Results 1 to 5 of 5

item yok oldu hiçbir yerde yok ?

+8 fp kolluğum yok oldu üzerimde takılı oldugu halde bankadamı acaba diye baktım yoktu çöpemi attım acaba diyip skill actırdıgımız npc den baktım ordada yok çöpe cok item attıgım için en altlarda kalmıs olabilirmi ? bide bu itemi geri aldıgımız npcde neden sayfa atlayamıyoruz 10 sıra var sadece çözümü nedir bu durumun ?

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Merhabalar,

Bir eşya kendi kendine yok olmaz. Hesabınızın erişimine sahip misiniz? Başka birisi giriş yapmış olabilir mi?

Kaishan NPC'sinde sınırlı sayıda eşyayı görebilirsiniz. Eğer NPC'de görünmüyor ise bu duruma yapacak bir şey yok.

Senior Member
    aresde beimde başıma geldi +9 fp ayaklık kayboldu ama atağım defansım eksilmemişti relog felan at gelmesi gerekir param var diye gidip yenisini aldım 2 tane fp 9 um oldu çok nadiren oluyor acaab full plate de mi sıkıntı var bilemiyorum

Senior Member
    Benim hiç böyle birşey başıma gelmedi. Konunun takipcisiyim bakalım sonuç ne olacak.

Community Liaison Patheoz's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by lAyErSRoCKl View Post
    +8 fp kolluğum yok oldu üzerimde takılı oldugu halde bankadamı acaba diye baktım yoktu çöpemi attım acaba diyip skill actırdıgımız npc den baktım ordada yok çöpe cok item attıgım için en altlarda kalmıs olabilirmi ? bide bu itemi geri aldıgımız npcde neden sayfa atlayamıyoruz 10 sıra var sadece çözümü nedir bu durumun ?
    Hesabınızı kontrol ettiğimde Rogue Full Plate Armor Gauntlet (+8) eşyanızı çöpe attığınızı görüyorum.