Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 18
    Junior Member

Karakter Seçim Ekranında Disconnect

Arkadaşlar aylar sonra başlayalım dedim karakter seçim ekranında dc veriyor daha önce böyle bir sorun yoktu yaklaşık 1 hafta 10 önce giriş yaptım ne var ne yok diye sorun ile karşılaşmadım ama 3 gündür bu sorun başıma bela oldu ticket attım dedikleri herşeyi yaptım yetmedi pc formatladım ama sorun yine aynı nette araştırdım baya bir insan bu sıkıntıyı çekmiş ama çözüm yok hiç bir yerde daha önce başına gelen var mı? Sorunu çözebilecek arkadaşlar varsa bir el atsinlar

Senior Member Sariaslan's Avatar
    Nickname
    Sariaslan
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    TheLordofTheRings
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    El-Morad
    Eskiden banlanmadan önce karakter seçme ekranında DC verirdi. 1-2 gün içinde ban yenirdi.

Ey mavi göklerin beyaz ve kızıl süsü,
    Kız kardeşimin gelinliği, şehidimin son örtüsü,
    Işık ışık, dalga dalga bayrağım!
    Senin destanını okudum, senin destanını yazacağım.

Sana benim gözümle bakmayanın
    Mezarını kazacağım.
    Seni selâmlamadan uçan kuşun
    Yuvasını bozacağım.

Junior Member
    bunu da araştırdım da ama bana gelen ticketta hiçbir şekilde ban yediniz vs muhabbetleri dönmüyor.herhangi bir şekilde hapise atılan karakterimde yok başka accountlardan giriş yapmaya çalışıyorum yine aynı sorun yeni account açıp giriyorum yine aynı sorun. 3 gündür olayı çözmeye çalışıyoruz

Member FudayLx's Avatar
    Nickname
    FudayL
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    El-Morad
    Aynı sorunu Twich'te "RomaticArcher" isimli yayıncı daha dün yaşamıştı onunla sohbetten iletişime geçerek ne yaptığını sorabilirsin.

Junior Member
    peki ulaşabilirsem teşekkür ederim

Junior Member
    Farkettigim birseye göre patch atarken 2247 bitince direk 2249'a atlıyor bu bir sorun olusturuyor olabilir mi?

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Merhabalar,

Eğer tek hesap girmeye çalışıyorsanız ve karakter seçim ekranında hata alıyorsanız, aşağıdaki öneriyi uygular mısınız?

Dns ayarlarınızı değiştirin. 4.2.2.1 - 4.2.2.5 veya 8.8.8.8 - 8.8.4.4 yaptıktan sonra Başlat > Çalıştır > CMD yönetici olarak çalıştırıp gelen pencereden ipconfig /flushdns işlemini gerçekleştirin. Modeme reset atın ve 2-3 patch oyunu geriye alıp, yamanın tekrar kurulmasını sağlayın.

Junior Member
    Quote Originally Posted by GamesDepot View Post
    Merhabalar,

Eğer tek hesap girmeye çalışıyorsanız ve karakter seçim ekranında hata alıyorsanız, aşağıdaki öneriyi uygular mısınız?

Dns ayarlarınızı değiştirin. 4.2.2.1 - 4.2.2.5 veya 8.8.8.8 - 8.8.4.4 yaptıktan sonra Başlat > Çalıştır > CMD yönetici olarak çalıştırıp gelen pencereden ipconfig /flushdns işlemini gerçekleştirin. Modeme reset atın ve 2-3 patch oyunu geriye alıp, yamanın tekrar kurulmasını sağlayın.
    Dediğinizi yaptım şuanda aldığım hata xigncode errpr 000001e7

Senior Member EsTeLLa's Avatar
    Quote Originally Posted by town354 View Post
    Dediğinizi yaptım şuanda aldığım hata xigncode errpr 000001e7

Modeminizi kapatıp bir 10 dk kadar bekleyip tekrar giriş yapmayı denediniz mi ?

Junior Member
    Quote Originally Posted by EsTeLLa View Post
    Modeminizi kapatıp bir 10 dk kadar bekleyip tekrar giriş yapmayı denediniz mi ?
    tekrar deneyim o kod sorununu hallettim başka bir kaç defa dnsleri deneyerek şuanda modemi kapatıp 10 dakika bekleyeceğim