Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 17
    Junior Member

Weapon Breaker itemi / Mavi & Yeşil & Kırmızı kutu

Weapon Breaker itemi bilindiği üzere asaslar için olmazsa ise olmaz derecede önemli bir itemdir, bu itemin NPC'den kaldırılması çok doğru ve yerinde bir karardır oyuncuların isteği üzerine bu kararı alan nttgame'i kutlarım, fakat bu itemin sadece draki ve cz deki trol warior'da drobu olması sıkıntılı bir süreç çünkü trol warior hpsi ve hasarı oldukça yüksek bir yaratık ve drop oranı da çok düşük olduğu için kimse orada weapon breaker çıkarmıyor ve draki de weapon breaker farmlayan insan sayısı kullanandan daha az böylece bu item çok az bulunmakda ve değeride olması gerekenden çok olmaktadır öyle ki high yada ünique class olan asas itemleri daha kolay bulunmaktadır çünkü bu itemleri elde edebileceğimiz yer yelpazesi oldukça geniştir.

Önerim ise; Hali hazırda knight online'nin çeşitli eventleri bulunmakda (Forgetten Temple, Border Defance War, Chaos) bu eventlerden alınan kutular da ise çok kısıtlı sayıda drop alma ihtimali olduğu için özellikle eski serverlarda değeri neredeyse hiç yok ve bundan ötürüde eventler yeteri ilgiyi çekmiyor kanımca insanları oyunda tutan şeylerden biridir bu eventler, eğer kutulara weapon breaker drobu konulur ise en azından bu kutuların değeri bi miktar artacağı gibi insanların bu eventlere katılımıda buna oranla artacaktır.

Benim görüşlerim bunlardır, Herkese iyi günler iyi forumlar.

Senior Member NocturnalCreature's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    Wb drakiden çok seri atıyor zaten. Üstelik kutunun fiyatına nazaran komik fiyatlarda şuan. Wb değil de bunun daha elit hali gibi bir high class dizayn edilse dediğin olabilir.
    Yaşasın bir post daha kastım!!!

Yaş otuz beş! yolun yarısı eder. Dante gibi ortasındayız ömrün. Delikanlı çağımızdaki cevher, Yalvarmak, yakarmak nafile bugün, gözünün yaşına bakmadan gider.

Junior Member
    Quote Originally Posted by NocturnalCreature View Post
    Wb drakiden çok seri atıyor zaten. Üstelik kutunun fiyatına nazaran komik fiyatlarda şuan. Wb değil de bunun daha elit hali gibi bir high class dizayn edilse dediğin olabilir.
    Dostum wb drakiden seri atıyor evet ama draki yapan insan sayısı wb yi kullanan insan sayısından çok daha az

Senior Member Horyoshi's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by NocturnalCreature View Post
    o seriliği bi ben göremiyorum herhalde. 1 ayda hergün 3 tur girdim, aynı gün 2 tane aldım, 1 ayda toplam 4 wb aldım. exp için girdiğim için pek takılmadım ama wb için giriyor olsaydım girmezdim. kırmızı kutu 400k, mavi kutu 1.8m , +1wb 3m civarı. kutulara eklense mantıklı olur.

Junior Member
    Quote Originally Posted by Horyoshi View Post
    o seriliği bi ben göremiyorum herhalde. 1 ayda hergün 3 tur girdim, aynı gün 2 tane aldım, 1 ayda toplam 4 wb aldım. exp için girdiğim için pek takılmadım ama wb için giriyor olsaydım girmezdim. kırmızı kutu 400k, mavi kutu 1.8m , +1wb 3m civarı. kutulara eklense mantıklı olur.

Haklısın dostum DC premiumsuz o farmı yapmak imkansız bir pre ilede maximum 16 kere giriş yapabiliyorsun
    Last edited by sfylmz19033; 06-19-2019 at 08:45 PM.

bence gereksiz öneri. wb şuan gayet mevcut ve daha fazla girmesi zaten npcden satilmasi gibi bir durum olacaktır

Junior Member
    Quote Originally Posted by XLarge_ View Post
    bence gereksiz öneri. wb şuan gayet mevcut ve daha fazla girmesi zaten npcden satilmasi gibi bir durum olacaktır
    Eğer öyle bir şey gelirse bi akşam jr si kaçırdın diye forumda çıldırmaz chaos ft ve bdwlere girersin dostum.

Senior Member Death_Stroke's Avatar
    Bence artık yeni nesil kutuların gelip etkinliklerdeki kutuların yeni kutular ile değişmesi gerekiyor ama yapımcı yapar mı bilmiyorum

Senior Member NocturnalCreature's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by Horyoshi View Post
    Hocam tek seride (yani 3lü tamamladığımda) en az 3 tane alıyorum. Geçen 8 tane düştü rekorum ben de şaşırdım. Benim gibi bir çok da oyuncu olsa oyuna giriş sayısını hesaplayabilirsiniz. Hadi premium yok diyelim 1 tane atar en azından. Ayda 4 diyorsun, ağır şanssızmışsın.
    Yaşasın bir post daha kastım!!!

Yaş otuz beş! yolun yarısı eder. Dante gibi ortasındayız ömrün. Delikanlı çağımızdaki cevher, Yalvarmak, yakarmak nafile bugün, gözünün yaşına bakmadan gider.

Junior Member
    benim anladığım arkadaş kutu ve gemci değerlensin istiyor