Page 1 of 4 123 ... LastLast
Results 1 to 10 of 39
    Member FudayLx's Avatar
    Nickname
    FudayL
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    El-Morad

Arrow Knight Online İle İlgili Heyecan Verici Öneriler (Herkes İçeri)

Selamun Aleyküm değerli Knight Online oyuncuları,

Siz değerli oyunculara, moderatörlere ve gm ekibine bir kaç öneride bulunmak istiyorum.
    Yorum yapıp konuyu güncel tutarsanız önerilerimiz hem yönetim tarafından hem de oyuncular tarafından görülmüş olur.

Ayrıca eklenmesini istediğiniz veya düzenlenmesini istediğiniz önerilerinizi yorumlarda belirtirseniz nickinizle birlikte konuya ekleyeceğim.

1- Forum Sitesinin Yenilenmesi;
    Oyunun web sayfasından çok forum kullanılmakta ve çoktan yeniliği hak eden bir platform.
    Düşünsenize eksiklikleri giderilmiş daha canlı ferah ve yeni bir tema... Bence bu güzel olacaktır.

2- Knight Online Rehber Videoları ve Gizemli Soruların Cevabı;
    Şuan bir çok oyun resmi ekibi tarafından videolarla rehber hazırlamaktadır.
    Ancak Knight Online'da genelde kullanıcların videoları veya değerli moderatörlerimizin kendi imkanlarıyla yaptığı videolar yer almaktadır.
    Etkileyici efektlerle başlangıçtan - ileri seviyeye rehberler hazırlansa ne güzel olur değil mi?
    Düşünsenize ileri seviye olan rehberi açtığınızda size resmi videoda DB priestin inceliklerini anlatıyor.
    Ayrıca gizemli soruların cevapları mesela; oyunda skil penceresinin üstündeki "Command, Politics, Launaunge" gibi yazıların ne işe yaradığı neden hala burada duruyorlar. Magic Anvilin tamamen şans olduğunun resmi bir açıklaması gibi...

3- Her Ay Güncelleme Önerisi Anketi;
    Düşünsenize "Temmuz Ayı Güncelleme Önerileriniz" diye bir konu açılsa...
    Yorumlardan 20 tane güncelleme maddesi çıkarılsa ve 1 ay boyunca herkese açık ankete sunulsa...
    Ardından en fazla seçilen 5 güncelleme önerisi için gm ekibi oyuna getirmek için çalışma başlatsa nasıl olur?
    Yani oyuncuların istekleri etkin bir şekilde dikkate alınacak.

4- Canlı Yayın Etkinliklerinde Eli Boş Dönen Oyunculara Son Çünkü...;
    Canlı yayınlar çok güzel aynen devam edebilir.
    Ancak oyun içinde kişinin kendi bireysel çaptaki şansına bağlı olan etkinlikler artmalı,
    2000 kişinin katıldığı yayında 20 kişi faydalabiliyor.
    Çarkıfelek "While of fun" etkinliğinde kişi 2 saat online olursa ücretsiz çevirip ödülünü alıyordu bunun geri gelmesi,
    günlük giriş ödülünün gelmesi 30 günlük seri sonunda büyük ödül verilmesi
    gibi kişisel azim ve şansa dayalı etkinliklerin artması...
    Bunlar olursa kişi %100 kazanacak öbür türlü yayını izliyor ve kazananlara bakıyor.

5- Pazarda Oturanlara ve Oyunda Online Duranlara Kıyaklar;
    Aslında var ama bunu biraz daha oranlarıyla oynamak lazım.
    Örneğin 2 saatte bir gelen genienin 60 dk'dan sonra birikmemesi çok üzücü
    24 saat oturduysa 12x20=240 dk genie gelsin kendisi kullanacak ve en azından bir kaç genie bedava faydalanacak.
    Yine 2 saatte bir ms gibi süpriz itemler atabilir oturanlara...
    Bu oturma cz townda olursa 30 dk'da bir adet sw sc gibi hediyeler verilebilinir.

6- İtem Kiralama Sistemi + Friende Kiralama Sistemi;
    Evet işte bu oyunumuzun gerçekten adil olmasına yarayacaktır.
    Düşünsenize levelinizi kasmışsınız ve itemlerinizi kiralayıp pk atması kalmış.
    Ayrıca bir sistem geliştirip arkadaşlarına yardım etmek isteyenler için özel istediği kişiye istediği ücretede kiralayabilsin.
    Örneğin tatile çıkıyor clandaki arkadaşına tradeden güvenemiyorda kiralama yerine pmsini yazıp sadece onun almasını sağlıyor.

