Results 1 to 7 of 7

Thread: Dolandırılma

Junior Member

Dolandırılma

Oyun içi trade ile dolandırıldım npoint kodu karşılığı item vererek takas sağlıyacaktık. Arkadaş ile birkaç gün beraber oyun oynadık güvenmiştim acaba herhangi bir yaptırımı var mıdır? Benim saflığımdan dolayı oldu farkındayım yalnız parasında değilim sadece yanına kar kalmasını istemiyorum bilgisi olan bir arkadaşımız yardımcı olursa sevinirim. Eğer bir yaptırımı yoksa hiç uğraşmayacağım zaten giden gitti.

Member Erdberg1030's Avatar
    Nickname
    Piva
    Class
    KO -> Warrior
    Clan
    Supreme
    Race
    El-Morad
    Bilişim suçlarına şikayet etme haricinde başka bir şey yapamazsın.
    Dostluğun hakim olduğu daha güzel Knight'lı günlere.

Junior Member
    Sohbet ksc leri vs. elimde mevcut. item ve noah ı verdikten sonra eleman beni blockladı ayrıntılı şekilde sohbet kısmının ksc sini aldım işe yararsa cr ye konu açacağım lütfen bilgisi olan biri bana yardım etsin teşekkürler şimdiden
    Last edited by AlonsoPedroLopez; 06-18-2019 at 02:24 PM.

Junior Member
    Quote Originally Posted by Erdberg1030 View Post
    Bilişim suçlarına şikayet etme haricinde başka bir şey yapamazsın.
    Hocam oyun içinde herhangi bi yaptırımı söz konusu değil mi acaba ne bilim hapis olur ban yer süreli süresiz sadece yanına kalmasın. İyilikten maraz doğar dedikleri bu olsa gerek priestimle + ac bile veriyordum bak ne oldu insanlara hiç guven kalmamış

Senior Member EsTeLLa's Avatar
    Npoint karşılığı bir alışverişte iki tarafında mağdur olma riski çok fazla birazcık bu riski siz üstlenmişsiniz.

Senior Member AlonsoPedroLopez's Avatar
    Nickname
    alonso
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    petito
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by aaalperen View Post
    Sohbet ksc leri vs. elimde mevcut. item ve noah ı verdikten sonra eleman beni blockladı ayrıntılı şekilde sohbet kısmının ksc sini aldım işe yararsa cr ye konu açacağım lütfen bilgisi olan biri bana yardım etsin teşekkürler şimdiden
    CR bölümüne kanıtlı bir şekilde bildirimde bulunmanız durumunda gerekli kontroller sağlanılarak tarafınıza bilgi verilecektir.

Junior Member
    Quote Originally Posted by AlonsoPedroLopez View Post
    CR bölümüne kanıtlı bir şekilde bildirimde bulunmanız durumunda gerekli kontroller sağlanılarak tarafınıza bilgi verilecektir.
    Çok teşekkür ederim bu cevabı bekliyordum zararımdan ötürü zaten bi beklentim yok sadece kötü niyetli bu insanın gerekli cezayı almasını istiyorum. İyi günler iyi çalışmalar
    Last edited by AlonsoPedroLopez; 06-18-2019 at 02:43 PM.