Results 1 to 5 of 5
    Junior Member

Nation transfer yardım

Dün gece ırk değiştirmek için nation transfer scroll aldım. ancak scroll u açtırıp transfer nation dediğimde scroll inventoryden silindi ve dc olmadım. kendim girip cıktım hala aynı ırktayım. ilk defa böyle birşey başıma geliyor ve daha önceleri defalarca ırk değiştirmiş biri olarak şaşkınlık içindeyim. bunun için ticket attım hala bir çözüm bekliyorum. bir bug oldugunu düşünüyorum. bilgisi olan varsa yazsın teşekkür ederim.

Senior Member SkCLucky's Avatar
    Merhaba,

Bug/Hata Bildirimi kategorisinden bilet gönderdiyseniz lütfen size gelecek olan cevabı bekleyiniz. Normal şartlarda bu tarz bir problemin oluşmaması gerekiyor, detaylı incelemeyi destek ekibi yapacaktır ve ona göre dönüş sağlayacaktır.

Member lCooLPicH's Avatar
    Nickname
    Jerzynowka`
    Class
    KO -> Priest
    Clan
    AgainstTheRules
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by philips45 View Post
    Dün gece ırk değiştirmek için nation transfer scroll aldım. ancak scroll u açtırıp transfer nation dediğimde scroll inventoryden silindi ve dc olmadım. kendim girip cıktım hala aynı ırktayım. ilk defa böyle birşey başıma geliyor ve daha önceleri defalarca ırk değiştirmiş biri olarak şaşkınlık içindeyim. bunun için ticket attım hala bir çözüm bekliyorum. bir bug oldugunu düşünüyorum. bilgisi olan varsa yazsın teşekkür ederim.
    Geçmiş olsun umarım düzelir gerekli ilgiyi gösterecektir NTT Game !
    "Efsaneler Ölmez Sadece Şekil Değiştirir. "

Senior Member 67MaNYaQaDaM67's Avatar
    Nickname
    67MaNYaQaDaM67
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    artık karşı ırk nasıl seni istemiyorsa

Junior Member
    NTT Game çok teşekkür ederim gerçekten gereken ilgiyi alakayı gösterdikleri için. Bütün zararımı karşıladılar sağolsunlar.