Results 1 to 9 of 9
    Senior Member
    Nickname
    Lich - Fsociety
    Class
    KO -> Priest
    Clan
    NeverDieTurkey
    Race
    El-Morad

Pusa Paketler eklensin veya kendi paketimizi oluşturalım DC pre+oreads+vipkey gibi

Pusta indirim gelmiyor onu anladık ama neden paketler yok mesela;
    Ekonomik Paketler
    DC Pre + Oreads Voucher + Premium Mp potion 2x +Premium hp potion 1x + Vip key + Magic Bag 2x
    DC Pre + Automatic Looting + Premium Mp potion 2x +Premium hp potion 1x + Vip key + Magic Bag 2x

İdeal Paketler
    War pre + Dragon Wings + Pathos Package + War Tattoo + Minerva Package Premium Mp potion 2x +Premium hp potion 2x
    DC Pre + Oreads Voucher + Dragon wings + Pathos Glove + War Tattoo + Minerva Package+ Vipkey + Magic Bag 2x Premium Mp potion 2x +Premium hp potion 2x
    War pre + Dragon Wings + Pathos Package + War Tattoo + Minerva Package+Vipkey + Magic Bag 2x + Premium Mp potion 2x +Premium hp potion x

Lüks Paketler
    Exp Pre + Genie 10x +Genie Hammer 10x + Premium Hp Potion 3x + PremiumMp Potion 3x
    Switch Premium + Dragon Wings + Pathos Package +Minerva Package + War Tattoo + Vipkey + Magic Bag 2x
    War pre + Dragon Wings + Pathos Package +Minerva Package+ War Tattoo + Vipkey + Magic Bag 2x + NP Increase Item 5x

Gibi birbiri ile alakalı farklı kombinler ile neden bundleler yok ? Çoğu oyuncu premiumların yanında bunlarıda alıyor. Ayrıca bu bundleleri non trade yaparak suistimal edilmesinin de önüne geçilebilir.
    Last edited by gurki; 06-18-2019 at 07:41 PM.

Senior Member ARTHUR.'s Avatar
    Nickname
    ARTHUR
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    Bu daha önce oyuncular tarafından talep edilmişti .Gmlerde çok mantıklı bulduklarını çalışma yapacaklarını söylemişlerdi. Altı ay felan oldu gelmez heralde

Senior Member
    Nickname
    Lich - Fsociety
    Class
    KO -> Priest
    Clan
    NeverDieTurkey
    Race
    El-Morad
    Herkes memnun demek ki kimse sesini çıkartmıyor

Senior Member GengaR_AreS's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    Karus
    Ben pus indirimi konularına bunu 10 kere yazmışımdır. Ya paketler olsun ya da cash/pus itemi alınca trade edilemyen ekstra ödül versin dedim ama pek sesimizi duyan olmadı. Keşke olsa.

İndirimli paket olursa, o kadar gb sitesi var, oyuncular ve siteler işi ticarete dökerler yazmışlardı sanırım forumda. biz de o zaman trade edilmesin, alınan paketler sadece kullanılabilir şekilde olsun dedik. Ama sonuç yok. Umarım olur.
    Last edited by GengaR_AreS; 06-18-2019 at 04:47 PM.

Senior Member IKuMaRBaZIHardCORE's Avatar
    Nickname
    BJK
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    BJK
    Server
    KO -> Agartha
    Race
    Karus
    Sepet secenegi olmasi lazım ben mesela her ay dcpre+kanat+warky+pathos+war tatto+magic bag alıyorum sepete her bir esya alımında indirimi otomatik yapsa guzel olur misal ben bunlara her ay 5000 cash veriyorsam sepet sayesinde 4400 4500 4200 4000 cash e kadar indirim olabilir.

Senior Member
    Nickname
    Lich - Fsociety
    Class
    KO -> Priest
    Clan
    NeverDieTurkey
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by GengaR_AreS View Post
    Ben pus indirimi konularına bunu 10 kere yazmışımdır. Ya paketler olsun ya da cash/pus itemi alınca trade edilemyen ekstra ödül versin dedim ama pek sesimizi duyan olmadı. Keşke olsa.

İndirimli paket olursa, o kadar gb sitesi var, oyuncular ve siteler işi ticarete dökerler yazmışlardı sanırım forumda. biz de o zaman trade edilmesin, alınan paketler sadece kullanılabilir şekilde olsun dedik. Ama sonuç yok. Umarım olur.
    Evet malesef kimse bu konu üzerine yoğunlaşmıyor bu konu hakkında ses getiren birşeyler yapılmalı.Eklenen bi kaç paket var ama onlarda tamamen birbiri ile alakasız işe yaramayan pus itemleri.

Senior Member
    Nickname
    Lich - Fsociety
    Class
    KO -> Priest
    Clan
    NeverDieTurkey
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by IKuMaRBaZIHardCORE View Post
    Sepet secenegi olmasi lazım ben mesela her ay dcpre+kanat+warky+pathos+war tatto+magic bag alıyorum sepete her bir esya alımında indirimi otomatik yapsa guzel olur misal ben bunlara her ay 5000 cash veriyorsam sepet sayesinde 4400 4500 4200 4000 cash e kadar indirim olabilir.
    Şöyle olabilir itemler non trade edilecek şekilde kendi paketini oluşturup %10 %15 %20 gibi indrimler olabilir. Pusta ayrı bir bölüm açılarak oluşturulabilir , ben yazdıklarımı sadece örnek olsun diye yaptım.

Member lCooLPicH's Avatar
    Nickname
    Jerzynowka`
    Class
    KO -> Priest
    Clan
    AgainstTheRules
    Race
    El-Morad
    Pakette yapılabilir indirim yeniden getirilebilir..
    "Efsaneler Ölmez Sadece Şekil Değiştirir. "

Senior Member
    güzel düşünceler de, bizim yöneticilerimiz tırt. maaşlarını alsınlar arada bir yayın açsınlar yetiyor. yeni server geldikten sonra oyunu bitirdiler. bütün her şeyi yeni servera göre ayarlayıp eski serverlerden oyuncu kaçırttılar. istek iyi ancak yapacak yönetim yok.