class
    Rogue
    Clan
    NOCOMMENT
    Server
    Gordion
    Race
    Karus
    sacma sapan şeyler. hiç birini deneme olmuyor.

Junior Member
    yasadısı program hatası alıom denediysem olmuo yapcagınız is sadece para toplamamı yeter artık su sacma seylere bi cozum bulun ztn kullanan kullanıo koxpunu botunu multinisi legal yollarla girenler oyun dısı kalıo böle sacma ise yaramaz güvenlik sistemi yerine oyunda aktif gezen 1 yetkili olsa ztn onune gecersiniz.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Junior Member
    knight online xigncode3 0000011e7 hatası terminating program hatası alıyorum bu ne oluyor bilen yardımcı olabılırmı

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Merhabalar,

Aşağıda paylaştığım konuda önerilen işlemleri uygulayın lütfen

Xigncode Hatası Alan Oyuncular Hakkında!