Results 1 to 4 of 4

Zindan Hapsi Hk. Kara bir leke

Merhaba Arkadaşlar.

Ben Discord kullanıcısı = Turk

Discord'dan beni bilen arkadaşlar vardır yada yoktur ben kimseye bu güne kadar ne saygısızlık yaptım ne terbiyesizlik. Sadece üzerime atılan "Kara-Leke" yi temizlemek istedim. Hakkım olan bilgilere ulaşmak istedim ama ulaşamadım.

Gordion sunucusunda eski Krowaz ekibinde kullanılan 72 lvl Rogue hesabım sebepsiz bir şekilde zindan hapsi aldığını gördüm. Hesabımı o zaman 1 kişiyle paylaştım o tarihler arasında olan bir durum ise bunun hesabını ayrı sormam gerektiğini söyledim. Bu benim adıma sürülen bir "kara-leke" idi. Benim kendimi aklamam gerekiyordu ama başaramadım. Çamur at izi kalsın misali bir senaryo ile karşı karşıya kaldım. Gönderdiğim ticket ile sadece "zindan hapsi'ne" neden gönderildiğimi bilmek istedim , ama hesap hakkında report eden kişi ve nttgame arasında olan bir durum olduğu için bu bilgiyi veremeyeceklerini söylediler. Khenart'ın Discord sunucusundan söylediği gibi bu güne kadar kimse aklanmadı demesini şimdi daha iyi anlıyorum çünkü ispatlayacak bir belgeleri olduğunu düşünmüyorum. Bundan 2-3 Hafta önce oyundan atma sorunu yaşadığım için log dosyamıda "Khenarth" a bizzat kendim gönderdim. Makro yada hile kullanan biri log dosyası gönderir mi? Zindana gönderildiğim gün gecesi "Deacon GM" ile Discord kanalında az durumumu anlatmaya çalıştım. Çünkü Discord kullanıcısı "Turk" asla ama asla hile kullanmaz dedim ve ispatlamalarını istedim. "GM Deacon" beni anlamış olmalı ki gündüz GM Eryudes e bu durumu iletmem daha doğru olacağını söyledi ve ben ertesi gün "Konu-dışı" kanalından "Gm Eryudes" e bu durumu iletmeye çalıştım. Çünkü kesinlikle %100 kendimden eminim asla hile kullanmadım. Sesimi duyurmaya çalışırken arada "Moderatör" arkadaşlardan gelen uyarıların bu konunun yeri burası değil "bilet" atarak destek almaya çalışın demeleriyle karşı karşıya kaldım. Bende biliyorum ayrıntılı bilgiyi Discord sunucusundan paylaşmayacaklarını sadece benim içine düşmüş olduğum durum karşısında göndermiş olduğum bilet numarasıyla ilgili "Ekstra" inceleme yapabilirler diye düşündüm. Çünkü ben Yazılım Mühendisiyim. Developer ile ilgili bir çok program kullanır kodlama yaparım. Ben hakkımı aramak istersen "Moderatör AlonsoPedroLopez" bir kaç uyarı verdi ama beni anlamamıştı ki arka arkaya uyarı verip sunucudan beni attı. Discord kanal kurallarının hangi maddesine göre beni uzaklaştırdı bunu bilmek hakkım diye düşünüyorum? Ben kanalda Gm kişilerin bazı oyuncular ile iletişim kurduğunu gördüm. Bir iki örneği var bunun kanal içerisinde iletişime geçtiği oyuncular olmuştu Gm arkadaşların. Uzun zamandır Discord sunucusunda bulunduğum sürede kimseye saygısızlık , terbiyesizlik , yada böyle konularla ilgili meşgul ettiğim söylenemez. Bu şekilde Discord sunucusundan uzaklaştırıldım. Hak aramak sunucudan kovulmak ise ben haklı davamın her zaman arkasında olacağım. Benim tek isteğim sadece "Hangi haritada , hangi hile ne zaman kullanılmış" bu bilgiyi paylaşmak NTTGame için zor olmasa gerek. Benimle bu bilgiyi paylaşmadıkları için NTTGame üzerime "Kara-leke" atmıştır. Kendimi aklamam için böyle basit bir bilgi için yasal yollara başvurmam gerektiği söylenmiştir. Tekrar söylüyorum ben Yazılım Mühendisiyim. Kodlama yaparım Oracle/Reports - Oracle/Forms - PLS/SQL Developer - Putty - Toad Commander gibi programlar kullanırım. Programlardan ötürü bir sıkıntı var ise kullanmış olduğum program exeleri hakkında OTP güncellemelerine dahil etmeleri talebinde bulunacaktım.

Bilet Cevap = https://ibb.co/HtZ2NJf

Saygılarımla
    Turk
    Last edited by IllIlRavaArphlIIlI; 06-17-2019 at 11:49 AM.

Senior Member
    Nickname
    REZZ55
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Selam.
    Belki gm inisiyatifiyle hesabin acilabilir.
    Last edited by Tuzlukcu55; 06-17-2019 at 06:45 PM.

Quote Originally Posted by Tuzlukcu55 View Post
    Selam.
    Belki gm inisiyatifiyle hesabin acilabilir.
    Oda biliyor çok fevri davrandığını eminim bu yüzden cevap veremiyor

Senior Member Wizard7307's Avatar
    Abartmayın bu kadar şu oyunu ve kendinizi yav.