Results 1 to 6 of 6

Question Dns Adresimi Gm dedigi gibi yaptım TPT İP MATCH YEDİM HEMEN ARDINDAN

https://forum.nttgame.com/forum/show...rminating-prog Bende bu hatayı alıyordum ve ardında Gm nin dedigi dns ayarını yaptım oyuna giriş yaptıktan hemen sonra TPT İP MATCH yazıyor lutfen yardımcı olun.

Junior Member
    Bugun saat 17.30 civari bende aynı sekilde tpt ip match ban yedim. Foruma da konu actim. Bugun sirius 3 te pazardaydim sirius 2 ye gecmek icin relog attıgımda xign code hatasi aldim bende ama tekrar denedigimde acmayi oyun acildi. Bende umursamadim. 2 kez relog attim ve sirius 3 te pazar kurdum 10 dk sonra TPT IP MATCH ban yedim. Cok sacma

A problem occurred in the XignCode3 program.(Error Corde = 000001e7) Terminating pro bende bu hatayı alıyordum foruma gırdım Gm Eryudesin verdigi Dns ayarını yaptıktan hemen sonra id şifremle oyuna gırdım gıbı TPT İP MATCH GELDI EKRANA

Senior Member xBionic's Avatar
    Class
    KO -> Priest
    Race
    Karus
    Dns değişiminden olacağını sanmıyorum arkadaşlar çünkü sizin kullandığınız o dnsi kullanan binlerce oyuncu var. Hepimizin yemesi lazımdı o zaman ip match
    Kişiliğini makamdan alanlar, makamdan sonra kişiliksiz kalırlar.

Junior Member
    Ben dns mi istesemde değiştiremiyorum zaten. Fenix diye bir internet sağlayıcısı kullanıyorum onların ayarladığı dns ayarını kulanıyorum. Anca vpn kullanmam gerek dns değiştirmek icin. Yani ben hatayı aldım ama 2. ye tekrar knight exe ye tıkladığımda oyun acıldığı icin umursamadım bu hatayı. Oyuna girdim pazar actım dc yedi karakter tpt ip match ban yemisim. Ticket attım bakalım nolacak.
    Last edited by halil2611; 06-19-2019 at 04:24 PM.

kardesım dunden beridir o hatayı alıyorum en sonunda dayanamadım foruma girdim gm nin dedigi dns ayarını yaptım oyuna girdim id şifremi yazdım TPT İP MATCH YAZDI EKRANDA internetide sadece ben kullanıyorum.