Results 1 to 9 of 9

Mobil Veriden Bağlanınca Oyundan Atıyor

Başlıkta da belirttiğim gibi mobil veriyi açıp telefondan bağlandıktan yaklaşık 2 3 dakika sonra oyundan atıyor. Wirelesstan bağlandığımda hiçbir sorun çıkmamasına karşın telefonun bağlantısını kullandığımda oyundan hiçbir hata vermeden atıyor. Son güncelleme öncesi böyle bir sorunum yoktu fakat oyunun yeni güncellemesinden sonra bu sorunla karşılaşıp duruyorum. Yardım ederseniz sevinirim.

Senior Member SkCLucky's Avatar
    Merhaba,

Genel bir bağlantı problemi bulunmamaktadır, anlık şebekenin düşmesinden kopma sorunu yaşıyor olabilirsiniz.

Game Master CluTaah's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad
    Merhaba,

Foruma yazdığınız hesapla mı bu durumu yaşıyorsunuz? Çünkü kontrol ettiğim zaman bu hesapla gece 01'de 161 dakika oyunda sorunsuz olarak kalmışsınız. Şu an bu sorunu mobil veriniz üzerinde yaşanan anlık kopmalar sebebiyle yaşıyor olabilirsiniz.

Ph'nglui mglw'nafh Cthulhu R'lyeh wgah'nagl fhtagn

Merhabalar. Evet aynı hesapla bu durumu yasıyorum. Kopmayı engellemek icin yeni yontemler denedigimde oyunda ne kadar kalacagımı test ediyorum. Dun patchleri geri alıp tekrar attıgımda kesintisiz 3 saate yakın oyunda kaldım. Sonrasında yine aynı problemle karsılasmaya başladım. Normal sartlarda ev interneti kullandığım icin bir problem yasamıyorum fakat su an sadece mobilden baglanma durumum oldugundan dolayı bu durumu duzeltmeye calısıyorum. Yanlıs anlasılmasın, oyunda problem yok ve kimseyi suclamıyorum Sadece mobil verinin yarattıgı kesintiler oyun oynamamı engelliyor ve bu duruma bir cozum bulmaya calısıyorum. Son patch ile gozume carpan tek nokta kesintilerin artması oldu, ekstradan onu da belirtmek istedim ve eger bunun bir cozumu varsa yardımcı olmanızı umuyorum. İyi calısmalar dilerim.
    Last edited by ali_FzXntjHx; 06-19-2019 at 01:24 PM.

Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad
    Herhangi bir suçlama yaptığınızı zaten düşünmedik, direkt olarak olayı anlamak için bilgi ve gördüğüm detayları belirtmiştik. Tabi ki elimizden geldiğince size yardımcı olmaya çalışırız ama görünüş olarak sizin internet sağlayan firmanızın sorunu gibi duruyor. Mobil internet sağlayıcınız ile iletişime geçmeyi deneyebilir misiniz?

Çünkü gece internet kullanımları azaldıktan sonra sorunsuz olarak oyunda kalabilmişsiniz. Ayrıca o 3 saatlik süreçte ne gibi farklı işlem gerçekleştirdiniz bilgi paylaşabilir misiniz?
    Last edited by CluTaah; 06-19-2019 at 01:29 PM.

Gorev yoneticinden CPU'yu zorlayan programları durdurdum, oyunun son 5 patchini tekrar yukledim, DNS ayarlarını degistirdim ve Windows'un guncellestirmelerinde interneti harcayan kısımlarını devre dısı bıraktım fakat problem halen mevcut. Su an telefonumdan USB baglantısı ile bilgisayarıma internet saglamaya calısıyorum. Umarım bu ise yarar

Eger oyunda gerceklestirdigim islemleri soruyorsanız uruk tronda farm yaptım. Sabittim tamamen

Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by ali_FzXntjHx View Post
    Eger oyunda gerceklestirdigim islemleri soruyorsanız uruk tronda farm yaptım. Sabittim tamamen
    Yok bilgisayar üzerinden yaptığınız değişiklikleri merak etmiştim. USB ile bağladıktan sonra nasıl bir sonuç aldınız sonucu yazarsınız?

Usb ile bağlandıktan sonra da aynı problem bas gosterdi