7- Pazara Zabıta Sistemi;
    Günümüzdeki mağaza ve pazarlarda bile zabıta vardır.
    Usulsüzlüklere müdahale için kullanılır bu ekip, tabi çok olumsuz ve fevriliklerinden bahsetmiyorum.
    Pazar zabıtaları piyasayı alt üst eden dengeleri bozan kritik pazarları tek bir tuşla bozma oyundan 2 saatlik atma veya o gün karaborsa olan iteme alış satış sınırı koyma gibi bir yetki verilebilinir. Bunun detaylarını hep birlikte düşünüp geliştirebiliriz.
    Bu sayede sinir bozucu al satlar yaşanmamış olur diye düşünüyorum.

8- Resmi Bayilerin Uyarılması;
    Gb ve item satışı yasak olmasına rağmen resmi bayiler bunları yapmaktadır.
    Sözleşmelerinin ya fesh edilmesini yada sitelerindeki bu tür şeylerin yapılmaması konusunda uyarılmalarını aksi halde bayileriniz kısmından çıkarılmasını görmek isteriz oyuncular olarak.
    Bunu engellesek dahi farklı kanallardan satış olacak diyebilirsiniz.
    Ama unutmayın ki emniyet kemeri hayat kurtarır.

9- Büyük PUS İndirimi;
    Mgame yıllardır aynı dolar rakamı üzerinden cash sattığını biliyoruz.
    Bunu değişmesi gerekmiyor illaki...
    Türkiye şartlarına göre PUS'taki itemlere % üzerinden indirimler bile oyuncuları rahatlatacaktır.
    Hatta kalıcı npoints düşüşleride beklentilerimiz arasında cash fiyatları aynı kalabilir ama pustan alınan genie 149 npoint değilde 109 npointe çekilebilinir.
    Aksi halde ülkemizdeki kurdan dolayı oyundan geri çekilmeler artacaktır.
    Yine enflasyonla topyekün mücadele konusuna NTT Game ailesi olarak katılıp genel olarak %10 indirime gidebilirsiniz.

10- Oyunun Donanımlarla ve Yazılımlarla Olan Optimizasyonu
    Windows 10, yeni nesil ekran kartları ve yeni nesil işlemcilerle Knight Online'ın arası pek iyi değil gibi...
    Bu konuda iyileştirmeler yapılmasını isteriz.

11- Npc Chatleri, Skiller ve İtem Açıklamalarındaki İmlaların Düzeltilmesi;
    Genelde forumda bu tarz söylemleri dile getirenleri şu söylemle topa tutarlar.
    "Herşey bitti buna sıra geldi." "Rüyanda görürsün" "Her şey sanki yolunda tek eksik bu..."
    Bu söylemleri neden boşa çıkartmıyoruz hep birlikte NTT Game...

12- Eslant Savaşları;
    Evet her hafta yapılacak olan Eslant haritasında bir savaş düşünün.
    O hafta kazanan kişi kendi eslantında ekstra exp event ve pot sundries indirimine kavuşacak. Nasıl fikir?

13- Event Kavramının Sadece Exp Event Olmaması; Drop Event, Boss Event, Kardan Adam Event;
    Arkadaşlar sizde sıkılmadınız mı sağ üstte %10 exp event yazısından,
    bunun yerine moradonda 5 adet santa atılsa gm tarafından santaların her biri 5m exp verse nasıl olurdu?
    Gmler aktif girip haftada bir kaç kere canlı yayında çarkıfelek çevirmektense sıra sıra bir kaç bos atsa alsak raptorları shartları dalsak nasıl olurdu?
    Exp santları için toplansa herkez eksi tuşuyla tarihi ssler alsak nasıl olurdu?
    Exp event dışında bugün %10 drop event deseler nasıl olurdu?

Senior Member KeteHore's Avatar
    Nickname
    Bakteri
    Class
    KO -> Kurian
    Race
    El-Morad
    Gelde Destekleme 13 de 1 tanesi bile olsa yeterli , eline emeğine sağlık , değerlendirilebilmesini rica ederim.

Member FudayLx's Avatar
    Nickname
    FudayL
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by KeteHore View Post
    Gelde Destekleme 13 de 1 tanesi bile olsa yeterli , eline emeğine sağlık , değerlendirilebilmesini rica ederim.
    Çok teşekkürler. Yorumlarınızla desteklerinizi bekliyorum.

