Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 12

Carları soyuyorlar carım soyuldu yardım edin !

Resimde etiketledim resmi sitede en altta bizi takip edin diye bir kısım var ordan facebooka tıklamamı soyledi bugun oyun icinden birisi tıkladıktan sonra dc yedim ve charlarım soyulmus,sifremi değiştirmeme bile fırsat kalmadı lutfen oyun ici yoneticilerden birisi iletisime gecsin !

Resmi sitede en alttaki linkler ve resim

Last edited by Boraqyai; 06-19-2019 at 12:56 PM.

Junior Member
    Yıl olmuş 2020 halen daha bu sebeplerden hack yiyen var birde utanmadan yardım bekliyorsun.

Oyun içinde 112910219219291 tane yazı geçiyor günde böyle şeylere kanmayın etmeyin diye adamlar oto yazı geçiriyor.

Bende diyorum ki bu hırsızların tongasına düşen varmıda uğraşıyorlar böyle şeylerle meğersem ortalık .... kaynıyor.

Game Master CluTaah's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad
    Merhaba,

Oyun içerisinde geçen bildirim "Oyun içi mesajlar ile sahte Facebook yorumlarına,sayfalarına yönlendiren kişileri lütfen dikkate almayınız ve bizlere bildirin." bu uyarı mesajı 19 dakikalık süreçler halinde sürekli olarak geçmektedir. Soyulmanızla ilgili olarak, suç duyurusunda bulunabilirsiniz. Bu şekilde yapan kişiler gerekli cezayı alabilir.

Hesabın şifresini değiştirip güvenliğe aldığınızı görmekteyim. Bu sebeple hesabınızın girişini kapatmıyorum. Lütfen güvenliğinizi daha arttırın ve sahte sitelere ya da başka kullanıcılara hesap bilgilerinizi vermeyin.

İyi günler.
    Last edited by CluTaah; 06-19-2019 at 12:51 PM.

Ph'nglui mglw'nafh Cthulhu R'lyeh wgah'nagl fhtagn

Senior Member BestVitaLity's Avatar
    Oyunda altta o kadar yazı geçiyor, nasıl düşüyorsunuz bu tuzaklara.

Kardeşim resmi site diyorum resmi siteyi hacklemiş adam ben adamın gönderdiği linke tıklamadım resmi sitede facebook takibine tıkladım

Game Master CluTaah's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by Boraqyai View Post
    Kardeşim resmi site diyorum resmi siteyi hacklemiş adam ben adamın gönderdiği linke tıklamadım resmi sitede facebook takibine tıkladım
    Siz resmi Facebook sayfasında olan sahte etkinlik yorumuna tıkladınız. Facebook'ta bulunan Resmi Knight online sayfası tamamiyle şirketimiz kontrolünde ve çalınmış durumda değildir. Ama yorumlar üzerinden bazı oyuncularımızı kandırıp eşyalarını çalabiliyorlar.

Bu sebeple sürekli olarak oyun içerisinde bu tarz şeylere inanmayın ve hesabınızı çaldırmayın diye uyarı geçmektedir. Dediğim gibi çalan kişi hakkında şikayette bulunmanız ve ceza almasını sağlamanız siz ve sizden sonra olabilecek kişileri rahatlatacaktır.

İyi günler dilerim.

Ph'nglui mglw'nafh Cthulhu R'lyeh wgah'nagl fhtagn

Ciddi olamazsınız,resmi sizin knight online sayfasında en altta panel oluşturmuslar,ksc ile resim attım,yani şu anda resmi siteye girip sizde gorebilirsiniz.Sahte etkinlik ile benide soydular ama resmi siteden yonlendirilerek

Madem resmi facebook sayfasında böyle gayri resmi bi etkinlik olduğunu biliyorsunuz neden buna önlem almıyorsunuz ki ? Resmi facebook sayfasına güvenip girmeyeceksek biz nereye girelim ?
    Last edited by CluTaah; 06-19-2019 at 01:31 PM.

Simdi benim soyulan karakterlerim,kaybettiğim para ne olucak ? Cevap cok basit gecmis olsun ... Daha kendi resmi facebook sayfanıza dahi sahip cıkamıyorsunuz boyle bısey kabul edılebılır bısey degıl !

Senior Member IMcihanMI's Avatar
    Class
    KO -> Priest
    Race
    El-Morad
    Kardeş ağlayıp duracağına tane tane ne yaptığını bir yaz problem nerede onu bilsin bari millet.

O link https://www.facebook.com/OfficialNttGame/ adresine yönlendiriyor. Tamam oraya girdin sonra ne yaptın onları yaz.
    Last edited by 1cihan8; 06-19-2019 at 01:45 PM.