Page 2 of 6 FirstFirst 1234 ... LastLast
Results 11 to 20 of 57
    Senior Member
    sayın khenarth, stok yapmayın zarar edersiniz demiştiniz canlı yayında, sözünüzün arkasında durmayı düşünüyormusunuz? yoksa herzamanki gibi susup konuyumu kapatıcaksınız?

Senior Member
    Quote Originally Posted by GTM34 View Post
    Ben und sc bitesiye kadar pk cıkmıyorum sizede tavsiye edebilirim und scyi pusdan kaldırdıkları gün itemleri cıkardım 1yıl sürerse 1yıl sonra tekrar dizerim suan sdece oyunda zaman olduruyorum gayetde memnunum
    Ben de undy SC geri dönene kadar veya undy SC piyasada kalmayana kadar pus itemi almıyorum pk nadiren çıkıyorum

Senior Member
    Quote Originally Posted by WhiteFace1903 View Post
    ASIL SİZ ŞU SAÇMALIĞA BİR SON VERİN. Diyorsun undy scleri sil 2k sc yap. YAPAMAZLAR! TÜKETİCİ HAKLARINA AYKIRI! Adam parasını verip undy sc yi almış. O istemediği sürece elinden alamazsın yada silemezsin yada değiştiremezsin kardeşim!
    Silme nontrade yap

Senior Member
    Quote Originally Posted by borisbaba View Post
    Silme nontrade yap
    Onu da yapamaz! Şeye benziyor bu olay parasını verdin araba aldın, dışardan biri geliyor diyor ki firmaya "bu adamın arabasının koltuğunu sök, koltuk yerine yerine tabure tak". Önce parasını verip arabayı alan kişi sonra da firma hayırdır kardeş sen kimsin der adama.

Senior Member
    Onu da yapamaz! Şeye benziyor bu olay parasını verdin araba aldın, dışardan biri geliyor diyor ki firmaya "bu adamın arabasının koltuğunu sök, koltuk yerine yerine tabure tak". Önce parasını verip arabayı alan kişi sonra da firma hayırdır kardeş sen kimsin der adama.
    Hiç kimse hiçbir şey diyemez . Firma istediği zaman araçları ya da herhangi bir malı piyasadan toplayabilir sen önce onu tam öğren verdiğin örnekte bile kendini çürütüyorsun . Piyasadan çekilen yüzlerce ilaç var yüzlerce araç var

Senior Member GengaR_AreS's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    Karus
    ASIL SİZ ŞU SAÇMALIĞA BİR SON VERİN. Diyorsun undy scleri sil 2k sc yap. YAPAMAZLAR! TÜKETİCİ HAKLARINA AYKIRI! Adam parasını verip undy sc yi almış. O istemediği sürece elinden alamazsın yada silemezsin yada değiştiremezsin kardeşim!
    Konudan bağımsız olarak yazıyorum. 2011 yılında PUS üzerindeki bi açık sayesinde valky-gryphon helmet ve name chance scroll 1 adet fiyatına onlarca defa alınıyordu. O zaman mgame bu itemlerin çoğuna dokunmadı. Karakterleri banlandı ama pazarda satılan itemler dolaşımda kalmaya devam etti. Fakat NCS'leri famillar ncs ile değiştirdi. O dönem normal yolla alınan ncsler bile famillar ncs olmuştu kısacası. O famillar ncs'ler hala piyasada dolanıyor. 3200 cash'e crisis/ibex pot event'inde al sat yapanlar hatırlar. Yani istedikten sonra değiştirebilirler.

Senior Member
    Hayatında tüketici hakkı mı okudun da öyle yazıyorsun firmalar tüketici mağdur edilmeden değişiklik yapabilir veya ürününü toplayıp para iadesi yapabilir . Bol keseden avukat hukukçu hakim gibi sallamayın

Senior Member
    Quote Originally Posted by GengaR_AreS View Post
    Konudan bağımsız olarak yazıyorum. 2011 yılında PUS üzerindeki bi açık sayesinde valky-gryphon helmet ve name chance scroll 1 adet fiyatına onlarca defa alınıyordu. O zaman mgame bu itemlerin çoğuna dokunmadı. Karakterleri banlandı ama pazarda satılan itemler dolaşımda kalmaya devam etti. Fakat NCS'leri famillar ncs ile değiştirdi. O dönem normal yolla alınan ncsler bile famillar ncs olmuştu kısacası. O famillar ncs'ler hala piyasada dolanıyor. 3200 cash'e crisis/ibex pot event'inde al sat yapanlar hatırlar. Yani istedikten sonra değiştirebilirler.
    Bunların hepsi hukukçu profesör ordinaryus bilmem ne . Bunlar hukuk kanun yönetmelik yazan adamlar aman ha sus bir halt bildikleri yok bomboş konuşuyorlar . İstedikleri zaman değiştirir yerine başka bişey koyar

Senior Member
    Quote Originally Posted by borisbaba View Post
    Hiç kimse hiçbir şey diyemez . Firma istediği zaman araçları ya da herhangi bir malı piyasadan toplayabilir sen önce onu tam öğren verdiğin örnekte bile kendini çürütüyorsun . Piyasadan çekilen yüzlerce ilaç var yüzlerce araç var
    Sebepsiz çekilen 1 örnek göster?

Senior Member amyloss's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Bu saatten sonra hiç bir şey olmaz