Ayrıca forum o kadar sıkıntılı ki 13 maddeyi önizlerken hata oluştu konuyu açmak zorunda kaldım.
    Listeyi daha da düzenleyip toparlayacaktım.
    Bakalım eğer düzeltebilirsem devam edeceğim.

Senior Member
    Fevkaladenin fevkinde öneriler yalnız buy pazar kuran kişiler için otururken ms veya sw sc gelmesi sıkıntı yaratabilir lettera gelirse güzel olur hatta belli bi süre içinde alınmazsa da silinsin Friende İtem Kiralama Şeysine Bayıldım char boş durucak zaten itemler boşa beklemesin güvenipte veremesek bile kiralatabilelim

Senior Member
    Quote Originally Posted by FudayLx View Post

Çok teşekkürler. Yorumlarınızla desteklerinizi bekliyorum.

Ayrıca forum o kadar sıkıntılı ki 13 maddeyi önizlerken hata oluştu konuyu açmak zorunda kaldım.
    Listeyi daha da düzenleyip toparlayacaktım.
    Bakalım eğer düzeltebilirsem devam edeceğim.
    yazını yazdıktan sonra edit post de go advanced tıkladıktan sonra yani ortadaki yoksa save de düzeltiyor

Senior Member JomeyTheBattlePriest's Avatar
    Nickname
    Jomey
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Bunlardan bir tanesi hayata gecerse bile devrim olur . cunku genelde bu oyuna yenilik veya oyuna iyilestırme gelmiyor.
    Belli ki baya bi ugrasmissin . eline emegine saglık . ben de destekliyourm bu konuyu.
    Tanrım Kötü Kullarını Sen Affetsen Ben Affetmem

Senior Member FFferik16's Avatar
    Çoğuna katıldığım, sıradan olmayan, yenilikçi öneriler. Umarım değerlendirilir.

Senior Member ARTHUR.'s Avatar
    Nickname
    ARTHUR
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    Kardeşim tam destek full destek zaten bu ve bunun gibi güncellemeler gelse knight şuanda en popüler oyunlarda ilk 5 e girerdi

Member FudayLx's Avatar
    Nickname
    FudayL
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by karimli View Post
    Fevkaladenin fevkinde öneriler yalnız buy pazar kuran kişiler için otururken ms veya sw sc gelmesi sıkıntı yaratabilir lettera gelirse güzel olur hatta belli bi süre içinde alınmazsa da silinsin Friende İtem Kiralama Şeysine Bayıldım char boş durucak zaten itemler boşa beklemesin güvenipte veremesek bile kiralatabilelim
    Bu şekildeki güzel yorumlarınızla desteğe devam edelim arkadaşlar. Ayrıca dediklerini ekleyecektim şuan editleyemiyorum forumdaki hatadan dolayı.

Quote Originally Posted by karimli View Post
    yazını yazdıktan sonra edit post de go advanced tıkladıktan sonra yani ortadaki yoksa save de düzeltiyor
    Dediğin adımları biliyorum ancak beyaz boş bir alan çıkıyor. Yarın tekrar deneyeceğim farklı bilgisayar ve tarayıcıdan önerilerin için teşekkürler.

Quote Originally Posted by JomeyTheBattlePriest View Post
    Bunlardan bir tanesi hayata gecerse bile devrim olur . cunku genelde bu oyuna yenilik veya oyuna iyilestırme gelmiyor.
    Belli ki baya bi ugrasmissin . eline emegine saglık . ben de destekliyourm bu konuyu.
    Çok teşekkürler. İçten ve eleştirel olmayan bir dil ile yazmaya çalıştım. Hatta forum hata vermeseydi ekleyip dahada toparlayacaktım. Gel gör ki önizlemeden sonra konuyu açmak durumunda kaldım. Hayırlısı desteğe devam.

Quote Originally Posted by FFferik16 View Post
    Çoğuna katıldığım, sıradan olmayan, yenilikçi öneriler. Umarım değerlendirilir.
    Çok teşekkürler hepimizin isteği bu yönde...

Quote Originally Posted by AndrewJackson View Post
    Kardeşim tam destek full destek zaten bu ve bunun gibi güncellemeler gelse knight şuanda en popüler oyunlarda ilk 5 e girerdi
    İşte bunları kullanıcılar okuyor, moderatör ve gm ekibininde dikkatini çekiyordur. Haydi tam destek umuyoruz ki gerçekleşsin en azından bazıları...
    Last edited by Khenarth; 06-19-2019 at 12:31 PM.

sonuna kadar destekliyorum +++++++++++++++++++

Tags for this Thread